Miresele anului 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Avem cateva poze noi la semnatura!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si din Ardeal!!!
Bine ai revenit Silvia!!! la cat mai multi ani fericit impreuna!!! nu esti pe lista, caci ma uitasem cine mai e in 19, si am uitat sincer, ca esti in aceeasi zi cu mine.
Ma bucur ca ati avut un concediu de vis si relaxant. Incepi munca cu forte proaspete. abia asteptam sa mergi la eco sa vii cu vesti despre bebelica.
Aly mersi de cafea.
Kitzy e mortala fie-ta, mai ales cand rade, m-am topit toata.

eu sunt tot o alergatura, dar si frec menta.
marco se dezlipeste mai greu de mine...dar il fentez si scap de el.
E tot cu ai mei, ba prin parc, ba prin oras, ba pe-afara.
fug ca ma striga, a venit din parc.
la ora 20 merg la pensat si vopsit, sa vad cum scap de el.
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

kitzy, scumpa diana ca intotdeaunasa stii ca diana e pe lista mea de nume...daca o fi fata

gio, multam de urari!te-ai facut frumoasa? ai reusit sa-l pacalesti pe marco?

o zi minunata sa aveti!

silvi 11 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

tot eu...

am reusit sa adug poze in album...nu si de la munte, pe alea nici nu le-am descarcat.



silvi 11 +
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Vad ca pana la ora asta n-a dat nimeni , asa ca o dau eu.

Silvi faine poze, m-ai facut sa-mi fie dor de concediu. Da' lasa ca nu mai e asa mult.

Ma gandesc deja foarte serios daca n-ar trebui sa imi fac niste analize, ceva, ca in ultimult timp sunt asa de sfarsita de parca toata ziua as cara pietre de moara. Deja de la 8 abia mai sunt in stare sa ma mut de pe fotoliu pe canapea si vice-versa, pe la 9 deja nu prea mai ai ce discuta cu mine, iar pe la 10 lovesc perna si-s ko in cateva secunde. Nu stiu de unde atata lipsa de energie si elan, ori e o buba pe undeva, ori chiar deja e oboseala cronica.

Gio se pare ca anul asta o sa fie ok cu nasitul, cica vor fi temperaturi de vara in weekend.

fetele si va doresc o zi usoara.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata fetele!

aly, multam de cafea. toti dr recomanda gravidelor sa renunte eu cica tre sa beau ca am caderi de tensiune...acu s-a stabilizat la 9 cu 6...da eu nu suport cafeaua
pana faci analize ia macar niste vitamine poate te ajuta...

si sa ma laud...am hotaram sa renovam si sufrageria si camera lu bb pana vine iarna...ieri am fost si mi-am luat deja canapea cu fotolii, masa de 12 pers extensibila cu scaune, perdea si alte maruntisuri...azi se duce flo sa vada daca putem sa platim dormitorul lu bb (ne-am indragostit de un dormitor super)si sa-l luam cand termina baietii camera...

o zi minunata tuturor

silvi 11 +
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu sunt in agitatie...m-am tot lasat pe ultimele zile si acum ma apuca groaza. Imediat m,erg la pedichiura. M-am vopsit aseara si mi-a iesit prea inchis, am stat mai mult, am uitat de mine.
vineri la pensat/vopsit si o proba de freza.
Silvia am vazut o parte din poze, cele cu burtica si cateva din apartament. le-as vedea pe toate, dar nu am timp. oricum, ai o burtica super faina.
Aly ai dreptate cu vremea. va fii cald, chiar prea cald, din cate am auzit.

sambata de la 10.15 vor veni dupa nasi, la 11 la primarie, la 12 la biserica, la 14 la sala. dar la ora 24 se va termina totul, slava domnului.
va, daca nu mai intru, sa aveti parte de un weekend fain si revin dupa nunta, cu impresii.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Tare liniste pe-aici. Cred ca toata lumea a intrat deja in weekend . Va doresc un weekend placut!
Gio distractie faina la nunta, te asteptam cu impresii.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare gagici!

GIO, distractie frumoasa la nunta si te asteptam cu impresii si poze. asa deci iti place burtica mea? multam...si daca esti nostalgica poti face un fratior ptr marcolino

ALY, n-am intrat in week-end, am mult de lucru...de maine week-end



silvi 11 +
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alina am dat o raita pe la subiectul cu praji si-am vazut c-ai postat acolo o praji cu ciocolata " Diana" si daca pe fiica-mea o cheama tot asa, am zis ca hai s-o fac si a iesit suuuuuper buna, ieri am facut-o si azi e gata

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput