Miresele anului 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Azi m-am luat cu alte cele si n-am apucat sa intru pana la ora asta.

Kreliutz mersi de urare!

Oana sa aveti un concediu minunat!

Gio drum bun spre Alba!

Se pare ca astazi numai de semne de exclamare sunt in stare.
Ma intorc la treburi, dar nu inainte de a va ura weekend placut!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonsoir, fetele....

dupa o zi intreaga de chinuieli..am reusit sa pun cateva poze...nu sunt toate....incerc sa finalizez albumele, maine....

asa ca...

viena http://good-times.webshots.com/album/565670961wsdfBm
nisa http://s406.photobucket.com/albums/pp145/kreliaDC/Nisa/
cannes http://s406.photobucket.com/albums/pp145/kreliaDC/Cannes/

mai am de pus ceva din Cannes, Monaco, MC si Venetia....

pup


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Buna seara

merci de urari...suntem gata...bagajele sunt gata, in 2 ore plecam spre Budapesta
Sper sa reusesc sa mai intru de la NY, prietena mea mi-a lasat laptopul...asa ca nu va parasesc


P.S. Kreliuz misto poze ...le astept si pe celelalte


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

www.youtube.com/watch?v=cOFD_tCmiNI&feature=related" target="_blank">Emotie de toamna-Alifantis
www.youtube.com/watch?v=OuwTnLDLwFY&feature=related" target="_blank">Emotie de toamna-Adriana
www.youtube.com/watch?v=xgN7LchXcaA" target="_blank">Toamna-Tudor Gheorghe
www.youtube.com/watch?v=3OULgQskt98" target="_blank">Totusi toamna-Tatiana Stepa
www.youtube.com/watch?v=Oj0VBGKCZRY&feature=related" target="_blank">Lasa-mi toamna pomii verzi-Margareta Paslaru

Sa aveti o toamna frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Krelia faine poze, le astept si pe celelalte.

Oana deja e pe meleaguri americane...

Ralu ce-as vrea sa mai tina vara macar asa vreo luna de zile...

Va doresc o saptamana frumoasa si usoara!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


acum la ceas de seara, de abia am timp de net.

Drumul a fost super ok, Marco a papat piureul cu carnita inainte sa plece trenul din gara, asa ca i-am dat la tati caserola. Dupa ce a plecat trenul, s-a mai jucat putin si mi-a cerut suzeta ca sa doarma. a dormit o ora jumate, s-a trezit dupa Deva.
azi noapte s-a culcat la ora 2, s-a trezit la 10 asa ca era cam obosit.
acum nu doarme, dar nici mult nu mai are. eu vreau sa ies cu sora si Luca in oras si nu prea pot de pitic.
A fost numai pe-afara, plin de copii, i-a placut tare mult.
eu cu treaba cu mireasa, cu cumnata, etc.
ma scot astia afara din casa, asa ca...sper sa citesc dimineata ce ati scris.
va si noapte buna.



tot eu.....am venit acasa si cum nu am somn...

Noi azi am venit cu trenul, sorella cu Luca in motot. ma uitam dupa ei pe sosea, doar ca aveau un avans de 30 min. La un moment dat vad o ambulanta si ii trimit sms ca tare primejdioasa mai sunt. ei erau ok.
Maine dim. pleaca pe Transfagarasan, Brasov, Bran...of...iar stau cu emotii. dar ne-a promis ca nu face drumul in moto, daca e primejdios. mai bine cu telecabina si-l lasa pe Luca sa urce/coboare singur.

Marco a stat fara probleme cu ai mei, acum seara. a adormit fara suzi, nici acum nu o vrea, doar cu noi face smecherii.

ma pun si eu la , ar fi cazul, caci maine ma trezesc devreme.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am dat copy/paste de la postarile de la spiridusi.

Oana esti deja pe meleaguri americane, sau in zbor, daca nu...te asteptam cu primele impresii.
Krelia super pozele, m-am delectat cu barcile alea luxoase si m-am pus pe visat.
Botic si Aly .

am vb. cu directoarea vineri, a inteles, am ramas ok, daca voi avea nevoie vreodata de ea ma va ajuta, etc.
Unghiile le-am facut...nu sunt prea incantata, dar asta e....iar zic ca e ultima data cand le fac cu gel...si peste vreo 2 ani iar imi pun....daca nu as vaea unghi as zice, dar.....

gata, ma pun la somn, caci maine am de umblat prin oras.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Tare liniste pe aici. Va las o si merg sa ma sedintesc.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!!!

am cautat o iconita cu un steag alb de pace sa va impac daca sunteti suparate pe mine ca am lipsit atat de mult...da n-am gasit
v-a fost dor de mine?

ma bucur sa va gasesc la capitolul 100!!!

eu am venit ieri din concediu dar deabia azi am ajuns la voi.
in general ma simt bine, adica o zi mi-e rau de mor si vomit continuu apoi 2-3 zile e ok. asadar supravietuiesc.
bb cred ca e bine, deabia saptamana viitoare merg la eco de 12 saptamani si atunci o sa stiu mai mult...a inceput sa imi creasca si burta, bine pentru restul populatiei este irelevant dar pentru mine care aveam o scobitura e fantastic de mare.

despre concediu: am mers f mult cu masina si doar o singura zi am vomat motiv pentru care n-am apucat sa vad nimic pe cheia. am oprit pe la pensiuni...am cules floricele pe valea doftanei, mi-am cumparat ie si alte prostii de la piatra craiului...am cumparat de pe marginea drumului tot ce se vindea, nu ca-mi era pofta da mai mult sa ma alint la iubi...am facut si poze da nu mai promit ca nu stiu cand reusesc sa le pun in album...nici pe cele cu apartamentul nu le-am pus inca
am fost si la tara la mama si la soacra mea, m-am si odihnit ...

faceti-mi si mie un rezumat, care ce mai face
va imbratisez pe toatesi mai ales pe marco si diana

P.S. am aniversat si 2 ani de la casatorie...la o pizza. cand m-am intors duminica seara am aruncat si eu florile care se ofilisera singurele in casa. a fost in aceiasi zi cu gio!gio!

silvi 10 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput