Miresele anului 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Aly si noi avem o groaza de sarbatoriti: mama, vara-mea/finuta, cumnata, bunicul, socrul, nevasta socrului, nasa noastra, tata...astia pana la sf. anul, caci pe urma incep ceilalti.
te pregatesti de concediu, super...la cat e de frig la noi, tu vei merge la caldurica.
Botic bine faci ca nu te mai omori atat cu munca. Nu am inteles cu casa ce e.....va luati ap., va faceti casa?
Silvia pai normal ca te cearta lumea, of doamne...bine ca nu ai patit nimic...mi-0a crescut tensiunea instant cand am auzit ce ai facut.

Noi tot fara suzeta...mergem spre bine, partea proasta e ca adoarme la noi in pat, si noi in rand cu el, caci daca nu inchidem tv nu doarme. Noroc ca ne trezim (unul din noi) dupa vreo ora -doau, si-l repatriem....

si o zi buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

GATA M-AM CUMINTIT!
cu toate ca la ce santier va fi la mine in casa tot va trebui sa mai fac cate ceva. muncitorii vor face si curat dar tot va trebui sa fac eu dupa ei asa cum vreau eu.
pana atunci insa sper sa imi zica la control la 16 saptamani ca nu mai e nici o problema.

la mine in familie toata lumea e nascuta toamna si iarna, bb va fi primul membru care va fi primavara.

gio, ma bucur ca ati scapat de suzi, sper sa reusiti sa-l reobisnuiti si sa adoarma la el in pat.
noi spunem acum (cand bb e inca pe traseu) ca o sa il mutam in camera lui la cateva luni, ca n-o sa doarma nici o seara cu noi si multe altele...dar parca vad ca incet, incet o sa cedam.

silvi 13 +
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio crede-ma ca abia astept, mai ales ca pe aici vremea nu da nici un semn ca are de gand sa se indrepte. Totusi nici acolo nu e asa cald precum speram, o sa avem intre 23 si 27 de grade maxima, sper sa reusesc sa mai fac un pic de plaja si sa ma balacesc.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:



ai vazut Ralu daca m-ai pomenit

am sosit azi noapte si inca nu ma pot adapta la temperatura , totusi acum 2 zile eram la 35 grade

pentru toti sarbatoritii

am recuperat tot ce a-ti scris, din concediu nu am avut timp sa scriu deloc, intotdeauna eram in mare viteza

trebuie sa imi revin putin, mai ales cu diferenta de fus orar si ma intorc cu amanunte din concediu...azi e ultima zi de concediu oricum si maine merg la servici, Marius e deja pe baricade...dar oricum a fost un concediu de vis ....inca ma tot intreb de ce nu am mai stat macar cateva zile


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ia uite, lume noua ! Bine, fie, te lasam sa-ti tragi putin sufletul, dar te asteptam cat de curand cu poze si cu impresii.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oanaaaaaa!!! bine ai revenit!!!!
Te lasam sa-ti revi si pe urma musai sa torni tot-tot.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8
gio, sa stii ca toata lumea s-a luat de mine si m-a certat

ti-as fi zis si eu vreo doua, dar am zis ca mai bine ma abtin de data asta, ca te-au certat destul restul
Citat:
botic, multumim de pupic, l-am interceptat!

cu placere... bine ca a ajuns la destinatie
Citat:
bafta cu perspectiva "casa" sa se transforme in realitate. si sa nu ne parasesti prea mult ca iti simtim lipsa

nu va parasesc prea mult... vezi ca m-am si intors?
Erau "teme de casa", nu casa, dar... merci, oricum, ca s-ar putea sa am nevoie si de bafta pana la urma. Va zic mai multe cand o fi sa fie ceva. Deocamdata nu stiu nici eu prea multe si clare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alynutza

Ralu foarte bine faci ca nu te omori, ca oricum nu-ti face nimeni statuie.

Aly, eu inca mai sper la statuie...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Botic bine faci ca nu te mai omori atat cu munca. Nu am inteles cu casa ce e.....va luati ap., va faceti casa?

Ei, hai... de unde atata fericire?
Aveam eu o presimtire ca asa veti intelege... (adica mi se pare si normal acum, ca am citit si eu in urma si cam asta rezulta )
Sunt doar niste discutii despre "teme de casa"...
Las' ca va dau eu si detalii...
(de unde bani, frate, sa-mi iau ap? Sau... si mai si... sa-mi fac casa??? Wow, as vrea eu...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
ai vazut Ralu daca m-ai pomenit

bey, vezi ca eu te-am mai pomenit odata si n-ai aparut... parca asa imi amintesc
Ei, oricum, e un pas inainte si bine ca nu te-a furat nimeni si esti printre noi...
Adica esti in Mures, acum? Nu ziceai ca pleci imediat ce ajungi acasa, in delegatie? Sau iar am luat-o eu razna?


Mergi la inceput