Shoppaholicele Redouto-masochiste (113)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
citat din mesajul lui diotima

[quote]citat din mesajul lui felicia74

Mirona
[quote]Numéro de contrôle:
Il est composé des 3 derniers chiffres
inscrits au verso de la carte.<hr height="1" noshade id="quote"></font id="quote"></blockquote id="quote">

care 4 cifre?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)
<hr height="1" noshade id="quote"></font id="quote"></blockquote id="quote">

La American Express se ce cele 4 cifre de pe fata cardului. Fii atenta ce fel de card iti apare.



asta e cu totul altceva, nu cere alt numar, ci e doar alt tip de card

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

am reusit sa pun comanda - intr-adevar nu puteam alege tipul de card - era singurul posibil American Express - deci asta a fost problema (de la ei).

multumesc mult fetele


oare apare azi comanda mea din 1????


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

'Neataaa!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

quote:
citat din mesajul lui Jasmine



In alta ordine de idei,va dati seama ca avem toate cam aceleasi lenjerii de pat?



DAAA,si sacoul Soft-Gray de 1 euro care e chiar foarte dragut .

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Buna dimineata!

Am intrat sa va spun inca un episod din seria ciudateniilor redoutiste: azi dimineata am ridicat un colet (sub forma de punga ) pentru comanda din data de 16.07!!! Culmea e ca mai am pe drum o comanda din 9.07, pentru care au luat banii acum 100 ani , si de care nu stiu nimic. Cine sa-i mai inteleaga?

Oficiul postal este 66, cel din Ghencea.


Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

'neatza

am fost si ieri la posta poate-poate, fulgile erau in toane bune si m-au ajutat (in sensul ca au binevoit sa verifice daca am ceva - NU AVEAM !!!). Le-am spus ca mi-a fost trimis pe data de 09.07 la care ele, foarte surprinse!!!, mi-au zis ca daca a fost expediat pe 09.07 trebuia sa ajunga pana acum cu orice mijloc ar fi fost trimis... si m-au "sfatuit" ca de ce nu le cer numarul de urmarire al coletului ca sa vad cand a intrat in tara Pai da, sigur ca da, si eu as vrea sa stiu numarul acela de tracking numai ca dansii (aka LR-ul) nu binevoiesc sa ni-l dea... e lesne de inteles acum din ce motive, nu?? Dupa parerea mea, faza cu expediatul pe 09.07 a fost o minciuna din partea lor ...eu una nu cred, si probabil ca tracking no. nu vor sa-l dea tocmai ca sa fie acoperiti...daca-i bombardezi cu e-mailuri iti rasp amabil ca s-astepti ca l-au trimis, si de fapt, ei n-au trimis nimic...cand spun ei ci probabil mult dupa....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

da, faza cu expediatul in aceeasi zi e minciuna, m-am convins demult.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza!

Deci coletele ajung cam dupa 3 saptamani - 1 luna! Mai am trei comenzi pe drum, si deocamdata niciun semn! Si luni plec in concediu si daca ajung saptamana viitoare eu nu pot sa le ridic ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

buna dimineata.eu una nu inteleg,daca mi-au luat banii pe 8 atunci cand naiba au expediat pachetul?sau asta numai ei o stiu.....dar vad ca au mai aparut si pe la Iasi ceva pachete...daca nu vine azi iar imi rod unghiile pana trece weekendul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

quote:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Neatza!

Deci coletele ajung cam dupa 3 saptamani - 1 luna! Mai am trei comenzi pe drum, si deocamdata niciun semn! Si luni plec in concediu si daca ajung saptamana viitoare eu nu pot sa le ridic ...




camelia,vb la posta sa-ti tina coletele pana te intorci din concediu si platesti o taxa de depozitare.eu am platit pt o saptamana 50 bani.
eu ii las copie dupa buletin socrelei si sper sa il poata ridica ia(ne coincide pe buletin adresa)
concediu placut!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput