Shoppaholicele Redouto-masochiste (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danais spune:

Am revenit cu impresii. Dupa cum ma asteptam de altfel, era coletul din 7 iulie, nu cel din 2. Oare asta pe unde o fi zacand? Mai trag inca nadejde sa ajunga si asta zilele astea, avand in vedere ca banii pe el si i-au tras la o zi dupa cei pentru comada de pe 7, Dumnezeu stie de ce.

In pachetul asta piesa de rezistenta au fost niste basketi Levi's pentru al meu sot, care insa au disparut cu desavarsire intre timp, cel putin eu nu ii mai gasesc. S-a mai pus link-ul: cei negri cu dunguta fina portocalie, redusi la 32,5 EUR.

Pentru mine subtirel, ca deja comandasem o multime pe 2 iulie.
Am avut asa:
http://www.laredoute.fr/vente-chemisier-uni.aspx?productid=324121308&documentid=346108&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1 - draguta, cambrata frumos
http://www.laredoute.fr/vente-mariniere-anne-weyburn.aspx?productid=324094698&documentid=389608&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1 - imi place mult imprimeul, chit ca e sinteticoasa, nu e plastic din ala lucios si nasol
http://www.laredoute.fr/vente-top-la-boutique.aspx?productid=324065465&documentid=321408&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1 - interesant, imprimeu dragut, merge bine la pantalonii mei din saten maro

http://www.laredoute.fr/vente-veste.aspx?productid=324052009&documentid=555908&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1 - foarte frumoasa, multumesc fetelor care au pus link-ul, imi place mult cum vine. Acum sper sa nu iasa culoarea la prima spalare.

Am mai avut mult-laudatul sacou galben Soft Grey, care imi este mic, desi l-am luat 38 ca pe toate celelalte, care imi vin perfect. Ma rog, asta e, la un euro nu e bai.

Cod am avut pentru geanta alba, dar m-am ales cu o ciudatenie neagra dintr-un fel de fas cauciucat. Probabil nu mai era dispo geanta alba.

Acum ma pun pe asteptat comanda din 2, ma duc maine iar la posta, cred ca li s-a acrit. Incerc si sa lansez inca o comanda dar sunt dezolati rau astia cu LR-ul. Poate mai tarziu.

Spor la cumparaturi si colete sosite in continuare.

Daniela si domnisoara Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

fetele - azi am incercat toata ziua sa pun o comanda (pentru o prietena) si nu am reusit.

am si un bon d'achats - am zis sa-l folosesc ca si asa nu mai pun alta comanda.

ajung pana la final si imi spune ca nu este acceptata plata - ceva problema cu cardul.
am incercat si fara bon si tot nu merge.
acum seara am mai incercat o data. De data aceasta scria clar ca se cer cele 4 cifre de pe fata cardului. Pana acum trebuiau cele 3 de pe spatele cardului.

ati observat aceasta modificare?

inca o intrebare - comanda de asta seara este de doar 55 de euro - pe card mai am cca 65 euro - se poate sa fie asta problema din cauza careia sa nu-mi accepte plata (bani prea putini pe card)?

prietena mea asteapta sa-i pun comanda pana nu se epuizeaza cosul - ce sa mai fac? ce sa mai incerc?

merci mult

P.S. comanda mea din 1 iulie tot nu a sosit.


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

m-am uitat mai bine prin mailurile de confirmare si am constatat ca n-am dat nici o comanda in 02.07,ci abia in 04.07.M-am mai linistit,cu toate ca ar fi trebuit sa soseasca deja.

In alta ordine de idei,va dati seama ca avem toate cam aceleasi lenjerii de pat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mirona

quote:
Numéro de contrôle:
Il est composé des 3 derniers chiffres
inscrits au verso de la carte.


care 4 cifre?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

quote:
citat din mesajul lui felicia74

Mirona
[quote]Numéro de contrôle:
Il est composé des 3 derniers chiffres
inscrits au verso de la carte.<hr height="1" noshade id="quote"></font id="quote"></blockquote id="quote">

care 4 cifre?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



La American Express se ce cele 4 cifre de pe fata cardului. Fii atenta ce fel de card iti apare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

si eu am patit zilele trecute, m-am prins greu ca defapt aparea doar american express, deci au ei probl cu site-ul, dimineatza ar trebui sa mearga.

& Matei(2aug04)& Alexandra(26nov07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puselu spune:

'Neata ,

a primit cineva cu coduri de cadou pledul sau cele 6 cescute de cafea ? sunt ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

am inteles ca cestile nu prea sunt de folosinta doar de cadou,sunt mici,cat despre pled cred ca e prea devreme sa fi venit caci parca a aparut printre ultimele coduri.

& Matei(2aug04)& Alexandra(26nov07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

probabil ca pledul o sa-l pun eu azi caci nu exista nimic nou.....cele cu reduceri de taxe nu merg pe orice produse.Sper sa nu fie de nefolosit

& Matei(2aug04)& Alexandra(26nov07)

Mergi la inceput