MONTIGNAC (105) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Iete ca s-a animat subectu!
Pe langa ce am zis,am mai mancat o piersica,un pumn de fistic si o tata mica cu ananas!E cu fructe nu?Acu' ma'c sa fac iahnie,da as manca niste cartofi prajiiiiti cu branza rasa deasupra!

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Sanse, magazinele Triumph care le stiu sunt: in Unirea, central la et 1, in Bucur Obor nu stiu exact unde dar am auzit ca e, la City Mall et 1, la Deberhmans sunt subtirele sortimentele.
Jolidon la mine nu se prea potriveste...am un sg suti de la ei care e de dantela, 3/4 cupa si-l port numa vara la decolteuri...

Valig, sunt si minimaizer-e...dar am incercat si eu unul dar fara efect...plus ca sunt de obicei pe cupa soft ...mie imi plac sa stea "tepoase"...adica ascuticiuni ...ca parca rotunde sunt si mai si.

Eu azi am mancat asa:
-dimi:parizer, branza telemea de tara, rosie, castravete si o juma de felie de paine
-gustare:pepene rosu, 2 felii
-pranz: ciorbita de dovlecei de la mama cu zdrente de ou, fripturica cu sos , salata de rosii+castravete+ardei, telemea putina si tot o juma de felie de paine cu sosul de la salata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Eu am papat:

md:1 polonez si branza cu mucegai
p:ostropel de porc
c:castraveti si 1 ardei





MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Andani de aia gresesc eu ca nu cumva sa-mi ating scopul si dupa sa va parasesc. Zi si tu...asa colega mai rar
Sunt in delegatie cu aceeasi foame de nedescris...of

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Andanii, ce sa-mi ajunga ca nu prea am ajuns pe plaja decat de vreo doua ori in 9 zile, si de facut baie doar o singura data am putut ca era apa cam rece la ocean. Am pus la semnatura linkul catre blog unde am inceput sa povestesc si acum au aparut si poze la finalul fiecarei zile, daca va face placere sa va uitati.
Plus ca de fapt si de drept nu merg pentru mine ci pentru copii ca nu i-am dus nicaieri anul asta. Desi am asa o presimtire ca o sa vin rupta in paispe. Mihai nu mai poate sa-si ia liber ca sa vina cu noi, adik sansele sunt numai teoretice si foarte mici, asa ca fac planuri sa merg cu sor-mea si cu fetele ei de 7 si 4 ani. Acum Mihai e in deplasare si eu sunt singura cu copiii si nu-mi fac probleme ca in ritmul asta slabesc sigur Aseara ne-am intalnit si fi-miu era in priza: incalta-ma ca vreau in curte, descalta-ma ca vreau in casa. Si asa a tinut-o din cinci in cinci minute de cand am ajuns pana am plecat. Nu am rezistat mai mult de o ora jumate. Si in timpul asta fi-mea vroia numai in brate. Si ne-am intrebat si noi unde plecam singure cu 4 copii? Cred ca in doua zile venim acasa mancand norii...

Ieri dimineata am avut un soc cand m-am cantarit si deja mi-era ca efectele vacantei abia acum se vad. Si dupa ce ca era naspa spre seara m-au lovit si niste pofte nesimtite ca mi-era ciuda ca dupa ce ca m-am ingrasat nu mai am nici vointa. Neam sa=mi treaca prin cap ca azi imi vin rusii. Sunt defecta rau: cand la 28-29 de zile cand la 43 de stau sa imi pun intrebari periculoase.

Vacanta in Maroc cu POZE
Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Nimeni nimic? Nu e joi azi?
hai ca sint bucuroasa. am reusit sa scap de kg luat in concediu si sa mai dau unul jos. asa ca azi raportez cu mindrie 85.4 kg.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Salut

intru eu cu rusine prima: 66,6 (bu hu hu) ...deci peste greutatea din tabel ....stagnez cu incapatinare ...

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu
http://community.webshots.com/user/vizigotubaiatmare

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Buna fetelor

Andanitzo la mine STAGNARE!Iar am perioada de cantar intepenit

Sint cuminte in continuare.... poate...poate...

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

De raporta n-am nimic, din pacate ....

Androix, am vazut pozele tale de vacanta f frumos, tarile arabe sunt pe lista mea cu tari de vizitat, chiar daca arbii ajunsi aici ii tot dau cu "nu sunt securitare" daca as avea ocazia mi-ar placea sa le vad pe viu

Noi

Ce spui sa si infaptuiesti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

androix ti-am vazut pozele si am citit povestirea despre maroc.... ai talent la scris, io nu prea-s buna la compuneri deloc
iti sta super cu parul scurt sa stii , am vrut sa iti scriu ca am vazut ca ai pus si la noi una noua cu tunsoara asta.... ai niste pozitii tare bune pe acolo la mare esti faina

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput