MONTIGNAC (105) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Andanitzo ai venit!! Bravo!

Am intrat doar sa va salut Zilele astea nu am fost si nu sint deloc in apele mele .
Decat sa va stresez si pe voi mai bine iau lua o pauza de cateva zile .Nu am chef de loc de scris

Va pup

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Mirela,numai bine!
Ele
Eu azi am inceput bine cu 3 prune si un porumb fiert!Deja face urat stomacul meu

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

OFFFFF doamne ce activitate pe aici ... ce-i cu voi fetelor ... ????? nimeni nu mai e cu mine ??? ati divortat de mine ????

mariana merg sa ma uit la pozicile tale imediat ... stiu eu de ce stagnezi ? m-ai asteptat pe mine sa te ajung nu ??? da vezi ca eu am inceput sa cobor sub 73 asa ca pune-te pe treaba da ???te pup
.... trebe sa pun si eu din concediu .... va spun eu cand am pus

vali o sa iti arat pozici din croatia sigur ca da

sanse pai cum eu vin din concediu si te gasesc in depresii ... lasa-le si vino aici la troci da ??? scutura-te de probleme si hai la noi ca aici iti trec da? pupam fata trista

ele las ca se mai intampla ... numai sa nu ne parasesti da ?

anca daca ai fost constipata o sa vezi cum se duc ... si eu la fel , deja sunt duse vreo 500 grame in cateva zile ... in mediul meu si baia mea e bineeeee

androix mai mergi si la noi la mare ???? pai de ce ??? nu ti-a ajuns ????

beee cam rar pe la noi... din cauza asta nu te tii de treaba ca nu ne citesti si nu ne raportezi ., hai zilnic si sa vezi ce te impulsionam

hai gata vacanta de la monti va astept

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

M-am intors...mai grea...fug sa citesc in urma si cand am timp stam la povesti.
Va pupez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Credeam ca am de citit un cap si ceva...cand colo cateva pagini numai...

Sa raspund si eu:

-Sanse:eu cumpar costume numai de la Triumph...nu pot sa gasesc la altii sutien sa se potriveasca. Au multe modele, pe multe gusturi...cred ca gasesti si un catalog pe undeva dacacauti.O sa incerc sa-ti gasesc eu.M-am inscris la concurs la getfit...mergi pe pag lor si te indruma...sau era undeva la forum...?!.Sutienul ala cu lichid l-am vazut si eu...mi-a placut teribil culoarea aia ciclam spre roz...dar normal nu aveau pe masura mea...

-Ariel 7000, intrebai de fructe la prajituri...eu stiam ca daca de ex marul il coci inainte de a-l consuma poti sa-l mananci si imediat dupa masa. Ideea e ca sa nu strice digestia, daca sunt coapte (ca la praji) sau in compot (evident cu fructoza) poti sa le consumi in combinatii..

Poze din concediu, deocamdata neselectate vedeti aici:

http://picasaweb.google.com/lavteo/AntaliaIulie2008

Ma duc sa mananc si ma intorc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Salut!
sint si eu pe aici!
Andanii, ai dreptate, e bine in baia ta, la tine acasa...si s-au si dus destul de multe sute de grame de simbata incoace.
rezultatul final il vedem miine. de papat m-am tinut de monti, desi am atentat la destul de multe smochine...in rest iaurt, brinza de vaci si carnita de pui fiarta.
plus ceva fructe dimineata.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Salut!
sint si eu pe aici!
Andanii, ai dreptate, e bine in baia ta, la tine acasa...si s-au si dus destul de multe sute de grame de simbata incoace.
rezultatul final il vedem miine. de papat m-am tinut de monti, desi am atentat la destul de multe smochine...in rest iaurt, brinza de vaci si carnita de pui fiarta.
plus ceva fructe dimineata.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

salut

sper ca nu m-ati dat disparuta.

Andanii, se poate draguta, cum sa divortam?

Nu m-am lasat de monti...drept ca nici prea disciplinata nu am fost ... dar ma straduiesc. Azi am primit rezultatele unor analize care ma fac sa rasuflu foarte usurata si sper de acum incolo sa am alt chef de viata.

Sanse, nu te depresa in singuratate ca e mai rau, poate te ajuta sa te descarci pe la noi. Pup sa treaca repede.

Ce voiam sa va intreb: cafeaua de dimi, daca ii cu zaharina, suporta si un pic de frisca vegetala?

Va pup!

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu
http://community.webshots.com/user/vizigotubaiatmare

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

mina io zic ca n-o fi foc o gura de frisca ... in rest sa mananci corect si sa vezi ce rezultate o sa ai cu abaterea asta numita cafea

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:


Tot mai bine este cu grasutele mele.....

Eu de nervi am tendinta sa rontai toata ziua ceva...asa ca am avut la indemana castraveti si ardei gras si am avut cu ce sa ma lupt.
Aveam chef de cioco ,seminte sau alte nebunii dar nici de-a dreac nu am pus mana pe ele.
Si suparata si grasa...

melany72 si mie mi-a placut cel roz dar nici pentru mine nu aveau.
Am citit pe undeva ca ar mai fi si de la alte firme.Cred ca au si la Jolidon.
La Triumph nu am ajuns inca.Eu pe care le stiu au magazine mici si nu prea am vazut multe sortimente de costume .
E vreunul mai maricel?Stiti ?

Nu stiu ce o sa raportez maine pentru ca stagnez.O fi si de la rusi ,habar nu am...
Voi dupa cate zile va reveniti cu greutatea?Eu sint a 5-a zi si inca nu ,oricum ma tine cel putin 7-8 zile

Va pup inca o data








MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput