Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
citat din mesajul lui Roxana Claudia

Am reusit sa intru in posesia catorva poze pro pe care m-am si grabit sa le upload-ez sa vi le arat. Si fireste, astept criticile...http://community.webshots.com/album/564035013uGmxsX?start=12

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)






Foarte tari pozele si rochita este bestiala,cat ziceai ca ai dat pe ea?
Si ai idee de unde si-a luat fata asta rochita?
http://good-times.webshots.com/photo/2046735830088108456UwPqeZ

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
citat din mesajul lui Giova

Roxana frumoase pozele. Inca odata complimente, foarte frumosi ati fost.
Ancadragoman sa aveti parte de vreme buna, o petrecere frumoasa si reusita!!!


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)


multumim

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

e superba intr-adevar rochita aia galbena. dar trebuie sa ai un corp pe masura. eu cu colaceii de grasime nici nu visez la asa ceva.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Anca pt rochita galbena tre sa fi femeia snur (fara t..e, fara c.r). Rochita si-a luat-o din Unirii anul trecut. Insa, e un mare INSA: ESTE DE-A DREPTUL TRANSPARENTA!! Adica trece de granita aia sexy inspre altceva...Parerea mea! Rochia ii venea f bine, ea este prietena mea daaaar...prea prea. Se vedea tot prin ea, mai cu seama la spate! E de recomandat sa atragi atentia prin rafinament si eleganta nu prin rochie transparenta, mulata si care intra prin toate cele..
Trecand peste tot ce am spus ea este o tipa extrem de sexy si frumoasa..asa-i?

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am mai pus cateva poze de la nunta... dar sunt intercalate printre cele mai vechi... le-am pus intr-o oarecare ordine cronologica...
http://picasaweb.google.com/elianacalin/Iunie2008_NuntaAlinei


Roxana Claudia inca odata... ati fost foarte frumosi toti 4!!!


Nasicile care sunt in focuri we-ul asta... gata totul pt. nunta?



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Eliana - superba nasa si mai ales cu o silueta de invidiat! Parul aranjat lejer iar in buchet am descoperit aceeasi trandafiri galbeni si santini ca si-n al meu..Gusturi comune?

In plus mi-a placut la nebunie cum au aranjat sala finii tai. Au bun gust...

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Roxana ai fost fff frumoasa, si la civila si la nunta!!!Sa nu te superi, dar ai fost muuult mai frumoasa ca fina ta!Sa nu ma spui!Super lumanare, rochii, coafuri, buchet...
Eliana pe tine te-am laudat in particular

Fina mea e insarcina in 16 sapt.Probabil v-am mai spus.Acum 2sapt, imi spune ca are ce imbraca pt civila, ca si-a luat o rochita in primavara...,cumva ca nu acorda multa imp cununiei civile. Eu am sfatuit-o sa faca o proba cu cateva zile inainte sa nu aiba surprize.Eh, ce-mi zice azi?Ca maine merge sa-si cumpere rochie si pantofi, ca resp rochie ii e fixa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Carmen
Cat despre finuta ta, aceeasi chestie am patit-o si eu la cununia mea civila cand eram insarcinata in 4-5 luni. M-am trezit ca-n 2 sapt nu-mi mai venea fusta...asa ca am tras-o peste burtica si m-am ales cu o rochita mai scurta decat imi propusesem. Dar mi-a fost prea drag costumul cu pricina si nu am vrut sub nicio forma altceva...

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Fetelor,
Luminati-ma si pe mine cum se poarta pantalonii la costume la barbati! Cu manseta sau fara? Ca numai ce eram bucuroasa ca mi-am luat de-o grija cu costumul sotului si cind ii spun mamei ca e la croitor sa ii faca manseta la pantaloni imi sare in cap cum ca nu se mai poarta cu manseta.... Asta dupa ce am intrebat-o de nenumarate ori ce fel de costume se poarta acum pe acasa...Daca imi ziceti repede poate mai am timp sa sun la croitor sa ii zic sa faca tiv simplu...Pantalonii trebuie sa ii luam duminica.

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Fetelor, bine v-am gasit.E tarziu, e noapte, mi-e somn dar nu pot sa dorm... Asa ca am scris aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106156&whichpage=21Nu ma certati prea tare....Va si va doresc numai bine!

Mergi la inceput