Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

elyanne,sorry.nu am zis cu rautate.nu am inteles prima data.sorryyyyyyyy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Stiu ca n-ai zis cu rautate... n-a luat asa mesajul, stai linistita... dar nici eu n-am explicat cum trebuie de prima data



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Elyanne super ca ai pus lista pe prima pag. a noul;ui capitol.
Am vazut si pozele, tare reusite. Felicitari pt. aranjamente, totul a fost misto.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Elyanne tare frumoase pozele! Finii vostri sunt !!! Pot sa spun ca mi-a placut foarte mult nodul de la cravata mirelui? Avea cravata ceva special sau a avut o tehnica sa il faca asa? Mireasa a fost si ea super! Mi-a placut buchetul!

Sotul meu ma "enerveaza"! Am mers sambata la un magazin sa isi caute un costum de nas si a plecat de acolo cu costum, camasa, cravata si pantofi! Eu am stat luni de zile pe net si am cautat modele, culori, etc. Si pina la urma nici nu pot spune cu mana pe inima ca sunt fericita cu alegerea facuta....

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gata mi-am luat rochitaaaaaaa!!!!!!!!
Am fost azi la Eross si am gasit ceva dragut,alb cu negru si acum urmeaza incaltamintea

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Anca - sa vedem poze sau link cu rochita! Stiu ca ei au si site..oricum e unul din magazinele mele preferate..

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ancadm eu stiu ca avea lavaliera... asa' ele facute... nu trebe sa le faci nod...

Azi ar trebui sa primesc restul pozelor... le-au luat aseara finii dar n-am apucat sa le salvez ca era f. tarziu...Abia astept sa le vad.



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Am reusit sa intru in posesia catorva poze pro pe care m-am si grabit sa le upload-ez sa vi le arat. Si fireste, astept criticile...http://community.webshots.com/album/564035013uGmxsX?start=12

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
citat din mesajul lui Roxana Claudia

Anca - sa vedem poze sau link cu rochita! Stiu ca ei au si site..oricum e unul din magazinele mele preferate..

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)






Nu am gasit-o pe site dar duminica aveti poze

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Roxana frumoase pozele. Inca odata complimente, foarte frumosi ati fost.
Ancadragoman sa aveti parte de vreme buna, o petrecere frumoasa si reusita!!!


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput