*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (100) ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by camelia_daniela

quote:
Va pup, fetele!
Abia acum se misca si site-ul meu....abia acum reusesc sa zic uf!...mai am un pas...sa fac clic pe validare...DAR, eterna problema codurile.
fp0 inteleg ca nu avem....sau a descoperit cineva?!
la 23167 e un sac à main....stie cineva cum e sacul asta??
Parca Camelia stia...

HELP, va rog, ca sa termin si eu cu comanda asta...
era si un cod de parka maro...mai e valabil? stie cineva care e?


Iata www.clubpromos.fr/forum/topic8818.html" target="_blank"> geanta pentru codul 23167.



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit




N-AM USER DECI NU VAD POZA.
scurta descriere, te rog?


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by Inex

42/44 : 21083
46/48 : 21091
50/52 : 21105
54/56 : 21113-paletot gri,fdp gratuit si commande de 60€


Inex ,de 2 x mamica

"Invata de la ieri,traieste pentru azi si spera pentru maine"




la codul asta imi zice ca nu se livreaza in ro...


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nici eu nu pot vedea geanta.
acum am bagat codul pt. trench-ul negru din microfibra. cum este? merita nu gasesc o poza cu el?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Fetelor, faceti-va conturi pe forumurile de pe care dam noi poze. E f.simplu si, in plus nu stati "la mana" noastra subiectiva cu descrierea cadourilor. Siii... inca o data va reamintesc: pe LR, sub poza produsului, exista l'avis des clients. Cititi opiniile celor care au deja produsul pentru ca, mare parte noi, abia le comandam. De exemplu, tricoul de mai sus (ala "incrucisatu'") are referinte bunishoare, cu exceptia faptului ca e prea transparent. Cititi fetelor sa nu va para rau mai tarziu!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

reusit sa intru pe suivi, vazut comanda, in curs de pregatire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by miki68

Fetelor, faceti-va conturi pe forumurile de pe care dam noi poze. E f.simplu si, in plus nu stati "la mana" noastra subiectiva cu descrierea cadourilor. Siii... inca o data va reamintesc: pe LR, sub poza produsului, exista l'avis des clients. Cititi opiniile celor care au deja produsul pentru ca, mare parte noi, abia le comandam. De exemplu, tricoul de mai sus (ala "incrucisatu'") are referinte bunishoare, cu exceptia faptului ca e prea transparent. Cititi fetelor sa nu va para rau mai tarziu!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei




aaaa... am facut cont[ :D], si cand dau click pe linkul ala cu geanta imi zice sa ma loghez, no bine, ma loghez si dau de-un forum ca al nostru, dar nu am gasit sectiunea in care sa si vad poze pt produsele trimise cadou de lr... dar am dat acolo peste o gramada de coduri, care, evident, nu sunt valabile pt romania

asa ca nu stiu un' gresesc io dar stau cu mana pe enter sa dau comanda si parca as vrea sa iau si geanta aia, ca fdp 0 nu am gasit nicaieri.


aaaa, si pt fdp 0, in principiu incercati 45381, dar atentie, merge o singura data pe 1 cont!

ps: io-s la serviciu si lucrez din greu, da????


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am bagat si eu codul 45381 si mi-a dat fdp=0.
acum astept mail-ul de confirmare.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am primit si confirmarea, imi apare si in suivi
ramane de vazut cand vine coletul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Cristina, multzam. Acu astept cu interes sa-l vad si eu pe minunatul slip.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

pt. sutiene wonderbra (asta am luat eu, dar cred ca-i la fel la toate) masura la eur 70B = fr 85B
Deci 75B de la noi este 90B.

Eu n-am dat nici o comanda... n-am avut cand / chef sa fac sapaturi...
Calc. meu se blocheaza non-stop si ma lasa nervii...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput