Miresele anului 2006 (99)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi bine, eu alerg in stanga- dreapta, imediat plec iar de-acasa.
Dana imi pare rau ca nu ati fost la lac, dar lasa ca ati facut shopping.
Silvia tin pumni, sa vi cu vesti bune.
Oana imi pare tare rau pt. bunicul tau. sa fie bine!
Kitzy vazut si restul pozelor cu printesa. doamne dulce e in rochita aia!!!

fetelor am fugit, pe dupa amiaza.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

buna seara,

as vrea sa ne treceti si pe noi in listuta.
ne-am casatorit pe 30 aprilie 2006.
pe 22 august 2007 a venit pe lume ingerasul nostru Cristian Nicolae.

va pupam.

AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

cristi

sunt mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare fetelor!

dupa cum v-am tot zis in ultimul timp ieri a avut loc mult asteptata sedinta la serviciu... lucrurile au mers relativ bine, am fost sustinuta si de colegi...insa rezultatul final nu il stiu inca. am obtinut doar promisiunea ca pana la finele anului situatia se va remedia...acum sincer nu stiu ce sa fac, sa mai astept sau sa plec? unii imi zic ca sunt doar promisiuni care nu se vor infaptui, altii sa nu ma grabesc si sa mai astept ca doar mi-a promis presedintele...

afibebe, bine ai venit la noi, nu stiu daca mai umbla cineva la listuta, eu m-am alaturat de ceva vreme fetelor si nu sunt pe lista...la fel si dana...insa important este ca suntem cateva miresici de 2006 unite care ne sustinem reciproc in orice situatie. daca ai sa mai intri pe aici ai sa te convingi ca sunt niste fete minunate!

o zi minunata sa aveti!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

afibebe, am aruncat si un ochi pe pozele tale, ai un baietel minunat! sa-ti traiasca!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

quote:
citat din mesajul lui afibebe

buna seara,

as vrea sa ne treceti si pe noi in listuta.
ne-am casatorit pe 30 aprilie 2006.
pe 22 august 2007 a venit pe lume ingerasul nostru Cristian Nicolae.

va pupam.

AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

cristi

sunt mare




bine ai venit! crestere mare la Cristian.

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

quote:
"sunt atat de suparata, bunicul meu a facut un atac cerebral ieri, abia astept ora 2 sa fug la spital sa vad cum e!
offff cand nu te astepti atunci te lovesc problemele ."




imi pare tare rau ca e bolnav,cum se mai simte acum?

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

silvi ma bucur ca se intrevede a fi ceva imbunatatiri pe la locul tau de munca,doar sa se tina de promisiuni.

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Intr-un final apuc si eu sa mai dau un ochi pe aici. Am fost si foarte prinsa la scarbiciu si sincera sa fiu as prefera sa nu intru de acolo. Mai vedem in timp cum evolueaza lucrurile.

Krelia ti-ai schimbat jobul? Sper ca la mai bine, ca asa e frumos .

Oana imi pare rau pentru bunicul tau, sper sa-si revina.

Silvi ce sa zic, nasol cu probleme de genul asta la serviciu. Macar salariul ti-a ramas la fel sau a scazut si ala? Acuma cu schimbatul slujbei vezi si tu, daca se iveste ceva mai bun si nu vezi nici o imbunatatire, clar ca pleci. Dar pana iti gasesti altceva parerea mea e sa ramai. Pentru ca oriunde ai merge, altfel negociezi plecarea daca tu lucrezi si altfel se pune problema daca nu ai job.

Kitzy sa va traiasca micutza crestina! Imi pare rau ca ai avut probleme cu rochia si ti-ai facut nervi chiar in ziua botezului. Ce sa faci, se mai intampla si ghinioane.

Gio nasol ca ati bolit toti, dar ma bucur ca sunteti mai bine. Se pare ca trebuie sa ai mare grija ce si unde mananci. Lasa ca se intampla si la case mai mari (a se citi si prin State, ca tot circula vorba ca numai in Romania se poate intampla una si alta, dar uite ca se poate si in alte parti) unde si eu m-am ales cu niste bubitze de toata frumusetzea in urma unui pranz la faimosul restaurant de la Niagara (si care a si fost undeva pe la 20 de dolari).

la toata lumea. Sper sa imi fac timp sa intru mai des pe la voi, dar de acasa e mai greu, pentru ca nu prea mai am timp de calculator. Zilele astea am stat si in plus la scarbiciu ca s-a trezit sefu din State ca am avut cica o zi libera la ei care n-ar fi trebuit sa fie libera, ca noi ar fi trebuit sa lucram dupa programul din Romanica si daca in America a fost zi libera noi trebuia sa mergem la munca, asa ca am ore de recuperat (ore efectiv, ca munca nu, ca-s super la zi cu toate), asa ca am ajuns tot tarziu acasa si mai fa si o papica, mai calca o buleandra si uite-asa trece ziua.

PS: Oana imi fac mea culpa ca am trecut cu vederea: sa va dea DD multi ani fericiti impreuna si tot ce va doriti voi cu ocazia celor 2 ani!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Afibebe bine ai venit pe[DC]. sa-ti traiasca baietelul!!!
Silvia nu stiu ce sa-ti spun. mai asteapta sau daca nu, cauta altceva de munca si pleci doar cand stii ceva sigur.Bine te-a sfatuit Aly, stie ea ce stie...cat am cautat amandoua anul asta de munca.
Aly spor in toate iti doresc. si sa nu mai faci ore suplimentare. Noi de aici nu plecam niciunde, asa ca te asteptam cand poti.
Dana, Afi de lista se ocupa Krelia, si Botic, in lipsa ei. acum fetele sunt cam ocupate, nici pe forum nu au mai intrat. dar sa fiti fara grija ca va vor trece pe lista.
Botic, Krelia un si mai lasati munca aia si pt. altii.
Oana cum mai e bunicul tau? sper ca merge spre bine.

noi suntem bine, ieri dupa amiaza am fost la strand, in rest...eu ma omor cu una alta si cu sala, Marco cu gradi, Clau cu biroul.
In weekendul asta mergem in Alba, iar pe 26 iulie vom fi in Cluj la nunta la Belvedere. Poate ma vad cu Kitzy si Aly, ce ziceti fetelor?

pe mine m-a lovit marco acum cateva luni la un san, de cateva zile ma doare mai tare...m-am si programat la gine pe luni dim. Macar impusc 2 iepuri dintr-o lovitura. sper sa fie ok, ca numai la asta ma gandesc acum.

va si o zi buna va doresc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare gagici!

uite ca imi mai fac timp si de forum chiar daca sunt la munca, in alt birou si cu alta colega(lucruri care nu ma bucura deloc)...

aly, salariul meu e acelasi, noi suntem bugetari si avem grile fixe, nu putem negocia, insa la fiecare 2 luni exista un fond de premieri...aici astept sa vad ce va fi...
oricum iti multumesc ptr sfat, cred ca asta voi face voi incepe sa caut altceva si in momentul cand gasesc ceva mai bun am plecat.

gio, mergi neaparat la medic ptr problema de la san! sigur nu e nimic dar asa ceva nu e de neglijat

si ca sa fie si mai rau, aseara a venit fratele meu la mine in vizita si mi-a spus ca la ultima furtuna i s-a stricat calculatorul si nu a mai putut recupera decat 50 din ce era pe hard...dar nu si pozele mele. eu aveam stocat totul la el ca eu n-am calculator decat la tara la parinti...acum am ramas doar cu ce am la tara sau la munca...asta e!

va imbratisez pe toate
sa aveti o zi minunata


silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput