Miresele anului 2006 (99)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

dana, oana deci v-ati distrat la mare, la munte...bravo!
eu am fost la tara, cumnata mea a facut cinste ca a luat 8,76 la bac

krelia, sigur va fi bine, mai repeta analizele, vezi ce spune exact doctorul...hai apucate de treaba sa fim gravi in acelasi timp

botic, gio

kitzy, ma bucur ca a fost frumos la botez, felicitari micutei crestine! imi pare rau de faza cu rochia...asta e se mai intampla

fetelor deabia astept ziua de maine, la 3 avem sedinta cu directia, indiferent de rezultat deabia astept sa se termine si sa stau linistita, chiar daca imi dau demisia macar stiu ca am incercat tot ce se poate...

o saptamana minunata sa aveti!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Fetelor am pus la poze diana niste photos de la botez, sper sa se vada.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


In primul rand: Kitzy sa va traiasca proaspata crestina!!!pozele sunt superbe, Diana ca o printesa!!
Imi pare rau pt. incidentul cu rochia, bine ca ai avut ce imbraca.
Oana ma bucur ca a fost ok la munte, si ce e mai importn, ca ati fost impreuna.
Dana cum fu la lac?
Botic sper ca esti ok, m-a pleostit mesajul tau.
Silvia tin pumnii pt. sedinta de maine. doamne ajuta sa se rezolve in favoarea ta.
Krelia, Aly .

Noi bine, sambata pe langa casa, ieri la un strand. Marco e ok, a inceput sa pape, recupereaza la greu.
revin cu poze din weekend.
.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze iulie

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Noi n-am mai mers la lac ca s-a anuntat vreme rea si am stat acasa.
Vreme rea n-a fost numa cativa nori,dar macar am profitat sa mergem prin magazine si ne-am luat una alta pt casa.

kitzy ati fost frumoase amandoua la botez ,ma bucur ca a fost si cuminte.Nasoala intamplarea cu fermoarul ,dar asa se mai intampla,cand vrei sa iasa toate bine mai apare ceva neprevazut

Gio v-am vazut si pe voi in poze,cum jucati carti pe balcon,ma bucur ca a inceput sa pape mai bine Marco.
Delia cam face mofturi inca la mancare.

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

quote:
citat din mesajul lui ooana

Neata

unde a-ti fugit toate?

Sper ca a-ti avut parte de un wee frumos...noi am mers la munte, a fost frumos, soare, gratare, foc de tabara

Va urez o saptamana frumoasa!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip




deci v-ati distrat bine zilele astea,bine ca ati fost impreuna acum

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

silvi iti tinem pumnii sa iasa cat mai bine pt tine,la sedinta.

ralnied tu cum mai esti?obosita ,ocupata?

restul fetelor,va salut pe toate

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Multumesc de felicitari si complimente, am pus inca cateva pozici de al botez, tot la semnatura.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

kitzy, am vazut pozele de ieri, nu aici ci la spirante da n-am avut timp sa va felicit. ati fost frumoase amandoua!

fetelor, azi e o zi pe care am tot asteptat-o ...sper sa se rezolve toate cu bine...
sa-mi tineti pumnii, intru maine sa va spun ce s-a intamplat la sedinta, ca sigur se va termina tarziu si nu voi mai avea timp.

o zi minunata sa aveti!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata, haideti la o cafeluta!

Dana deci voi pana la urma a-ti stat acasa
Silvi iti tin pumnii sa fie bine
Gio, imi place la nebunie poza in care joaca carti cei 2
Ralu sper ca iti e mai bine la munca
Kreliuz
Aly pe unde esti, cred ca si tu esti super ocupata...eu ma mir ca la mine e un pic mai bine, dar cred ca e liniste de dinaintea furtunii
Kitzy ma bucur ca toate v-au iesit asa cum v-ati dorit

sunt atat de suparata, bunicul meu a facut un atac cerebral ieri, abia astept ora 2 sa fug la spital sa vad cum e!
offff cand nu te astepti atunci te lovesc problemele .


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput