Miresele anului 2006 (99)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

am intrat si eu sa va salut...nu prea am timp ca la mine e situatia destul de rea la munca...ieri am tras o cearta cu toti sefii si saptamana viitoare avem intrevedere cu seful nou, ala marele...atunci voi sti sigur ce am de facut, daca se continua ca pana acum nu-mi ramane decat sa plec...si ca sa intelegeti si voi va spun pe scurt:2 ani am lucrat la relatii ce mass-media si apoi m-am trezit brusc la editare monitor, mi s-a schimbat si fisa postului si chiar daca toata lumea imi da dreptate nu s-a mai remediat in nici un fel situatia...e mult de vorbit ...

ooana, la multi ani, fericiti cu impliniri si sanatate!

gio, frumoase poze! ma bucur ca sunteti mai bine!

kitzy, distarctie placuta la botez, te asteptam cu poze sa vedem mica crestina si costuumatia ta.

krelia, care-i rezultatul la analize?

o zi minunata sa aveti!

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjour fetele
sunt acum intr-o pauza....lumea e plecata la masa....eu am fost....asa ca profit de ocazie sa stau putin cu voi ..

onutzu'...la cat mai multi ani fericiti impreuna ...imediat iti suflam in ceafa Aly, Gio si eu....

kitzy, spor la cumparaturi...sa te intorci cu lucruri frumoase si cu poze multe multe

Gio, sanatate multa lui Marco!

silvi, rezultatul e relativ ok si nu prea...in sensul ca nu am nici o candida si alte prostii din astea...dar sunt niste coci pe acolo care dadura o infectie...drept pentru care si pap a iesit cu CII .... azi ma duc sa mi le interprezeze (de fapt, trebuia sa ma duc doar azi, dar am incurcat eu zilele) sa vedem ce tratament mi-o da....si mai important...cat timp


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Si noi am fost la dr. dupa scutire medicala. de maine la gradi cu piticul. are putin rosu in gat, dar cum antibiotic nu ne da, ca e varza inca cu stomacul, incercam sa-l dregem cu Nurofen si spray dezinfectant de gura.

Silvia e nasol ca e asa neagra situatia la tine la munca. sper sa se faca dreptate, ca sa nu fi nevoita sa renunti.
Hai coana ca nu e asa de grav, se rezolva repede, ca sa va apucati de treaba.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

silvi...sa stii ca si la fostul loc de munca al meu s-au intamplat cazuri asemanatoare...drept pentru care..ieri si-a mai dat un cole demisia ...asa ca te inteleg perfect...
sper la tine sa se rezolve...pentru ca e tare neplacut cand se ajunge la faze de genul asta.....

Gio, habar n-am cat e de grav...ca nu m-am mai confruntat cu astfel de situatii..n-am mai fsos infectata pana acum ......o sa fie bine, sunt convinsa

fete


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
se vede ca e piticul la gradi, acum am ajuns acasa.
ce sa va zic despre noi? ieri dupa ce a papat supica aia chioara cu orez si morcov si carnita, am plecat afara. a venit Clau si ne-a luat la o plimabre cu masina, Marco vroia in parc.
ajunsi acasa a mancat un iaurt si sticksuri. Lapte seara nu a servit, dar de dim. s-a trezit ca vrea laptic si a baut 125 ml. bun si asta.
Ne-am pregatit de gradi, acolo ne-a intampinat Karina- noua educatoare. sper sa nu se mai schimbe, bine stiam ca din 1 iulie, Anca va pleca la noul sediu cu grupa de cresa si aici raman grupele de gradi, Marco avand o noua educatoare, care a terminat pedagogicul si acul da licenta la psiho-pedagogie. O cunoaste si marco caci a lucrat part-time la gradi anul asta. Piticul a fost tare cuminte, mi-a dat jucariile si a fugit la ingrijitoare melania- tare draga ii e, si ei de el. Dim. avea banana cu biscuiti la pranz supa si nu stiu ce-i face felul 2, iar gustare era ceva sufleu cu branza de vaci, cred ca o poate manca. Le-am zis sa nu-l forteze daca nu vrea, caci de ieri a inceput sa pape mai binisor.
In schimb se tot plange de gat, ii dau Nurofen, spray, miere, dar tot rosu e saracul. azi cumpar Tantum Verde-spray, musai sa scapam, sa nu ne dea antibiotic.

eu am umblat de nebuna prin oras, cu facturi, intalniri si alte cele. aseara mi-a ridicat o prietena moralul cu o chestie, asa ca...doamne ajuta sa fie bine.

pe unde umblati gagici?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:


vad ca e liniste si bate vantul pe aici

Am intrat sa va urez wee placut, noi maine plecam la munte...de data asta impreuna
Pupici la toate fetele


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

Distarctie placuta Oana!
Si noi mergem duminica la lac,sa ne mai bronzam.

Va pupam pe restul fetelor,distractie placuta in week-end!

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


mi-a fost dor de voi, dar trebuie sa ma intelegeti si pe mine ca situatia a fost de asa natura incat nu mi-a mai trebuit nici forum, nici nimic...


--------------------------------------------------------------------------------
Curtea de Arges si Cozia
Castelul Bran
Castelul Peles
Cetatea si Muzeul de la Histria. Monumentul si muzeul de la Adamclisi
La munte
La mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

unde a-ti fugit toate?

Sper ca a-ti avut parte de un wee frumos...noi am mers la munte, a fost frumos, soare, gratare, foc de tabara

Va urez o saptamana frumoasa!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Hello! Hello!
Botezul a decurs cum nu se putea mai bine, Diana a fost cel mai cuminte ingeras din lume, totul a durat 20 de minute si gata..avem fetita crestina.
Pozici pe maine numai.
Da eu ce nervi am avut inainte sa plecam, pe cand sa-mi iau rochia nou cumparata, mi s-a rupt fermoarul, un fermoar anemic din plastic, s-a rupt materialul pe langa fermoar si el s-a cracanat tot, abia am dat-o jos inchiata pe jumate
Noroc c-am avut cu ce ma imbraca cu alte haine, ca altfel mergeam in blugi, s-o ia naiba de rochie, ca mi-a venit s-o arunc pe geam si n-am chef sa ma duc cu ea inapoi pt un amarat de fermoar sa ma cert cu alea.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput