Miresele anului 2006 (99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Fetelor ma bucur ca v-ati distrat in weekend, chiar daca la unele nu a iesit cum ati vrut.
nu va mai nominalizez, fug sa-mi bag hainele de pat la spalat. profit ca sunt mai bine.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

Gio ma bucur ca va simtiti mai bine...cred ca e si mai nasol pe caldurile astea!

ce mai faceti fetelor? eu de dimineata am luat 1 kg de visine, poate ma incumet si fac o praji daca nu o sa lesin de cald diseara
ma gandesc din ce in ce mai serios la o "escapada" la mare...am gasit si o pensiune frumoasa...acu' mai ramane de vazut daca putem sa ne luam concediu.

pupici la toata lumea


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


noi suntem tot ca ieri, eu mai bine, nu mai stau in pat.
In schimb marcolino e apatic, doarme mult si nu mananca nimic.
sa speram ca isi revine cat mai repede.

Coana pe unde umbli? ce ati facut in weekend?
Oana spor la facut praji, insa pe caldurile astea...eu nu m-as incumeta. sper sa va rezolvati cu cateva zile de concediu ca sa vedeti si marea.
of...eu mor...2 vile din fata balconului nostru si-au montat iar piscinele, doamne ce as trage si eu o baie...sper sa nu le vada piticul ca va fii scandal.

o zi buna sa aveti.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze de la felix:
http://good-times.webshots.com/album/563669472Rcbren?start=48

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

quote:
Originally posted by Giova

poze de la felix:
http://good-times.webshots.com/album/563669472Rcbren?start=48

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



frumoase pozele de la Felix.
La care strand ati fost? la Apollo?

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

saluti fetele!
va scriu in graba....ca e mult de munca si nu e nici oportun sa ma lafai in forumuri la ....... noul loc de munca

pana la urma am fost la mare...la costinesti...eu nu fusesem niciodata pe acolo..hmm....micut...inghesuiala...dar...dragut....chiar mi-a placut...am papat si hamsii ...si clatite...am facut si baita....a fost cam din scurt..insa am mai iesit putin din cotidian

azi ma duc sa imi iau rezultatele..sper sa fie totul ok...

mai scriu maine...pupi


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ciao fetele!
Am apucat un pic sa intru sa va salut. Ce mai faceti?
Noi duminica avem botezul, abia azi mi-am gasit o rochita sa-mi placa, mi-am luat o parte de accesorii, dupa restul mai umblu maine, joi trebuie sa ajung la medic sa-i faca un ecograf la sold, am fost deja cu ea la un medic la control, a zis ca nu vede nimic suspect, dar pt siguranta sa-i facem ecograf, ieri am fost cu ea la vaccin, a plans dar nu foarte tare, cum am luat-o in brate s-a si linistit, n-a facut febra, e drept ca preventiv i-am pus un supozitor cu paracetamol si dimineata i-am dat si panadol, mananca ca si inainte, a dormit noaptea, deci cred ca n-a traumatizat-o cum ma asteptam.
Maine trebuie sa ajung si la dr de fam cu banii pe vaccin ca ieri n-am avut destui la mine, noroc ca are cabinetul peste drum de mine.
In rest azi am umblat de nebuna sa-mi depun dosarul pentru indemnizatie, dupa-aia sa-mi caut straie de botez, sandale si poseta, mi-au trebuit rosii si n-am gasit nimic ce sa-mi placa asa ca ma duc cu sandalele mele albe de la nunta, rochita e alb cu negru si cu rosu, deci cred ca mai bine merg sandale si geanta albe sa nu fie prea mult rosu, pt ca si accesoriile is rosii, mai trebuie doar sa-mi caut bratara rosie.
Botezul il facem la biserica unde ne-am cununat si noi, cheful acasa doar cu familia, nu-mi trebuie tam-tam mai ales ca fata mea e tare agitata din fire.
Daca mai pot saptamana asta, va mai scriu, daca nu, o sa revin cu poze de la botez.
Va pupacesc pe toate!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Dana e strandul mare, nu stiu cum ii zice. e renovat acum, in 24 iunie s-a deschis.
Coana banuiam eu ca ai inceput munca. totul bine la noul job?
Kitzy spor la cautat bratara si petrecere frumoasa duminica. asteptam poze de la eveniment.
Ma bucur ca ati scapat de vaccin. si noi trebuie sa-l facem pe ultimul...tare mi-e groaza...cu cat sunt mai mari sunt si reactii mai puternice si tin si mai bine minte.

Marco nu mananca nimic. doamre mult si bea apa. Noutati nu am.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

to eu prima pe aici!

Kreliuz un inceput cat mai bun la noul loc de munca!
Kitzy spor la shopping.
Aly cum mai esti? cred ca esti super ocupata la munca!
Gio sper ca va simtit mai bine, am vazut pozele

noi ieri am sarbatorit 2 ani de la nunta ...cu o gramada de cadouri, a fost frumos...dar parca nu imi vine sa cred ce repede a trecut vremea!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


ne-am adunat si noi pe-acasa. am fost in parc, cat a fost mai racoare.
Marco e mai bine, maine l-as duce la gradi, numai sa-mi raspunda si dr. la telefon, ca fara scutire medicala nu am ce cauta acolo.

Oana la cati mai multi ani fericiti impreuna!!!! chiar ca trece timpul.....azi maine sarbatorim 10 ani.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput