*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (98) ***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Azi am primit si eu un nr "de ordine" la plangerea facuta luni Mama, sunt de coma!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

nushulica,ma tii tu minte ca sunt din gasca veche...ei ei ce vremuri ..ce cumparaturi ,reduceri,distractie peaci...

78417-SAC BRONZE
44091-sac shoping-maro
78654-ansamblu 3 piese
78662-ansamblu 3 piese
78670-ansamblu 3 piese
66427-nu da nimik cadou,nu da FDP O
78328-sac negru
78522-sac negru
71129-montre maron /???-disponibil peste 2 saptamani
70661-valiza kaki
36900-chemin de table griotte-nu stiu ce inseamna
40619-sac maro
78433-sac bronze(kaki)

este 45381-FDP O -mie nu mi-a mers!


Felicia
,daca o saptamana a durat sa-ti dea un numar de ordine sunt curioasa cand rezolva problema!!!!!!!!!

fetelor tb sa ne inarmam cu rabdare...vin reducerile,paginile se deschid greu,coletele intarzie!!!!!

claudia

astia iam vazut in Mall cu 85 ron!
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-femme-toile-talon-compense.aspx?productid=324135434&documentid=207608&categoryid=22907132&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

soso merci mult pt listoiul cu coduri, am de unde alege

bineinteles ca m-am aruncat la valiza ca am zis ca e mai mare dar nu mi-a mers codul asa ca o sa iau altceva



23+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ce ma bucur ca se reuneste vechea gasca... Macar acum la reduceri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

ChrisDun noi i-am lasat 5 ron... e vb. de postasul care aducea alocatiile, pensiile, plicurile la cutiile de scrisori... teoretic el trebuia sa aduca si scrisoarea



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Deci azi sigur dau o comanda, inca pun/scot din cos. Deocamdata am pus si pt Tony camasa asta de o toti laudati voi. Intrebare: am gasit niste rotile, cu patru roti, nu "in line". E de fapt un set cu cotiere+genunchiere+rotile, la vreo 18 euro si ceva. Le-a luat cineva? Le-am pus in cos pt Ale dar nu stiu daca sa le las sau nu. Sau si mai bine: aveti luate role pt copii? Aveti idee care sunt mai bune pt incepatori, cele in line sau cele clasice?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

aissa,am cumparat ieri de la Auchan-Cluj-rotile cu patru roti,au costat 32 RON ,sunt fara genunchere ,cotiere sau alte accesorii ,nici nu e cazul pt ca Sorana(azi are 2 ani jumate) deocamdata se da cu ele pe covor

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da? Atunci o sa mai caut pe la noi. Eu vazusem niste seturi in Carrefour dar in primul rand erau doar de la 27 in sus ca si marime, apoi erau role in line, cu casca, genunchere si cotiere cred si erau parca vreo 170 ron (la promotie).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

deci si comanda mea e pe vine, am dat-o in 12.06.... sper sa nu comenteze prea mult tipele de la posta, am trimis acasa fotocopie dupa buletinul meu si o imputernicire scrisa de mine fara notar... sper sa fie destul, desi oraselul nostru e mic si ne cunoastem cam toti...

o sa va tin la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

GAta, sper sa nu fie de rau augur... Anu' trecut am dat comanda inainte de a pleca la mare sperand sa o gasesc cand vin dar...a urmat ce stiti, cu blocarile comenzilor.
M-am grabit sa comand azi mai mult pt sandalute ca le vreau si pe alb si ma tem ca dupa reduceri nu le mai prind (sper sa nu musc din pumni si sa fie f ieftine cand venim acasa).

Mergi la inceput