*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (98) ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Alea sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Claujro tu stii mai bine! esti mai veche in bransa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

miruna alea sunt le am prin pod nici nu m-am atins de ele

deci totusi nu exista alte coduri??

soanso unde esti ca tu veneai cu codurile bune! sau gresesc??



23+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Nushu, la mine doar rucsacul mic si-a gasit utilitatea...a pus fii-mea ochii pe el, i-a placut.... eplecat in vacanta o saptamana si l-a luat cu ea...

dar parca zicea cineva de un alt cod pentru un set de plaja!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Voluminoase si bine ambalate sunt produsele de sticla/plastic: farfurii, pahare...vase de ceramica de gatit... Vi le recomand, astea nu vor veni nicioata in punga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

De incercat:
72982 www.clubpromos.fr/forum/topic7854.html" target="_blank">glaciera izoterma zic ca merge pe SM
70661, 71064 www.clubpromos.fr/forum/topic7715.html" target="_blank">troler si vanityasta-i pt. A.Wein... cum s-o mai fi chemand


cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am facut comanda pt. o prietena... cariciorul cu papusica Lissie... si o pereche de papuci... si astia voluminosi, in cutie... si au venit in punga ... paravion... bine ca le-am primit
Ma gandeam ca's putine, dar totusi voluminoase si vin colet... Comanda am facut-o miercurea trecuta (11 iunie) si azi de dim. l-a spunat postasul pe sot ca are o "scrisoare" voluminoasa... Noroc ca avem "plile" la posta, ne suna... ii si dam de fiecare data ceva... Dar ma bine asa, decat sa raman fara colet...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

mai pun cateva link-uri din comenzile trecute:

www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=27802421&productid=324130441&documentid=207608" target="_blank">3 débardeurs bébé fille PRIX MINI
- superbe pentru vremea de afara. 100% bumbac si culori frumoase.
www.laredoute.fr/vente-7-culottes-enfant-fille-prix-mini.aspx?productid=324128987&documentid=207608&categoryid=22916642&single=false&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16" target="_blank">7 Culottes enfant fille PRIX MINI
- faini si practici
www.laredoute.fr/vente-combinaison-jupe-bebe-fille-cocoon.aspx?productid=324114177&documentid=414708&categoryid=22762495&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">Combinaison jupe bébé fille COCOON
- draguta si lejera - luat pe roz - acum vad camai e doar pe vernil.
www.laredoute.fr/vente-cardigan-fille-forme-bolero-okaou.aspx?productid=324130375&documentid=207608&categoryid=45538143&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">Cardigan fille forme boléro OKAOU
- super dragut si super util. culoarea e mai pala in realitate.

Am mai cumparat cate ceva - insa nu le mai gasesc pe site. Daca cumva le descoperiti voi si doriti ceva detalii -intrebati-ma. Aici poza cu aceea comanda.


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Salutare Redutiste shopachoolice !

Am bagat azi referintele din catalog pentru ce as fi vrut sa imi cumpar de pe LR, si constat cu stupoare ca din 24 de lucrusoare, 20 sunt la pret intreg ... iar restul sunt epuizate

axxxa, scuze ca iti raspund asa tarziu Cred ca era codul dat de iriss27: 72982 GLACIERE CAMPING rayé orange - chiar asa si arata: e cu dungi fine, portocaliu cu alte culori.

Pentru setul de picnic am regasit codul dat de totonica2001 58106. Vezi www.hiboox.fr/go/images/divers/glaciere,81ttq6k2.jpg.html" target="_blank">aici cum ar trebui sa arate.

Elyanne, cam cat ii dati voi postasului ? Am facut si eu o comanda mica in 11, si mizam azi pe ea. Din pacate n-a venit, si n-am cum sa le pun pe alea de la posta sa caute in "scrisorile" voluminoase, ca sunt o groaza si n-au vreme ... dar ma gandeam ca daca le las o atentie, poate se mai inmoaie

Flavia Ramona, am dat din intamplare peste mesajul tau in care spuneai de o invitata la emisiunea Oanei Cuzino, care avea rochia www.laredoute.fr/vente-robe-cache-coeur-femme.aspx?productid=324121647&documentid=346108&categoryid=32665599&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">asta Aceasta rochie si-a luat-o finutza mea, dar mi-a fost jena sa o bag la mica publicitate, atat mi s-a parut de odioasa

Mirona, esti de milioane Exact asa fac si eu cand ii cumpar pitikai haine, le insir pe pat si le pozez LOL



Claujro, poti sa ma adaugi si pe mine, te rog , la Mica publicitate cu boxerii Nike?
Uite anuntul:

Vand www.laredoute.fr/vente-boxer-de-bain-missile-de-nike.aspx?productid=324136487&documentid=414708&categoryid=0&single=true&hasnext=0&hasprev=1&direct=false&pagesize=12&prodcolor=1" target="_blank">Boxer de bain "Missile" de NIKE, negru cu dungile vernil, marimea M pe eticheta, marimea 42 pe ambalaj. Pret: 20 EUR

Merci!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by ChrisDun

Flavia Ramona, am dat din intamplare peste mesajul tau in care spuneai de o invitata la emisiunea Oanei Cuzino, care avea rochia www.laredoute.fr/vente-robe-cache-coeur-femme.aspx?productid=324121647&documentid=346108&categoryid=32665599&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">asta Aceasta rochie si-a luat-o finutza mea, dar mi-a fost jena sa o bag la mica publicitate, atat mi s-a parut de odioasa




Mey, rochia aia o am si eu, am purtat-o o sg data, am prins-o cu un acusor mic de siguranta la decolteu ca altfel s-ar fi vazut pana la buric dar nu e odioasa...

Ti-am trimis PM cu parola contului comun.

Mergi la inceput