Nou stil de viata (213)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Anda, mersi de ajutor, sper sa gasesc in Iasi E.A. si sa facem cunostinta, . Da, am pe lista si Sunflower, si Beauty.
5th avenue era persistent?
Ca, daca o iau asa, imi place si Cacharel-Noa, Promesse; Miracle-Lancome, dar am inteles ca nu persista prea mult.

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna fetelor , un pt. fiecare.LA MULTI ANI ,DIANA ! Sanatate multa si toate visele tale sa devina realitate Eu vreau sa slabesc ,dar nu reusesc deloc sa ma mobilizez Zic doar din gura ca tin regim ,ca in farfurie pun tot ce nu trebuie Aseara am mancat cartofi prajiti si acum imi este necaz ca imi arata cantarul mai mult decat ieri Ma duc sa fac o ciorbita de dovlecei ,ca asta merge la dieta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Carmen: mie mi se pare ca nici unul nu persista, dar e din cauza ca te obisnuiesti tu cu ele. Cand il intreb pe barbat, imi zice ca se simte de la o posta

Daca aveti timp puteti vota: http://www.litesoft.ro/services/oetker2/main.php?module=displaymama&mode=marturie&m=3817
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Gata si piata de acuma sa ma apuc de gatit si dupa sa pun o masina de rufe.

Carmen ma bag ,dar nu cred ca pot numai apa plata cu lamaie macar vreo cateva fructe sau asa facem in prima zi.

Yubi lasa ca ne mobilizam noi si dupa sa vezi ce slabute o sa fim.

Mai sunt fete care trebuie sa dea raportul le astept.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Carmen,din pacate nu stiu cum miroase EA.Cu ani in urma am avut Red Door de la EA si stiu ca era mai dulcinel.
Trussardi -Inside persista destul, vreau sa spun ca m-am dat pe mana duminica seara si dupa ce mi-am facut baie inca miroseam.
Si mie mi se pare ca uneori nu persista parfumul,dar e vb numai ca m-am obisnuit si nasul meu nu-l mai percepe.
Marilena, habar nu am ce sa fac pt detoxifiere, citeam pe net de Colonix,desi nu ma incanta sa iau pastilute.Poate ma bag sa pap doar legume fierte,apla plata oricum beau,o sa vad eu ce fac, mai astept pareri si de la voi.
Vremea asta naspa nu ma lase in pace.M-am bagat in pat sa ma odihnesc putin , cu gandul ca la 12 juma ma trezesc si ma apuc sa calc.Aiurea,abia, abia m-am dat jos din pat acum vreo 15-20 de min si normal ca mare lucru pana plec nu mai am ce face,asa ca am sa stau sa ma mai uit la tv.Adevarul e ca nici chef nu an, noroc ca am gatit ieri.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Fetelor sunt asa obosita si ametita ca as dormi cu capul pe birou...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare!stau cu voi la o cafea si apoi duc copilul afara, insa inca doarme!
Vad ca vorbiti de parfumuri, si eu trebuie sa imi cumpar, mie imi place Emporio a lui Armani, nu ma pot satura de el...acum am amor amor a lui chacharel, si asta e fain! in rest, nu prea imi place nimica! mie mi se pare ca nici unul nu persista, cred ca dupa cine intr-adevar miroase pe strada il au in buzunar si la fiecare colt isi dau cate un jet!

Sabina,concediu placut si un timp frumos sa aveti!
Gabi, bine ai revenit!
Anda, nu e dermatita, e o eczema mi-a zis si mi-a dat o crema, acum trebuie sa merg la farmacie dupa ea ca mi-au preparat-o! A zis sa nu ii fac baie asa des ca apa usuca pielea si sa pun umpicutz de ulei in apa de baie!!!
Marilena, poate de la capsuni, sau zmeura daca a mancat Mara in ro i-au iesit bubitze... noi nu avem probleme cu mancarea in ro, ca ai mei sunt din aia nemincaciosi
Anda, drum bun spre Viena si sa te intorci cu bine inapoi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

La multi ani Diana! azi e si ziua mamei. Si azi aveam un pic mai putin de 67 :)

Tzuni, eu sunt mult mai balena ca tine. Asa ca sa nu ma ocolesti la mare:)
nu trebuie sa ne dezbracam, da poate se joaca copiii intr-o dupa amiaza pe plaja. Sau daca nu, veniti la noi la 2 mai, are gazda o curte mare si frumoasa.
te pup si nu fii deprimata, daca inoti la mare ai sa slabesti, stau eu cu Maria si tu inoti:)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


La multi ani Diana!

Eu fac bagajul lui Dany, maine pleaca cu mama mea la tara si sta pana duminica...deja imi este dor de el

Sabina concediu placut, sa aveti vreme frumoasa la mare. La multi ani mamei!
Gabi bine ai revenit, asteptam impresii si poze.




Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Cris, drum bun lui Dany si sa se intoarca cu bine.

Claudia, hai ca esti comica, :), imi imaginez damele: fac coltul si se parfumeaza, ha-ha-ha!

Anda, te rog ceva, daca ai chef, .Cand iti vei cumpara parfumurile, vezi cum miroase Splendor de E.Arden.
Sunflower a ce miroase? Nu-mi plac parfumurile dulci, alea fresh, so-so...daca predomina nota florala, e ok.

Sabina, felicitari, incet-incet, scazi in kg.
Cat costa cazarea la curtea aia mare si frumoasa? :)

Marilena, doar apa si hai, juma de kg. de fructe (de oricare). Maine. Ok?

Tumpi, te bagi si tu? juma de kg. de fructe, maine.

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput