Nou stil de viata (213)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

am citit subiectul de la generale: cenusareasa din metrou....:)))
neaparat, Tzuni sa-l citesti...auzi, s-au gandit fetele la tine, hahaha, io nu m-as fi gandit, nu e genul tau, nu stiu de ce...

Anda, neatza si tie.

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata!

m-am intors.. un kg in plus. Revin.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Prost am jucat si meritam sa luam bataie.

Violeta bine ai zis.

Cuscra si pe mine aseara nu ma mai lua somnul si de dimineata nu puteam sa stau cu ochi deschisi.

Delia s-a bucurat olandezu dar nu a incercat prea mult bucurie ca a vazut ca nu merge cu mine.Multa bafta la examen.

Tzuni auzi Cenusareasa din metrou?Nu cred ca esti tu ca tu ai masina.

Carmen harnicuta mai esti un pic de chef si mie imi trimiti.

Anda o zi buna si tie.

Claudia Mara in ro mi-a facut niste bubite asa prima data si am afalat ca este o alergie nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fie cand o sa stam 3 saptamani daca acuma in 4 zile arata asa.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Diana la multi ani multa santate si sa ai parte numai de lucruri bune.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Salutare natiune!!!

Eu sunt deja la birou la a doua cafea...Am inceput cura serios si ma simt cam obosita, asa ca am crescut consumul de cafea ca sa pot avea energie toata ziua.

Delia, bafta la examen.
Diana, LA MULTI ANI!!!

Meniul de azi:
MD- ou fiert tare + castravete + cateva felute de ardei gras.
P- iaurt degresat/ branzica de casa.
S- branzica de casa + 1/2 mar galben.

Pupici la toata gasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Ziua buna tuturor.
Marilene, spor la serifie.Raportul meu nu stiu ce sa zic de el.Cantarul meu a luat-o razna,daca ma sui de 3 ori pe cantar, arata 3 greutati diferite,asa ca trece-ma te rog cu un ,am undeva la 64 kg.Nu stiu ce sa mai zic.Speram ca dupa cele 2 ore de jucat tenis,sa nu am ceva in plus,ci sa ma mentin.
Nu stiu sincer ce e cu mine, ma simt f balonata,cred ca tb sa fac ceva sa-mi detoxifiez organismul ca nu se mai poate.
Carmen si din alea 15, ti-ai luat vre-unul?Eu as vrea sa-mi iau,dar poate mai spre sf verii un Trussardi - Inside.
Anda, bine fac, ma termina vremea asta.Voiam azi sa ajung sa culeg capsuni si nu reusesc ca ploua:parca ar fi toamna, nu iarna.
Tzuni cam expeditiva, sunteti bine?
Delia, bafta azi la examen.
DianaR sa fi fericita si implinita alaturi de cei dragi tie.

O zi frumoasa va doresc tuturor.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Diana, la multi ani si sa fii fericita!

Fetelor, am o stare sora cu disperarea: nu slabesc si nu-mi explic, sincer, de ce! Mananc corect, putin....cantarul parca mai pune si nu scade grame... Sunt trista. Sambata plec la mare si voi arata ca o balena esuata...


Tzuni mic si drag si scump si pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Tumpi si Tzuni aceeasi problema o am si eu plus ca m-am balonat de zici ca am vreo 4 luni asa burtica am.Nici cand aveam 68 nu aratam asa nu pot intelege.

Tumpi ce ti-ai propus sa faci pentru detoxifiere.

Eu cred ca de maine bag legume si fructe si ceaiuri multe si poate poate ma fac frumoasa.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

ma inscriu si eu in clubul balonatelor, , numai ca io mi-s vesela, nu stiu de ce, dar am o stare de voie buna si asta e partea buna a lucrurilor proaste ce-mi dau tarcoale, .

Mari, iti trimit tot ce vrei tu, numai sa-ti fie bine, :). Vreau si eu ceva sa ma detoxific, cred ca cel mai bine merge cu apa plata, eventual putina lamaie. ATAT. Ne bagam de maine?

Tumpi, nuuuu, nu mi-am cumparat nimic, ma duc doar sa le miros, . O sa fac comanda pe net, de ziua mea...pana atunci trebuie sa ma hotarasc. Mi-au placut Lacoste-Pour femme, Lanvin-Eclat d'arpege, Trusardi-Skin si Joop-Jette.
Bun, favoritul e un Gucci II, dar nu ma indur sa dau atatia bani pe el.
Stii cumva cum miroase Elisabeth Arden (Provocative, Splendeur, 5th avenue)?

Tzuni, ei, hai, ca nu esti grasa graselor, . Arati bine, zic eu...nu-ti mai fa complexe degeaba.
Te pup, Cenusareaso, hahaha.



_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Carmen: 5th Avenue m-a innebunit anul trecut. Aproape numai cu el ma dadeam :). Si Sunflower de la E Arden e fainut.
Eu mai luam gasex cand aveam probleme cu balonarea.


Daca aveti timp puteti vota: http://www.litesoft.ro/services/oetker2/main.php?module=displaymama&mode=marturie&m=3817
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput