Nou stil de viata (213)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Mik sigur voi mai intra sa va povestesc de noi. Cu kg nu ma stresez prea tare, pentru ca stiu ca daca-mi pun ambitia reusesc sa dau jos ce e in plus, asa cum am dat si in 2005 aproape 20 kg. Si in plus, voi fi solicitata la dublu cu 2 pitici dintr-o lovitura!
Violeta70 mersi pentru urari si iti doresc sa ma urmezi cat de curand si sa-ti implinesti visul de a deveni mamica! Nu exista fericire mai mare! Pana vedem sexul mai avem un drum lung ...
Gusta mersi pentru listuta! De cati ani visez eu la asta ...

6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Of, ce nervi mi-am facut cu meciul ce dezamagire...

Carmen hi,hi...ai sa-mi dai un miel de Paste Am ars destule calorii, a avut Dany grija de asta




Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Si eu m-am enervat!
Nu inteleg de ce nu putem sa ne concentram. Am avut pase aiurea, date la nimereala. Si parca aveau plumb in picioare, asa se miscau.
Imi pare rau sa o spun (nu vreau sa supar pe cineva), dar meritam ceea ce ni se intampla. Penalty-ul lui Mutu ar fi salvat ceva, dar asta este: din 11 jucatori, tocmai Mutu trebuia sa traga la poarta! Si cu cine, cu italienii, care-i cunosc f. bine stilul de joc.

dar hai sa nu mai comentez, ca oricum este degeaba! Pacat! Se putea!

Va pup si va urez noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Asa este Violeta, nu mai are rost acum...am si eu o mie de comentarii...imi pare rau sa spun dar nu avem mentalitate de invingatori, asta este adevarul...pacat. Bravo italienilor care au stiut sa se mobilizeze. Acum nu ma mai ia somnul



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Raport: stagnare

Cami, felicitari.


Tzuni mic si drag si scump si pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Neata!

Diana, la multi ani, sa ai parte numai de bucurii si fericire alaturi de cei dragi! si mai vino pe la noi din cand in cand!

Si eu m-am enervat aseara la meci, am zis din start ca iau bataie de la olandezi, asa ca nu mai comentez ca numai ma enervez!
Ma duc cu Luca pana la pediatru ca are niste bubitze pe spate si vad ca nu-i mai trec, am zis ca sunt pete de caldura, insa e frig de 2 saptamani, iar alergie n-am idee la ce sa faca, capsuni mananca dar nu mult si rar!

Pupici si o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Delia, iti tinem pumnii azi, bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata dragelor,

Haideti la cafea/ceai si o vorba.

pentru DianaR, sarbatorita de azi! Multa sanatate, bucurii si o zi frumoasa alaturi de cei dragi!

Tzunica, esti cam scurta la vorba. Sper ca sinteti bine toate 3.

Gusta, a dansat aseara olandezu' de bucurie?

Carmen, ce planuri ai pentru azi?

Puskin, ne mai citesti? Ce mai faci?

Cornelia, un si pentru tine.

Mik, am uitat sa te intreb cum de te-ai pricopsit cu probleme la umar.

Va pup.


www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

prezenta la ceai, multumim harnicutzei de azi (Delia) care ne-a servit.
Si ca tot te pomenesc, sa-ti raspund ce voi face azi: voi gati, desigur, caci o fac zilnic, vom iesi putin la plimbare (vad ca e destul de innorat), ne vom juca in casa si mai vedem....rutina zilnica.

de meci nu comentez nimic, nu m-am uitat, am fost convinsa ca luam bataie, i-am si spus sotului...probabil au fost convinsi si ei de asta, asa s-ar explica jocul lor prost.

La multi ani Diana!Sanatate si bucurii alaturi de familia ta!

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata frumoaselor,
Diana: La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Claudia: nu are dermatita atopica? Carina are si face bubite cand cum de la tot felul de chestii pe care le-a mai mancat/ folosit pana atunci fara probleme.
Carmen: buna dimineata.
Delia: bafta multa azi!
Marilena: iti doresc o zi minunata si linistita azi!
Tumpi: ce mai faci?
Meniul de azi:
iaurt activia cu miere, capsuni si fulgi de ovaz, 2 cantucini cu migdale si stafide (biscuiti ffff crocanti)
fasolikia (o tocana greceasca cu pastai, marar si cartofi pe care mi-o facea bunica mea f des)
budinca de orez cu lapte si dulceata
Va pup pe toate,

Daca aveti timp puteti vota: http://www.litesoft.ro/services/oetker2/main.php?module=displaymama&mode=marturie&m=3817
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput