*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (97) ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Axxxa, eu am primit cu unul din ultimele colete un set de cescute si farfurioare si erau frumusele. Nu mai stiu exact daca erau 6 sau 4, dar tin minte ca erau farfuria de o culoare si cescuta de alta culoare, parca pe gri si alb. Nici nu stiu unde le-am pus ca pentru gustul meu sunt cam mici, sunt ca pentru o cafeluta mica iar eu beau cafeaua cu o cana mare. Nu stiu daca merita 6e ca nu cunosc care sunt preturile la astfel de obiecte.

http://andrei.seek-on.com/ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

hello-hello!

primit comanda micuta din 30 mai, a venit mai repede decat ma asteptam.

La ea am avut pus codul 78662, ensemble de plage, ala cu 3 piese-geanta, rogojina, prosop, cel de care va plangeati ca e cam urat mirositor. Ghinion!!! (ca l-as fi acceptat cu tot cu mirosul fin ). Mi-au scris pe justificatif de livraison ca regreta nu mai e dispo si ca mi-au trimis un cadou de valoare similara. Care e tot un set de plaja, din 2 piese, o gentuta mititica transparenta, din plastic si un prosop, care e frumusel. Parerea mea e ca nu face efortul, daca vreti o sa il pozez, sa vedeti despre ce e vorba, doar ca prosopul e deja la spalat.


Am avut asa:

www.laredoute.fr/vente-sandales-a-talons-hauts-femme-soft-grey.aspx?productid=324135850&documentid=207608&categoryid=30354938&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">sandale Soft-grey, masura 38, violet- absolut superbe. 38 imi vine perfect, e exact numarul pe care il port; atentie daca aveti piciorul mai lat nu stiu ce sa zic, calapodul e destul de ingust in fata


www.laredoute.fr/vente-robe.aspx?productid=324131672&documentid=207608&categoryid=31522059&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">rochita violet, culoarea e mai placuta decat cea din poza; material din vascoza de "tricou" vorba lui nushu, subtire si racoros; and by the way poate fi purtata si de gravidute, depinde cat de mare e burtica, vine destul de ampla sub sani

www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-prix-mini-coton-stretch-droit-taille-normale.aspx?productid=324130344&documentid=207608&categoryid=22904855&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">pantaloni negri, OK

www.laredoute.fr/vente-le-pantalon-en-velours-cotele-stretch-active-wear.aspx?productid=324087862&documentid=545008&categoryid=38151968&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">pantaloni raiati active wear 1.62- imi plac mult de tot

www.laredoute.fr/vente-le-t-shirt.aspx?productid=324095049&documentid=532907&categoryid=23110696&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">tricoul de 1 €-asa cred ca o sa-i ramana numele, am luat acum varianta cu dungi bleumarin

www.laredoute.fr/vente-chemise-rayee-soft-grey.aspx?productid=324095386&documentid=545008&categoryid=23111785&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">camasile Soft Grey mult discutate, mi s-au parut chiar reusite, la cate auzisem de la voi ma asteptam la pijamale; deci sunt chiar OK, am calcat una (asta da, e o problema, fiind din in). Sotului ii plac f mult, material racoros din in , chiar sunt niste camasi casual reusite


Dezamagirea: www.laredoute.fr/vente-2-pieces.aspx?productid=324116871&documentid=321408&categoryid=23110031&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">costumul meu de baie
Am comandat masura 40, eu avand la sutien 80B, zic sa nu ma risc, mai bine mai strang sireturile la slipi. Ei bine, sutienul e mi-nus-cul! Si cu el si fara el e aceeasi chestie, mai bine imi luam 36, stiam o treaba ca nu mai modific slipul

Si intrebare: mai sunt comenzi nesosite din jurul datei de 20 mai? Astept o comanda din 22 si nu stiu ce sa cred, avand in vedere ca cea din 30 a sosit




April

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Maria_alexia ti-a venit pana la urma scrisoarea din 14 mai? Mie nu
Asta e, stau pana pe 20 si le scriu...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Revin si eu cu intrebarea, pt fetele care au luat setul de genti, cat de mare este trolerul rosu? Va rog mult

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria 05.02.2007
BB2 - DPN 11.08.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Aseara mi-a adus sotul coletul din 28.05. Pun linkuri cand voi apuca..totul e super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by iriss27

Revin si eu cu intrebarea, pt fetele care au luat setul de genti, cat de mare este trolerul rosu? Va rog mult

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria 05.02.2007
BB2 - DPN 11.08.2008


N-am chef acum sa-l masor,eu il(le) am de anul trecut.Ce pot sa zic e ca e micut,cam cat o sacosa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madic spune:

Ancamari - adidasii Levi's i-am luat 40, al meu sot poarta 39-40, depinde de calapod. Nu sunt foarte ingusti, sunt un pic mai ascutiti la varf, nu chiar rotunzi, dar sunt din piele fff moale.

April - si eu astept o comanda din 21 mai, i-am scris lui Sabine si mi-a raspuns ca mi-au trimis-o pe 22. Daca nici azi nu primesc aviz, dupa-amiaza ma infiintez la posta, sa verific, pt ca aveam in el rochita pt serbarea fie-mii de maine la gradi . E primul colet care-mi intarzie atat, sper sa-l primesc macar, comandasem numai haine de vara pt fie-mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

A folosit cineva codul 72982 "galciere camping"(raye orange)?puteti sa imi spuneti ce este? As fi vrut cod pentru setul de picnic dar nu am gasit nici unul valid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geut spune:

Nu stiu daca s-a mai zis de codul 70661, e o valiza kaki. Aveti idee cum arata?

Raspundeti-mi si mie va rog la intrebarea cu cecul de la ei. La ce banca pot sa-l incasez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Maria_alexia ti-a venit pana la urma scrisoarea din 14 mai? Mie nu
Asta e, stau pana pe 20 si le scriu...


Nu mi-a venit, Feli, chiar vroiam sa te intreb si eu asta Ieri chiar am fost la posta sa intreb de el si nici urma, dar tipa s-a mirat ca vin asa de tarziu - nu stiu ce-o fi insemnand asta...
Dar de ca sa stai pana in 20, al tau nu era din 13 ??

Mergi la inceput