Operatiunea: Mica Domnisoara - detectiv service

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:


Deci m-am inselat si la noi sunt zapezi meseriase nu numai la Canadica sau Alaska(snee)
Hai ca o sa fie o adevarata aventura,un roman politist!Cine e micuta domnisoara?

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

gardut din ala se face la munte la noi , am vazut la multe case.
zapada nu e chiar atat de mare, abia cativa centimetri, va arat poze de la busteni cu zapada de 10 ori pe-atata(pe strada, nu sus pe munte)

Mirela, n-am priceput, ai reusit sa asociezi e-mailul unui nick?




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Si eu sunt de parere cu April, ca pot fi altele motivele pentru care nu a mai accesat contul, nu neaparat dezinteres.
Cred ca ar fi bine sa-i acordati mai mult timp.


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

sunteti foarte simpatice si imi place ca v-ati luat rolul de detective in serios. avem o echipa super. putem sa ne ajutam si sa verificam sotii uneori :))

Fetelor din motive de confidentialitate nu va pot spune numele ei (il stiu) si nickul.
I-am trimis mesaj pe adresa de inregistrare, pm, am incercat sa o abordez pe messenger (are adresa de yahoo) insa mi-a dat DENY.

Ca sa va explic mai mult, noi facem aceste concursuri si pentru fidelizarea membrilor DC. Este clar ca orice concurs are si o latura de marketing nu-i asa? Noi avem un contract cu sponsorul Sony si avem si niste date de stabilit. In plus, contul persoanei este cu 0 mesaje. Ar fi fost de asteptat mai mult interes - daca totusi trimiti niste poze la un concurs. Este clar ca nu am fidelizat-o.
Am facut insa toate incercarile posibile de a intra in legatura cu persoana contului. Noi credem ca ar fi fost insa si responsabilitatea ei sa verifice ce se mai intampla pe acest forum si la concursul la care ai trimis totusi niste poze cu copilul tau.

Daca nu primim deci nici un semn de viata - natural - de la ea - vom muta premiile: locul 2 primeste 1 iar locul 3 primeste 2.

c'est la vie.
va pup
Mirela



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

in cazul in care are 0 mesaje tare mi-e teama ca e un user cu 2 conturi si se teme sa se anunte ca nu cumva sa fie descoperita....o alta varianta.
dar de cand e membru? nu cumva din perioada inscrierilor pozelor in concurs?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Mirela, ceea ce ai decis mi se pare f. rezonabil.

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Si daca..sa zicem...cine a trimis pozele este de fapt altcineva,ascuns sub un alt nick?E..ma pricep la intrigi nu?
Sa zicem ca si-a facut 2 conturi,ea sta de fapt in alta tara si a rugat pe cineva sa-i puna pozele astea de pe alt cont/Ha?Ce ziceti?Ma pricep?

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

April,ai scris inaintea mea

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by valentinag

Si daca..sa zicem...cine a trimis pozele este de fapt altcineva,ascuns sub un alt nick?E..ma pricep la intrigi nu?
Sa zicem ca si-a facut 2 conturi,ea sta de fapt in alta tara si a rugat pe cineva sa-i puna pozele astea de pe alt cont/Ha?Ce ziceti?Ma pricep?

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea


Are un singur cont si ip unic.
:-)


papadie, zen-sei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Hai ma papa,ca faceam si io scenarii,poate le vedea cineva de la holiud si facea fru'n film
deci un mister elucidat,nu e clona!

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput