Operatiunea: Mica Domnisoara - detectiv service

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Gauri de incalzire in podea se gasesc si in Europa,nu doar in America.Chestia cu priza ar fi mai valabila,desi e foarte neclara.Nu stiu de ce dar am impresia ca poza cu dominsoara e facuta in Canada...

Anca, mami de Bianca si Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Asa zapezi cred ca doar la Canadica sunt,deci e cineva din Canada zic eu!Acu mai ramane sa luam la rand toate albumele membrilor sa vedem daca gasim fru'na sa semene!

"La vita e bella"
De mancare
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Mie in poza cu iepurasul imi aduce cu fetita lui FLORYNA, daca o stie cineva?... nu stiu daca e ea...
Zic si eu, poate gresesc, am vazut-o o singura data mai demult..
Daca nu e ea, spor la cautat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

Mirela,poate ar fi un indiciu id-ul folosit de persoana respectiva in adresa de email.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">"An apple a day"&www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">"Prima comuniune",
cele mai importante clipe ale vietii mele.
O poveste cu "Mere verzi"



I've gt DC under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Fetelor va multumesc pentru mesaje.
Noi am facut toate demersurile pentru a intra in legatura cu userul respectiv. Tacerea si implicit faptul ca nu intra pe contul ei - poate fi interpretat insa ca dezinteres. Aceste concursuri sunt pentru membri DC care au interesul sa intre regulat pe site-ul nostru.
Mai acordam timp - pana la 1 iunie sa ne contacteze.
PS: contul este din Romania.

o zi frumoasa.
Mirela



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Al naibii gauri din priza, ce ne-au mai pacalit...

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

poate e prin spitale, poate e plecata din tara, poate e undeva unde n-are net, poate ......exista multi de "poate"....dar poate fi si varianta ca e un membru care intra f rar. totusi eu zic sa ii dam mai mult timp. si la LOTO e valabil 1 an premiul, aici de ce n-ar fi macar inca o luna de acum?

androix, poate poza e facuta altundeva decat in RO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Fetelor va multumesc pentru mesaje.
Noi am facut toate demersurile pentru a intra in legatura cu userul respectiv. Tacerea si implicit faptul ca nu intra pe contul ei - poate fi interpretat insa ca dezinteres. Aceste concursuri sunt pentru membri DC care au interesul sa intre regulat pe site-ul nostru.
Mai acordam timp - pana la 1 iunie sa ne contacteze.
PS: contul este din Romania.

o zi frumoasa.
Mirela



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/



Mirela sa intelegem ca de fapt stiti contul de DC (ca zici ca nu a mai intrat de mult) ? Si stiti si adresa de mail?
Si de fapt ce nu stiti?!Cum o cheama real pe cea care a postat poza... daca o cunoaste cineva personal?!



Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Drept sa spun si mie mi s-a parut un peisaj carpatin in spate,despre gauri de priza...eu n-am vazut nicio priza acolo!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sneeuwklokje spune:

Ai mey Mirela... nu ne lasi sa ne jucam

Acus serios poate nu-i dezinteres, poate are fata alte probleme. Nu va grabiti si voi acus, dati-i un timp rezonabil.
E chiar fain misterul ei, intr-o lume in care x si y se iau de guler pentru doi bani, indiferent cati au.

Mergi la inceput