*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (94) ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ca vad ca bantuiti pe aici: ce stiti despre steriletul clasic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Jasmine
Nu gresesti deloc,dar stii ca am fost acuzate ca suntem rele cand am spus mai demult ca asa cum cautam noi coduri pe situri, tot asa poate cauta toata lumea.Adica de ce nu le dam mura in gura,ca sa fim catalogate ca "fete bune".
Ei si?
Dupa parerea mea,codurile de pe prima pagina ar trebui scoase.Mie mi se pare o munca inutila ca cineva sa le tot treaca acolo si pe urma sa le urmareasca pe cele expirate,sa le stearga,sa adauge altele noi...de fapt pt ce?


Jas, je m'enfiche (oare asa se scrie?) ca cineva ma crede a draq! Adevarul e ca sunt un pic

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by claujro

Ca vad ca bantuiti pe aici: ce stiti despre steriletul clasic?


Nica. N-am "purtat", nu "port", iar acu n-am de ce-l mai prinde. Sa raspunda doamnele fertile

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Eu n-am suportat sterilet.Sangeram intre menstre intr-o veselie pana m-am hotarat sa-l scot.Ar fi fost super sa-l suport,dar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Salut!
Maine seara bag bani pe card si mai dau drumul unei comenzi.

Cat despre coduri - sa va zic, cum fac eu: cum posteaza vreo redoutista un cod AICI cum il trec in lista mea, proprie si personala, facuta intr-un fisier Word. Nici eu nu m-am uitat pe prima pagina

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Felicia, asa fac si eu, cum posteaza cineva un cod il scriu si cand pun comanda "le studiez" si vad care merge . Am incercat azi de curiozitate coduri de pe prima pagina(destul de multe) si doar 2 au mers (din cate am incercat eu).



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

mi-a sosit comanda din 25 aprillie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

quote:
Originally posted by arleena

mi-a sosit comanda din 25 aprillie


Super! Inseamna ca mi-o veni si mie, ca o astept cu sufletul la gura...Mai ales c am zis ca nu dau comanda pana nu o primesc pe asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Salut!
Maine seara bag bani pe card si mai dau drumul unei comenzi.

Cat despre coduri - sa va zic, cum fac eu: cum posteaza vreo redoutista un cod AICI cum il trec in lista mea, proprie si personala, facuta intr-un fisier Word. Nici eu nu m-am uitat pe prima pagina

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)




si io, si io! numai ca eu sunt cu excelu'. si tot acolo imi copiez cosul, cu tot cu poze inainte sa lansez comenzile. ca pana vin nu mai stiu ce-am comandat



Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Da si io fac asa ca nu mai retin exact ce am comadat...
Fetele care ati comandat belerinii astia, cum sunt ?dar marimile?http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5538556&SizeCode=00039&Quantity=1&PersText=&ItemId=33&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

Elena M.&Adrian Atit de mare
Poze

Mergi la inceput