*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (94) ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Clau, sigur, scoate codurile perimate. Sau toate. Cum vrei tu. Adevarul e ca eu nu m-am uitat niciodata acolo pt.vreun cod si ma gandesc ca, asa cum cautam noi coduri pe situri, tot asa poate cauta toata lumea. Gresesc?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by miki68

Clau, sigur, scoate codurile perimate. Sau toate. Cum vrei tu. Adevarul e ca eu nu m-am uitat niciodata acolo pt.vreun cod si ma gandesc ca, asa cum cautam noi coduri pe situri, tot asa poate cauta toata lumea. Gresesc?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:



cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

va plictisiti rau, ha?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:



Sapt viitoare vreau musai sa bag si eu o comanda mica, ceva tricouri in speta si ceva bermude...dar e cam nasol pt ca eu am slabit tare mult si nu mai stiu ce masura sa comand. Am 49 de kg...cred ca vreo 34 port acum

Stie cineva cand incep reducerile?

Fetele care se ocupa de listuta felicitari si multumiri pt efort ...arata tare tare bine

Fug ca am musafiri,.intru maine

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Maine poate bag si eu o comanda...tre sa mai cotrobai dupa niste pantaloni trei sferturi pentru fii-mea...Insa azi am avut o zi horror la biirou, nu prea am avut timp...Sper sa reusesc maine, de acasa nu mai am chef sa intru...sint franta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by claujro

va plictisiti rau, ha?!


Eu chiar ca ma plictisesc! Mi-am facut gherutele la manute si picioruse, mi-am calcat haine pt. maine si acu astept sa se faca 9 sa vad Lost

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by miki68

Clau, sigur, scoate codurile perimate. Sau toate. Cum vrei tu. Adevarul e ca eu nu m-am uitat niciodata acolo pt.vreun cod si ma gandesc ca, asa cum cautam noi coduri pe situri, tot asa poate cauta toata lumea. Gresesc?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



Nu gresesti deloc,dar stii ca am fost acuzate ca suntem rele cand am spus mai demult ca asa cum cautam noi coduri pe situri, tot asa poate cauta toata lumea.Adica de ce nu le dam mura in gura,ca sa fim catalogate ca "fete bune".
Ei si?
Dupa parerea mea,codurile de pe prima pagina ar trebui scoase.Mie mi se pare o munca inutila ca cineva sa le tot treaca acolo si pe urma sa le urmareasca pe cele expirate,sa le stearga,sa adauge altele noi...de fapt pt ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

quote:
Originally posted by miki68

Clau, sigur, scoate codurile perimate. Sau toate. Cum vrei tu. Adevarul e ca eu nu m-am uitat niciodata acolo pt.vreun cod si ma gandesc ca, asa cum cautam noi coduri pe situri, tot asa poate cauta toata lumea. Gresesc?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



Nu gresesti deloc,dar stii ca am fost acuzate ca suntem rele cand am spus mai demult ca asa cum cautam noi coduri pe situri, tot asa poate cauta toata lumea.Adica de ce nu le dam mura in gura,ca sa fim catalogate ca "fete bune".
Ei si?
Dupa parerea mea,codurile de pe prima pagina ar trebui scoase.Mie mi se pare o munca inutila ca cineva sa le tot treaca acolo si pe urma sa le urmareasca pe cele expirate,sa le stearga,sa adauge altele noi...de fapt pt ce?


Again !

Mergi la inceput