*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (93) ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by danadc

http://www.laredoute.fr/vente-le-gilet-zippe-sans-manches-a-capuche.aspx?productid=324058712&documentid=545008&categoryid=23112518&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

este o vesta super. Sotului meu ii vine masura de 1.80... V-o recomand



Dar e de fetite!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Am dat si eu drumul unei comenzi si am pus si respectivul costum de baie ... astept acum cu muuuult interes ca intotdeauna dealtfel !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Eu inca astept comanda din 20 aprilie....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

gabitaco, si eu din 21, cu banii luati de pe 23. Da-i colet ca m-a mancat undeva sa bag cod pt cescutele colorate si nu cred ca le trimit la punga.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an

tot aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by claujro

quote:
Originally posted by danadc

http://www.laredoute.fr/vente-le-gilet-zippe-sans-manches-a-capuche.aspx?productid=324058712&documentid=545008&categoryid=23112518&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

este o vesta super. Sotului meu ii vine masura de 1.80... V-o recomand



Dar e de fetite!!!




nu rad de comentariu, ci de emoticon-ul ales
hai ca ai fost dragutza!
mie modelul mi se pare unisex... desi ma rog, nu stiu cum ar arata totusi pe un barbat...


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Vesta e chiar unisex....

E super....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devia spune:

buna fetelor !ma pregatesc sa dau comanda si sunt putin nehotarata eu port 38 la haine si nu stiu ce marime sa alegma puteti ajuta? sa i-au acelasi nr. sau mai mic?
aaaaa,si am ales si o pereche de balerini...eu port 36 si am ales 37 ...am facut bine?


David18.06.2007
www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Asa mi se pare si mie...si am si pus-o in cos acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by ioana_77

gabitaco, si eu din 21, cu banii luati de pe 23. Da-i colet ca m-a mancat undeva sa bag cod pt cescutele colorate si nu cred ca le trimit la punga.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an

tot aprilie 2008




si al meu e tot colet..cred...ca am comandat pe langa hainute si o casuta Barbie pt Mateea....sper sa ajunga mai repede...ca ma manca degetele iara....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput