*Shoppaholicele Redouto-Masochiste (92)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia0676 spune:

quote:

deci ori eu is tuta ori la mine e altfel, cand deschid cosul, sub produse este doar Je bénéficie d'un code offre spéciale : Saisissez votre code offre spéciale unde am bagat mai multe coduri, astea din ultimele pagini citite la voi, si imi zicea ca acelea nu sunt coduri...sau nu mai stiu excat ce zicea.....acolo sa mai incerc sa bag?



Da, acolo se introduce codul, insa majoritatea sunt personalizate si de aceea iti spune ca nu exista... trebuie sa gasesti un cod care sa mearga... 22500 ai incercat? Eu l-am folosit, dar il primisem pe mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

22500 l-am folosit si eu..si a mers!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

parca si-a luat cineva sandalele astea, nu mai stiu cine
http://www.laredoute.fr/vente-sandales-la-redoute-creation.aspx?productid=324118151&documentid=389608&categoryid=41507379&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

voiam sa stiu daca sint comode...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Arleena, inseamna ca ori codul nu exista, ori e personalizat (adica il pot folosi doar cei care il primesc pe mail), ori la ceea ce ai tu in cos nu se poate folosi codul.

Miruna, a mai pomenit cineva de ele, da nici eu nu mai stiu cine. Sunt tare faine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu stiu ca si le-a luat nushu, ba chiar cu pret intreg si a zis ca sunt nasoale, ca de la piata. Daca ma insel...mea culpa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Da Flavia...imi plac tare mult..numai ca m-am cam dezobisnuit de tocuri, din pacate.. Alerg mult pe la birou, si daca sint foarte inalte, la 12-13 ore cat stau eu la birou, nu stiu daca rezist!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Merci mult Clau! Bine ca mi-ai spus!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Fetelor am si eu o rugaminte l avoi:aveti vreun cod care iti da FDP 0 ca le-am incercat pe toate pe cele de pe prima pagina nu merg sau nu mai sunt de actualitate.Merci mult.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia0676 spune:

quote:
Originally posted by cait

Fetelor am si eu o rugaminte l avoi:aveti vreun cod care iti da FDP 0 ca le-am incercat pe toate pe cele de pe prima pagina nu merg sau nu mai sunt de actualitate.Merci mult.

Cait



22500

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by claudia0676

quote:
Originally posted by cait

Fetelor am si eu o rugaminte l avoi:aveti vreun cod care iti da FDP 0 ca le-am incercat pe toate pe cele de pe prima pagina nu merg sau nu mai sunt de actualitate.Merci mult.

Cait



22500



22500 da FDP gratuit cu anumite conditii, nu la liber.

Mergi la inceput