*Shoppaholicele Redouto-Masochiste (92)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Fetele eu acum am descoperit La Redoute spre rusinea mea pentru ca n-am avut niciodata timp deschid subiectul asta.. Si surpriza!! cred ca m-as putea alatura. Chestia e ca nu pot sa=mi fac cont. Imi zice de nushce customer code(mi l-am setat in engleza) pe care nu stiu de unde sa-l iau. Cine are timp si disponibilitate sa-mi faca si mie un curs rapid de La Redoute ca sa va concurez la shopping? Ca nu am timp sa citesc 80 de pagini.
Va multumesc mult de tot
Spor la cumparaturi

cami




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by cami30

Fetele eu acum am descoperit La Redoute spre rusinea mea pentru ca n-am avut niciodata timp deschid subiectul asta.. Si surpriza!! cred ca m-as putea alatura. Chestia e ca nu pot sa=mi fac cont. Imi zice de nushce customer code(mi l-am setat in engleza) pe care nu stiu de unde sa-l iau. Cine are timp si disponibilitate sa-mi faca si mie un curs rapid de La Redoute ca sa va concurez la shopping? Ca nu am timp sa citesc 80 de pagini.
Va multumesc mult de tot
Spor la cumparaturi

cami








Prima pagina ai citit-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Am citit. deci din ce am inteles trebuie ca new client trebuie sa fac prima comanda si atunci ti se atribuie numarul acela de client. Eu nu pot inca sa dau datele de card pentru ca imi expira si abia zilele viitoare il ridic pe cel nou. Ma gandeam sa=mi fac cont inainte dar nu ma lasa fara acest numar client.

cami




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nu iti cere nicaieri datele cardului si nici nr client. Vezi unde ai gresit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

quote:
Originally posted by cami30

Am citit. deci din ce am inteles trebuie ca new client trebuie sa fac prima comanda si atunci ti se atribuie numarul acela de client. Eu nu pot inca sa dau datele de card pentru ca imi expira si abia zilele viitoare il ridic pe cel nou. Ma gandeam sa=mi fac cont inainte dar nu ma lasa fara acest numar client.

cami



Am vrut sa-ti raspund eu...mi-a luat-o Claudia inainte.
Clau




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

fetelor io nu gasesc casuta “j'applique mon offre” de care zice pe prima pagina aici pe forum. mi-am facut un cos de vreo 12 produse si as vrea sa fac comanda, dar nu gasesc cum sa bag si io cev cod...sa nu platest aia 5 euro macar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Arleena, dupa ce ai pus produsele in cos, te duci in el si chiar sub lista cu produsele tale ai "j'appli.......". Cod pt FDP=0 nu am gasit zilele astea care sa mearga, din pacate.
gasisem etinc=ceas negru si inca ceva, da nu-l mai tin minte, citeste ultimele pagini din capitolul trecut.

Cami, ti-a spus bine Clau, ai gresit ceva pe undeva. Ai grija ca adresa sa nu o scrii cu virgule sau puncte.

Camelia, mersi, gasisem ceva tricicleta, da e 89 euro si nu gasesc nici-un cod sa mearga pe ea ca e prix rouge.

Clau, si io vreau coduri de-alea , cine nu ar vrea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Mersi mult Claudia.


Raluca si Riana(2 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

La multi ani, Georgianelor, Georgetelor si Georgeilorr!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
Originally posted by flavia ramona

Arleena, dupa ce ai pus produsele in cos, te duci in el si chiar sub lista cu produsele tale ai "j'appli.......". Cod pt FDP=0 nu am gasit zilele astea care sa mearga, din pacate.
gasisem etinc=ceas negru si inca ceva, da nu-l mai tin minte, citeste ultimele pagini din capitolul trecut.
......



deci ori eu is tuta ori la mine e altfel, cand deschid cosul, sub produse este doar Je bénéficie d'un code offre spéciale : Saisissez votre code offre spéciale unde am bagat mai multe coduri, astea din ultimele pagini citite la voi, si imi zicea ca acelea nu sunt coduri...sau nu mai stiu excat ce zicea.....acolo sa mai incerc sa bag?

Mergi la inceput