*Shoppaholicele Redouto-masochiste (91) -GREVA ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Mirunajr,
la pariu ca domnisoara ta vrea tenesi CONVERSE

si daca ajungi la Focsani, baga un ochi pe drum la Ramnic si la Mopiel, ca tocmai au scos colectia de primavara; multe incaltari sunt Dolce&Gabana, Sisley, Jonak (vestite pe LR).

Am fost vinerea trecuta, nu mi-am luat decat 1 pereche de sandale Jonak si niste balerini pe care i-am vazut la COMO CORSO cu 300 ron.
Mai nou, in frabrica e si un italian care vinde lenjerie intima, un brad italienesc, nu l-am retinut, dar sunt foarte bine finisate; sutienele, ca de astea am luat, sunt 40 si 50 ron, adica pret de Jolidon dar calitate Etam.

Si eu vin la Focsani de Paste, dupa care plecam la Lepsa.

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Da ella ai dreptate!!

Mopielul oricum e pus pe lista....

Ai rude prin Focsani???de mergi acolo de Paste???
eu trec si prin Focsani ...acolo e sora mea... dar parintii mei sint de pe langa Adjud...Ia uite ce mica e lumea...Poate ne cunoastem???!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Salut fetele!
In afara de Mopiel si cele doua fabrici de confectii Rosca si Simiz gasiti la Panciu fabrica Trocoton care lucreaza 80% pentru Esprit si La Redoute,Levis.



Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

mirunajr,

pai poate ne cunoastem, ca suntem de-o varsta cred, 74'
numa ca eu n-am o domnisoara asa mare, ci un bebelus care face 1 an peste 2 saptamani.

da, sunt din FO, dar am plecat la facultate in 94' si cu exceptia studentiei, am revenit acolo atat de rar si de regula cu scop de shopping si de recreere pe la Lepsa

plec in parc cu bebelusul,
pa

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Era TRICOTON ,scuzati!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Ella eu am fost mai harnicutza
...am facut si copilul si facultatea in acelasi timp...
dar sa stii ca nu regret nimic....O sa fiu o soacra tanara si frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by Bratu Monica

Salut fetele!
In afara de Mopiel si cele doua fabrici de confectii Rosca si Simiz gasiti la Panciu fabrica Trocoton care lucreaza 80% pentru Esprit si La Redoute,Levis.



Monikka



si toate minunatiile astea sunt in localitatea panciu? sau unde mai exact? in caz ca ajung vreodata prin zona sa nu ratez...


Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

tzop si eu cu o comanda micuta:

http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-femme-la-redoute-essentiels.aspx?productid=324125233&documentid=201207&categoryid=30363522&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

dragutei, pielea fina dar: beige este de fapt un gri deschis, iar marginea este arginitie si in plus partea din spate e ff tare, imi taie piciorul.

http://www.laredoute.fr/vente-jupe-active-wear.aspx?productid=324066773&documentid=321408&categoryid=42256072&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
dragutica, denim subtire, rozul nu e chiar cel din poza iar cusaturile mai evidente

ma mananca palma sa mai dau o comanda, am pus ochii pe astea:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5973449&SizeCode=00034&Quantity=1&PersText=&ItemId=119&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5970504&SizeCode=00034&Quantity=1&PersText=&ItemId=120&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

le-a luat cineva? parca nu le-am vazut pe aici.

Emma are nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fusta am luat-o eu, e ok, dar materialul se sifoneaza f.repede.

EDit: mi-am adus aminte ca si sacoul l-am luat, imi place.E un fel de in mai gros.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Pentru fetele care asteapta comenzi: LR e in greva! Puteti citi www.liberation.fr/actualite/economie_terre/319926.FR.php" target="_blank">aici si www.rtl.fr/fiche/84978/greve-a-la-redoute.html" target="_blank">aici

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput