Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (21)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

A si sa-mi spuneti locatia sau mai bine-zis sa-mi explicati cum pot ajunge la terasa unde faceti intalnirea ca nu sunt din bucuresti si nu as vrea sa bajbai prea mult.
toate fetele.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

E tarziu..si stiu ca Mitsu intra si mai tarziu..asa ca ii las un mesaj: da si la mine un smseu cand mai iesiti cu anandrei..nu promit solemn ca pot iesi..dar fac eforturi..plizz:)
maine trebuie sa fac cumva sa imi iau rca la masina ca ma simt legata de glie...de cand cu sarcina si lauzia saraca masinuta a fost abhandonata..acu trebuie primenita pentru intalnirea cu zuzele...

ps..tineam mult de tot sa o felicit pe Stancutza pentru botez. Ai fost o frumoasa si esti atat de senina si emani atata bunatate ...rar mi-a fost dat sa vad...oricum..cred ..simt ca vei avea o relatie extraordinara cu Sofia...


Poze cu ingerasul

Ingerasul creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Fetelor, voi cate scutece schimbati pe zi( pipi si kk)? Ca Saara nu mai face asa mult pipi, iar kk face 1-2 ori pe zi, in total 5 scutece.

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

zuzzulici eu acu ma bag la citit din urma....da pls daca e cineva sa-mi zik pe unde e baby expo...si pe unde si la ce ora va intalniti s-ar putea sa apar si eu...cik (s-ar putea)ne aduce si pe noi sotu...

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NEW
Bibi se face mare


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

miki..eu o schimb inainte de fiecare alaptat..asta ziua..ca noaptea..nu..deci..sa zicem ca tot 5..si Stefy tot de 2 ori face kk...pipi face mult dar nu o schimb de fiecare data..numai la kk o schimb imediat...e ok ca au inceput sa faca mai rar kk..eu am obs si ca face cam la aceeasi ora..dimineata..pe la 10-11 si seara pe la 18...ma rog..cu variatii


Poze cu ingerasul

Ingerasul creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Buenas noches! Imi fac si eu aparitia ca Fantomas, dupa miezu' noptii...

jelimoni, foarte tari pozele, imi place mult de puiul tau, are niste picioruse graseeee nici nu i se vad incheieturile hihihi, iar la cuculetz seamana cu C. Aaa, mai, eu dorm ca lemnu' da' am incredere in instinctu' de mama ca nu o sa-l turtesc!

docdecap - si eu am uneori senzatii stranii - ameteli, noduri in gat, ba cateodata chiar simt ca imi misca ceva in burtica da' stiu ca n-are cum... Am vazut pozele de pe mail, foarte inspirata "claca" smecherasilor... Tare pretiosi cum stau ei in "fotoliile" lor, mai mai, gazda insa nu are "trabuc"... "Aviz" si lui isi, superb cheliutza mic!

stoisooor, ce frumos ai zis treaba cu "mi-i fica..." :)) mi se rupe inima pt tine cand aud cum povestesti... Daca as sta pe langa tine te-as lua de manutza si te-as scoate "in lume"... Tu stai chiar in SB? Cam pe unde?

gatta, vaaai, nu pot sa cred cat s-a facut Sara! E o piersicuta delicioasa, imi vine sa ii pap falcutele roz! Si ce curios o imbraci, hihihi, ma asteptam sa fie o fetita rasfatata cu volanase, da' vad ca e mai sporty ea! Tare dragute haine! Imi placea si trainingu' ala verde de mai demult... M-am topit cand am vazut ce frumos pune ea buziita!

alinaatudor, azi am vorbit cu Anandrei care credea ca iesi cu mine can ai anuntat pe forum; si ne-am intalnit noi 2 la Moghioros... Voiam sa te sun, da' m-am gandit ca esti deja prin rectorat... Plus ca stiu ca voi aveti regim de papa mai pretentios... Mandrei tale i se face imediat fomitsa, tre' sa o tii in sus mult, iti e mai comod acasa... Asa ca am zis ca era prea tarziu sa te sun... Me sorry, da' de data viitoare te "convocam" si pe tine


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

quote:

Originally posted by Ereena

deci, sa ne numaram . reply with quote la mesajul meu si treceti-va pe lista
ZUZE pt intalnire
1- Ereena
2- Ellenuta
3- AngeliquedeS
4- Alina023
5- Nemary
6- Stancutza
7- Gatta
8- Irinuka
9- Laura D
10- Gabrittza
11- Gratiela
12- Alinaatudor
13- Mitsu-Bishu
14- Anandrei





Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

miki, eu il schimb pe bby inainte de fiecare masa, exeptie facand noaptea, iar cand face kk imediat. Asta inseamna intre 6 si 8 ori pe zi, ca are zile cand face kk o data si zile in care face si de 3 - 4 ori...


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

CameliaH, am vazut niste poze superbe... Ce ciudat sa ai fetite geme si sa fie asa de diferite - una cu parutul aproape drept si cealalta creata la modu' african, hihihi! Ai niste copii tare frumosi, sa va bucurati de ei in fiecare clipa!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

LaLaaaa, ce bine ca ai aparut!! Cum adica s-ar putea?! Tre' sa vii sa ne arati cum ai facut dintr-o gaza o mandrete de fluturas cochet si sclipitor!


Filmuletse cu iubirea lui mami
www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!

Mergi la inceput