*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (90) ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Cuscra vreau sa iti comunic ca lui Tudor i-ar placea mai tare de Mateea in pantalonii varianta nr 2... ocazie cu care pupam mamica si puishoara.

=========================================================================

Vllleau si eu un vot...doua... la www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=41" target="_blank">stralucire si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33" target="_blank">picaturi...chiar daca mi-au fost inversate pozele...



Leea si Tudor David (19.12.2005)
iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Leea ...cuscra...si eu tot pt varianta 2 am optat...am dat deja comanda...dupa analiza profunda a produselor cu al tau cuscru. Am gasit si o gecuta asortata....asa ca ne punem pe asteptat de-acuma.
Pupam si noi ginericul bolnavior....care s-a mai inzdravenit, va imbratisam si va dorim multa sanatate la amandoi.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am mai primit si eu azi o comanda, exclusiv pentru Ale:
www.laredoute.fr/vente-jupon.aspx?productid=324112035&documentid=321408&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank"> fusta , www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=23112482&productid=324112037&documentid=321408" target="_blank"> jacheta aferenta ambele pe violine si inca un www.laredoute.fr/vente-veste-velours.aspx?productid=324086860&documentid=346107&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=12&vsn=lesaub" target="_blank"> sacou roz . De toate sunt super multumita, fff misto.
Acum astept sandalele cu sacul cu ratatouille.



Poze in concurs, votati-ne daca va plac:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank"> Concertpe2voci
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=45" target="_blank"> zbor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Aissa, tu esti din Bucuresti? Ma intereseaza pentru ca cei de la posta mi-au spus ca pe perioada summitului nu mai primesc si implicit nu mai aduc colete.

Eu astept 3 comenzi, cea mai veche fiind din 23 martie. Coletele vin mai greu decat scrisorile?

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bucuresti, chiar destul de aproape de MArriot. Azi am primti avizul, nu stiu cand o fi venit punga.



Poze in concurs, votati-ne daca va plac:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank"> Concertpe2voci
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=45" target="_blank"> zbor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Multumesc Aissa! O sa incerc sa am rabdare pana saptamana viitoare, desi imi este foarte greu...

Mai sunt fete care asteapta comenzi de pe 23 martie sau mai devreme?

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Gabitaco, nu eu am luat pantalonasii aceia, ci Ioana, pentru Maria si zicea ca sunt ok, dar nu-i recomanda pentru copii dolofanei!
Eu zic ca ai optat bine , pen'ca varianta nr 2 e universala!


P.S. nu pot sa mi-o imaginez pe Mateea dolofanica ... ia sa mai bag eu un ochi la pozele voastre!
Edit - nu gasesc poze noi cu voi ... n-ai vrea tu sa ne arati?


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Comanda primita azi in punga, desi erau 2 perechi de pantofi, era din 21 martie. A plecat pe 27 martie din Franta.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct
poze nov-dec
poze ian-febr
poze martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimu spune:

camelia_daniela
am luat si eu tricoul acela cu dungi., alb cu rosu, sincer nu prea imi place sta cam aiurea -e cam mare cred, masura 42-44 daca te intereseaza si ti se potriveste marimea pot sa ti-l dau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Multumesc Ancule!! M-am mai linistit!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput