Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (122)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

sigur e pojar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Pai si pojarul este o boala data de un virus, virusul rujeolic. Zyrtec este antialergic, insa cred ca e util prin faptul ca reduce senzatia de prurit.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

multumesc din suflet fetelor ptr aprecieri si cuvintele frumoase

betty,eu am o crema naturista super buna,AVEENO se cheama,si dau fata mereu daca ii aspare vreo bubitza ceva,ii dispar instantaneu,poate gasesti si poti folosi si tu,multi pupici puiutului tau



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Melania, multumim de aprecieri. Ma bucur ca tizul fiului a inceput sa bea laptic!

Dany, care crema Aveeno, ca sunt 3 la ei pe site?

Duamna, ce mai faceti?

Rox, distractie placuta in Lisabona!

Noapte buna!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Betty nici nu stiu ce sa zic, sa ma bucur ca nu aveti pojar sau nu, daca te gandesti bine tot stai in casa si se chinuie mititelul, pot doar sa va urez sanatate multa.

Eu cu cat citesc mai mult cu atat ma ingrijorez, oricum luni merg la control pt amigdalita si vedem ce ne spune de irtatia de pe corp, parca a disparut, posibil sa fie si cum zice Roxana, desi nu-l tin imbracat gros in casa si nici afara, de transpirat.... transpira, de cand ii tot spun dr,...cica seamana cu tati, el transpira asa.....
Noi am intrerupt antibioticul, iar panadol si nurofen ii dau la 12 ore, am tot citit prospectul si la unul si la altul si sincer 7 zile era cam mult.....ospamoxul l-am intrerupt pt ca nu m-am trezit azi noapte sa il dau, trebuia la ora 4 si m-am trezit la 7 si atunci ca ii era foame lui Cristi.
De cand cu boala lui Cris doarme si el mai bine, e adevarat numai langa mami in pat...alintatul.....pe cine sa alint si eu daca nu pe el...hihi.

Vad ca e liniste aici....asa ca merg la nani.

Noapte buna.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by Yaia

Melania, multumim de aprecieri. Ma bucur ca tizul fiului a inceput sa bea laptic!

Dany, care crema Aveeno, ca sunt 3 la ei pe site?

Duamna, ce mai faceti?

Rox, distractie placuta in Lisabona!

Noapte buna!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze


pune link-ul cu site-ul te rog si iti arat care,nu am timp sa fac poze acum



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Cecilia, la voi existand si amigdalita si eruptie, nu e exclus sa fie si ceva viral. Sper insa ca nu e cazul.

Yaia, mai am destul pana plec la Lisabona - adica vineri, asta daca plec, inteleg ca s-au anulat si alte curse si tot nu reusesc sa ma lamuresc daca a mea a ramas valabila.

Noapte buna! Nu uitati sa schimbati ora (pentru mine e crunt ca trebuie sa ma duc dimineata la cursurile alea).

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna seara ! Vad ca azi nu ati fost prea vorbarete, foarte bine, asa am reusit sa ajung si eu la zi. Astazi am avut musafiri pana seara, asa ca abia dupa ora 22 am intrat pe DC.
Imi pare rau ca ieri nu am reusit sa trimit mesajul de felicitare pt sarbatoritii nostri, l-am scris, dar cand sa-l trimit a fost o pana de curent si evident ca mi-a picat si netul si nu stiu de ce mi s-a blocat si laptopul, asa ca nici macar nu am putut salva mesajul
Daaaaaaaar nu vreau sa "sar" pe nimeni, asa ca am sa-l rescriu acum, mai ales ca pregatisem si cateva versuri

Sexy,sexy, cica as fi
In hainutele astea rozalii
Sexy,sexy, voi fi precis
Cand voi creste mare, mami mi-a zis…

La multi ani ! pentru
frumusica ochioasa Eliza de gabitz
dulcetzica aromata Hannah Particia de dantje
dulcetzica aromata Angelik Melany de ricea
papanashul voinic Alexandru de Oana MC

Sa cresteti mari, sanatosi, norocosi si iubiti, iar viata sa va fie presarata cu bucurii si impliniri !


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Hehehe, s-a iepurit si musiu al meu. Era nervos rau de vreo 2 nopti si in seara asta rodea de zor mana mea si am simtit cum infinge coltisorul. Ia sa-mi pun eu un in lista.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Yupiiiiiiiii, felicitari, Stefan !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput