LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

mama lu' Oana, de la tine si de la Ciuf astept castanele cu arms wide open ca-mi sunteti dear oricum

(si nu numai)


MIHA, hai spune, nu mai rezist, e prea mult "suspance"




Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

quote:
Originally posted by Noe

MIHA, hai spune, nu mai rezist, e prea mult "suspance"


Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)




Sa vezi ce imi rod unghiile cu atata suspans . Parca vad ca ne terorizeaza cu asteptarea pana maine cand va fi, finally, 2 Aprilie si noi o sa o credem.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

noe daca nu scria mari...sigur nu te luam niciuna in serios!!! sau macar daca era o singura buburuza! acum sa te vad cum o multumesti pe delia!

mishaser multumesc! si hai spune-ne vestea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Voi nu aveti somn, nu ?
MIHA, spune-ne, hai, ca e aproape 2 aprilie, pls !

Ciuf, ma bucur ca e bine Eva, daca nu a avut nimic dupa, e ok. Si eu m-as fi dus totusi sau as fi intrebat un doctor, ca sa ma linistesc.

Ma duc sa o culc pe Teo, a adormit la mine in brate, a stat sa ii arat poze, l-am vizionat impreuna pe Marc la Alinei, la petrecere...e dulce ca o fetita, asa carliontat si bucalat. Si tortuletul a fost frumos si delicios, cred

Noapte buna

Mari si Teodora Maria (26.03.2006)
http://www.flickr.com/photos/10472485@N02/
Poze noi aici http://picasaweb.google.com/marianabatrinu/TeodoraBatrinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by ciuf

quote:
Originally posted by Noe

MIHA, hai spune, nu mai rezist, e prea mult "suspance"


Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)




Sa vezi ce imi rod unghiile cu atata suspans . Parca vad ca ne terorizeaza cu asteptarea pana maine cand va fi, finally, 2 Aprilie si noi o sa o credem.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea







eeee, mai e aprox 1 h, deci nu mai avem mult de asteptat
dar eu atat vroiam sa te intreb (si asta nu mai e pacaleala): asa-i ca din New Zealand pana la voi e mai putin de "mers" ca din RO pana la voi?nu de alta, dar deja ma gandesc la vacanta de "iarna neo-zeelandeza"
cum e Eva?dar puiul mare?



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Mari, ce scumpa e piticuta ta. Iti seamana, asa e? Ce frumos pozeaza ea!!!
Despre somn ... am, dar nu pot sa dorm, ca la noi e aproape 2 ziua, mai stau o juma de ora si ma duc la cursuri. Si m-a plesnit o durere de cap de am numai prostii in cap. Va spun eu mai incolo ce minte bolnava am!

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by addiana

noe daca nu scria mari...sigur nu te luam niciuna in serios!!! sau macar daca era o singura buburuza! acum sa te vad cum o multumesti pe delia!

mishaser multumesc! si hai spune-ne vestea!


diana, denisa (06.07.2003) si raisa (05.03.2006)






cred ca aici zodia isi spune cuvantul
desi, jur, Mari e o dulce, o frumoasa si o draguta

cu Delia ...hmm.....poate ii facem o vizita "surprise" ca sa ii treaca supararea



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by mari78

Voi nu aveti somn, nu ?
MIHA, spune-ne, hai, ca e aproape 2 aprilie, pls !

Ciuf, ma bucur ca e bine Eva, daca nu a avut nimic dupa, e ok. Si eu m-as fi dus totusi sau as fi intrebat un doctor, ca sa ma linistesc.

Ma duc sa o culc pe Teo, a adormit la mine in brate, a stat sa ii arat poze, l-am vizionat impreuna pe Marc la Alinei, la petrecere...e dulce ca o fetita, asa carliontat si bucalat. Si tortuletul a fost frumos si delicios, cred

Noapte buna

Mari si Teodora Maria (26.03.2006)
http://www.flickr.com/photos/10472485@N02/
Poze noi aici http://picasaweb.google.com/marianabatrinu/TeodoraBatrinu





eu recunosc: nu am somn
ma uit la poze, ma joc pe twitter.com si sunt putin emotional dupa Grey's Anatomy
dar poate ne vedem maine in Jolie Ville la locul de joaca, in prima parte a zilei, ce zici?




Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

iui, cred ca am halucinatii cu hainutze



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

iui, NOE, mai baga odata linkuku pozele cu Bia si teo, pliz....

si p-orma ma bag in pat ca-s rupta. azi am avut day trip cu gradi lu Oana si-s si cam jet lagged de la ora asta de vara...

mai voiam sa zic ceva, nu mai stiu.... baga linku NOE, ca dorm pe tastatura....

Mergi la inceput