LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

quote:
Originally posted by Noe

errrr.....
...........hmmm......
....................pai........
......eeeeu.....stiti.............azi........cum sa spun........intelegeti..................ooofff......nu vreau castane in cap


va rog, nu ma ....
P.S. Mari a intrat in joc sub tortura si amenintata cu trafic blocat Paradis-Buc., deci impotriva vointei ei, e nevinovata, iertati-oooooooo!!!!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)



Fiti-ar pielea sa iti fie ... Na si mai na . Ouch
Promiti ca nu mai faci? Mai na
Prea repede te intorsesesi de la ecograf. Ti-a luat cam 20 de min sa te intorci de la eco cu vestea a mare.


Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:




(Ciuf, )



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

aha, lucrarati in tandem.... invatare de minte
buna poanta!

Ok, dati-mi careva oala aia cu castane sa ma apuc de treaba cu Noe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

NOELINOOOOOO,EU......propun sa te pui pe treaba si.....sa indrepti situatia in timp util,adeca in maxim 1-2 luni sa vii cu 2 buburuz la purtator,ca altfel......nu o sa mai credem nimic.Deci spor a treaba si.....fie ce-o fi......dar GEMENI sa iasa,si nu ma refer la zodie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Noelino ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se intample!...Ce as mai rade de de dumneata sa te vad maine poimaine cu gemini sau tripleti bre!
Poate patesti ca baietul ala cu lupu`

Ciuf sper ca e bine Eva!

Diana o sa te trec si pe tine la lista sarbatoritelor...pe 20 e si varul meu...face 18 anisori anu` asta!

Delia si al meu a cerut apa cand am ajuns acasa in prima zi...dar azi am aflat ca ei primesc acolo de toate...chiar si bombo dupa ce papa...chestie de care nu stiam...Eu zic sa-l mai duci pe Rudy daca se simte bine si sa insisti sa i se dea apa mai des.

Va pup! V-as da si eu o veste, dar pare pacaleala de 1 aprilie...asa ca mai astept!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Castane, Catrinel, iti arunc eu de peste balta. Daaaa?! Sa nu o uiti pe Mari. Ca fuse complice.
Mai, dar ce se accelerase ritmul, se umplura doua pagini . Ca sa vezi, Noelino, ce iubita esti!!!


Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

quote:
Originally posted by mihaser


Va pup! V-as da si eu o veste, dar pare pacaleala de 1 aprilie...asa ca mai astept!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2




Sa nu spui acum ca ai in burtiq baiat .

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

iertareeeeeeee!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Exact la asta ma gandeam si io, CIUF!

MIHASERU, baga mare cu vestea! pe tine te credem!

si pe tine, si pe tine, NOE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

quote:
Originally posted by Catrinel_17


MIHASERU, baga mare cu vestea! pe tine te credem!
Catrinel, mama lu' Oana (23 martie 2006)




Ha, pai mai are curaj? Stau cu biciul dupa usa .

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput