Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (35)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Ellis nu mersi ca inca nu am scapat de cele 20 de kg
Am fost si noi la dr si asvem 7100 si 63 de cm.
Cum curatati voi batiasta bebelusului?


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete

pai eu cred ca deja am 21 de dat jos;
voi sunteti grasune, nu ca aschia mea!
batista bebe - o spal cu apa calda imediat dupa folosire, ca altfel se usuca si o si sterilizez - nu stiu de ce, dar o fac



povestea nasterii





Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/home
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

quote:
Originally posted by creem

Neata, dragi mamici!
Roxx...unde ai pozat lebedele, eu anu asta le-am ratat!

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)



pe plaja din fata hotelului siemens (acum paradiso)...erau toate pe plaja pana a venit un cutu si le-a speriat



Roxana de Luca Teodor (05.12.2007)
cum creste
www.flickr.com/photos/22025950@N06/sets/72157604221093172/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Stefi...si cine mai doreste o cafea mare mare de la mine...ca eu nu beau, dar am facut special pentru voi

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by slimatei

neata!!! mai fetelor..chiar nu da nimeni nici o cafea..????
ca eu am nevoie de una mare mare...


Stefania X2 ... sunt crestina!!!
Nasterea unei stele...numita Stefania!



te asteptam pe tine ca tu o faci fffff buna
multumesc fetelor ptr sfaturile cu batista

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

...copilu' meu mananca bine...la cerere, doar lapte din productia proprie ...noaptea cam de 2 ori...depinde cat mananca inainte de culcare...si s-a dezvoltat bine...8100 g...

Roxana de Luca Teodor (05.12.2007)
cum creste
www.flickr.com/photos/22025950@N06/sets/72157604221093172/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata!!!

Alfa Anca,La multi ani!!!Sa fi sanatoasa si fericita!!!Si tot ce-ti doresti sa ti se indeplineasca!!!

Roxxule m-ai omorat cu pozele alea...ce super sunt!!!Esti din Mangalia???Noi acolo mergem la o gazda,de vreo 5 ani,ne-am imprietenit cu ei.Dar de 2 ani n-am mai fost.Poate la anul!!!!Mi-e tare dor de mare!!!Tu unde stai???Eu stateau langa sensu giratoriu,acolo langa Petrom.Poate o sa ne intalnim vreodata.Apropo,o stii pe Carmen de la nora pt mama???Ca eu ma tot uit la emisiunea aia.hihihi.

Paula ii tin pumnii lui fratelo,sa nu-l doara si sa-i gaseasca venisoara.Dragul de el.Si sa iasa analizele bine!!!!

Referitor la produsele Nestle,asta e parerea mea,normal ca depinde de copil daca accepta sau nu un produs,noi am avut numai experiente neplacute.
Cat despre borcanase,nu ii voi mai da asa ceva,oricum aveam o retinere fata de ele,si ce a patit Bea a pus capac.



Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii



Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Neata!!!


Roxxule m-ai omorat cu pozele alea...ce super sunt!!!Esti din Mangalia???Noi acolo mergem la o gazda,de vreo 5 ani,ne-am imprietenit cu ei.Dar de 2 ani n-am mai fost.Poate la anul!!!!Mi-e tare dor de mare!!!Tu unde stai???Eu stateau langa sensu giratoriu,acolo langa Petrom.Poate o sa ne intalnim vreodata.Apropo,o stii pe Carmen de la nora pt mama???Ca eu ma tot uit la emisiunea aia.hihihi.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii





nu-i asa ca sunt frumoase ? ...eu stau in centru, pe langa posta...mi-ar placea sa ne intalnim...
o stiu pe mama lui carmen, lucra la un magazin unde mergeam des


Roxana de Luca Teodor (05.12.2007)
cum creste
www.flickr.com/photos/22025950@N06/sets/72157604221093172/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

MULTUMIM!!!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii



Mergi la inceput