Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (35)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Saliu,

Am venit si noi dupa un wk de muntre!
Fetitele mofturoase la mancare neaparat trebuiesc duse la munte, daca ati sti cat a putit sa pape! Pana la 12 papa cat manca acasa toata ziua, sinura cerea, mi-am auzit si eu in sfarsit copilul plangand de foame! Crestea inima in mine de bucurie!
Si n-a vomat nimicuta, intra tot!
Eh, sa vedem cat o tine de acu aerul de munte!
Bine, am si tinut-o aproape toata ziua afara, mai cu cate o patura in cap sa n-o zapaceasca vantul, mai la soare...

Ce sa zic, in ultimul timp a inceput sa pape bine, ne apropiem de 800 ml (lapte plus hrana solida plus suc fructe) dar de luat in greutate ioc, cand am plecat vineri avea 6.1, acum dupa atata mancare sper ca am depasit 8 kile !

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

EU CRED CA WK URMATOR PLECATI IAR LA MUNTE! CA SA MAI FACETI PROVIZII DE AER. USOR, USOR VA URMAM SI NOI!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/home
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

quote:
Originally posted by ellis

EU CRED CA WK URMATOR PLECATI IAR LA MUNTE! CA SA MAI FACETI PROVIZII DE AER. USOR, USOR VA URMAM SI NOI!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/home
POVESTEA NASTERII



Vrei sa ajunga obeza ? O sa iau niste aer si la pachet, buna idee!

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ellis eu sper sa faca alergie numai de la aia din borcan,la piersica proaspata sa nu faca.Oricum o sa-i dau proaspata,cand apar,sa vedem.

Sheri super ca i-a prit aeru de munte.Am merge si noi,numai sa se incalzeasca putin.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

quote:
Originally posted by Sheritra

Saliu,

Am venit si noi dupa un wk de muntre!
Fetitele mofturoase la mancare neaparat trebuiesc duse la munte, daca ati sti cat a putit sa pape! Pana la 12 papa cat manca acasa toata ziua, sinura cerea, mi-am auzit si eu in sfarsit copilul plangand de foame! Crestea inima in mine de bucurie!
Si n-a vomat nimicuta, intra tot!
Eh, sa vedem cat o tine de acu aerul de munte!
Bine, am si tinut-o aproape toata ziua afara, mai cu cate o patura in cap sa n-o zapaceasca vantul, mai la soare...

Ce sa zic, in ultimul timp a inceput sa pape bine, ne apropiem de 800 ml (lapte plus hrana solida plus suc fructe) dar de luat in greutate ioc, cand am plecat vineri avea 6.1, acum dupa atata mancare sper ca am depasit 8 kile !

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)





Ma fetelor...tot respectul. Sinteti curajoase!!
Unde ati fost la munte? As vrea si eu, poate il conving pe al meu sa mergem in we undeva...

Roxxyyy- te invidiez!!! Ai o silueta ...! Frumoase pozele de la botez!!

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Nelone, am fost la Moeciu de jos, la o pensiune cu o curte mare si insorita, ferita de vant. Am stat pe terasa, seara cu ea in balcon (nu era curent), mai in carciumi... nu ne-am plimbat decat cu masina de frica vantului, curentului, unde vedeam adapost si soare acolo o lasam in carut. Si dai sa pape!

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

Aaaa...frumos acolo, Sheri!!
La Moeciu mergeam "in tinerete" cu colegii in teambuilding-uri
Ce vremuri....

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

hE-HE, asa e, ce de betii am mai tras si eu prin tinereti pe acolo .... cand am intrat in rest la Cheile Gradistei mai sa-mi dea lacrimile. Nu m-a mai recunoscut nimeni iti dai seama, femeie respectabila cu plod in brate ! Ce de team-buildinguri! Acum lingurita si biberonul la putere .

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

quote:
Originally posted by Sheritra

hE-HE, asa e, ce de betii am mai tras si eu prin tinereti pe acolo .... cand am intrat in rest la Cheile Gradistei mai sa-mi dea lacrimile. Nu m-a mai recunoscut nimeni iti dai seama, femeie respectabila cu plod in brate ! Ce de team-buildinguri! Acum lingurita si biberonul la putere .

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)




Sheri, ce bine ca v-a priit la munte! Ce bine ca ti-a mai venit si tie inima la loc... Cand ne arati poze cu Alesia?


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Ellis eu sper sa faca alergie numai de la aia din borcan,la piersica proaspata sa nu faca.Oricum o sa-i dau proaspata,cand apar,sa vedem.

Sheri super ca i-a prit aeru de munte.Am merge si noi,numai sa se incalzeasca putin.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj
Povestea nasterii







vrei piersici romanesti? ca alea straineze se gasesc.


Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/home
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput