Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Si eu, si eu cu urarile de bine pentru toti sarbatoritii nostri de ieri sau de azi, mai mici sau mai mari - copilasi si mamicutze!
Sa aveti noroc in viata , bucuriile sa nu va lipseasca si sanatate cat cuprinde!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

ihaaaaaaa, iabadabaduuuuuu, iuhuuuuuuuuuu, iupiiiii, iolaritiiiii am nascuuuuuuuuuuuuut!!!!! ce bine, anu asta nu m-a mai durut asa tare si nici nu mai is asa posomorata ca l-am nascut de ziua lui ... pe Rares.(intre noi fie vorba inca nu il nascusem la ora asta, abia incepeam sa nu mai am stare in pat si inca eram acasa, da anu asta nu mai conteaza, e trecut de 12, astazi e ziua luuuuui, zi frumoasa ca eeeeel ) hai ca m-am dilit

Pufule, pe tine te iubesc cel mai taaaaaaaare pt ca tu ma enervezi cel mai tare!!!

La Multi Aaaaaaaani, David!!!!

La Multi Aaaaaaaani, Radu!!!!

La Multi Aaaaaaaani, Diana!!!!

... nu mai stiu ce sa zic ca am 1000 de ganduri in cap si is franta de oboseala...


aaa, Kitty, ma faci sa rosesc dar ma bucur f tare ca te-am mai scos din ale tale ganduri negre.

hai va pup si pe maine seara ca sigur nu o sa am timp sa intru maine toata ziulica

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

La multi ani Rares Teodor, David, Radu George, Diana!






Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Rares Teodor

David

Radu George

Diana


Sa fiti sanatosi, voiosi si tot binele din lume. Nu imi vine sa cred ca a trecut un an.

Felicitari si noilor viitoare mamicute Aliona si Ddana. Sarcina usoara !!!!

Noi suntem mai bine, ne-am revenit din raceala.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Neatza ....LA MULTI ANI COPIILOR CARE AU MAI IMPLINIT UN AN ZILELE ASTEA DAR SI MAMICUTELOR!!!

LA MULTI ANI RARES,DAVID,RADU SI DIANA!!!

Felicitari aliona si ddana!!!

noi suntem raciti,de fapt razvi are o tona de muci si se tot ineaca cu ei,si il mai enerveaza si dintii deci e cam miorlait!!!

tzuna,paxela,elyanne,zadi si cine o mai fi trecut prin ce ati trecut cu nemancatul copiilor eu va admir sincer,eu nu cred ca as fi rezistat!as fi luat-o pe campiii!!!!
iunita felicitari ptr progresele iarinei!

gata ma duc sa imi beau cafeaua!pupam!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Rares Teodor, David, Radu George, Diana la multi ani puiuti mici sa cresteti mari si sanatosi , sa fiti iubiti si norocosi
Anca anca

acum un an.......
Trimis la: - 23/03/2007 : 13:01:08
--------------------------------------------------------------------------------

A nascut Roxii felicitari, un bebe papacios si refacere cat mai rapida. M-a emotionat.

Bebe Rares s-a nascut la 12.05, nastere naturala fara epidurala, 3100 gr si apgar 8. Roxi era putin obosita.
Cria34+ cu Vlad


Trimis la: - 23/03/2007 : 13:33:24
--------------------------------------------------------------------------------

Felicitari Roxanici sa ai parte de un bebe cuminte si mancacios ca al meu!



Haide Sherbi!


Trimis la: - 23/03/2007 : 15:19:38
--------------------------------------------------------------------------------

A nascut Sherbi am primit urmatorul mesaj:
Bb David s-a nascut la 13.26, 3.160kg, 50cm, scor apgar 10, e un dulce.

Felicitari Sherbi , sa fiti sanatosi amandoi si bb David bine ai venit pe lume.

Yupii ce zi productiva.

Cria34+ cu Vlad



Trimis la: - 23/03/2007 : 15:46:22
--------------------------------------------------------------------------------

WOW, in cateva ore deja s-au intamplat doua minuni!!!

FELICITARI Roxi si Sherbi , multa multa sanatate si fericire, bebei frumosi, sanatosi si papaciosi.
Si va asteptam cat mai repede pe forum.

Diana 35+

Trimis la: - 26/03/2007 : 20:07:44
--------------------------------------------------------------------------------

Buna fetelor!!!!!

Azi ne-am intors de la spital
AM NASCUT! 23.03.2007 ora 16.20
bebe RADU-GEORGE 55 cm , 3.850 kg , nastere naturala


Doina si Radu
...
Doina.todor,felicitari si bine ai venit acasa cu printisorul!Sa- ti traiasca si sa aibe noroc in viata.

Cand ai timp te asteptam sa ne povestesti....



Mihaela38+



Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

celor care ai pastele acum

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
EDUARD DARIUS
CATERINA
SA FITI SANATOSI, SA CRESTETI MARI SI SA AVETI PARTE IN VIATA DE TOT CE ESTE MAI BUN.

RALUCA 22
GHIBUADINA
LAURA_OANA
FLOPICISA FITI SANATOASE, SA AVETI PARTE DE MULTA IUBIRE SI SA VA ADUCA INGERASII NUMAI BUCURII.
CU SCUZELE DE INTARZAIERE!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
RARES TEODOR
DAVID
RADU GEORGE
DIANA
SA CRESTETI MARI,, SANATOSI SI SA AVETI PARTE DE TOT CE ESTE MAI BUN.

LA MULTI ANI!
ANCA_ANCA
SA FII SANATOASA, SA AI PARTE DE IUBIRE SI SA ITI ADUCA INGERASUL NUMAI BUCURII!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti ani!

Rares

David

Radu George

Diana





Roxano iti dai seama, Raresu a facut 1 an... uuuuuuuuuuuuuuuuun an!
Ma rog... peste fo 2 ore...




Daca va plac pozele noastre, votati-ne! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">cei trei sau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in2 ... sau amandoua

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput