Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (78)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Mai neneee, catai subectu' nostru pa prima pagina...nimiiiic.Am zis ca sunt io orbete(orbeata)...cazuram pe pag 2...

Marta asa sa faci!!
Va astept copiii aci ,la capitala, la scolit. Sper sa reusim.
Oricum, incercam cel putin Sau poate s-o da Teodora dupa ei...
Rad io rad da' nu-i rasul meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Martutza

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

DIANA ce frumusica este RAISA la gradinita, in bancuta, dar ce cumintica sta, sii in poza din copac, chiar nu o tinea nimeni?
ce mandrete de fetita cu codite ai!
noi am facut astazi febra si vad ca acum nu mai face.
vom vedea ce va fi, si multumim pentru raspunsuri, apropo de cele 6 saptamani trebuie sa tin minte.

VROIAM SA VA ANUNT CA DE ASTAZI SI PUIUTUL MEU MERGE SINGUREL!

http://good-times.webshots.com/album/562885289Qhpcxb


NOI


cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

Asa face o fetita cuminte, da?!! si sa nu ma contraziceti!

asa, intr o fuga: tantile bicky si martutza , io una nu cred ca dau postu' la altul mai mare, dar daca ne intrecem in varste, ia poftiti voi primele si ma jur ca va urmez!

de Loli mic
Asa creste o fetita
LMA 1 an
Varsta mea

Everyday is the right day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghibuadina spune:

SALUTARE
Am facut vaccinul si noi, am mers singura cu ea si am avut bafta(in ciuda tuturor pbl pe care mi le faceam).Si dr mai libera si Ale ff cumintica.N-a zis nici pst...
MARTUTZA, ms de sfat.noi n-am avut pbl cu nici un vaccni si niciodata nu i-am pus ceva rece pe picior.Aproape ca nici nu se obs.
PISIKUTA, esti din C-ta?Ce zona?Eu stau pe ! mai intre gara si far.Mergem in ambele locuri la plimbare.Poate ne cunostem.Ce zici?
Sper ca nu ma invidiati prea tare cu concediul...Sper sa iasa totul k, sa stau si io linistita,...

ROR-ul il faacem in joia mare, deci peste o luna, ca vreau sa scap de ele, deci n-o mai las dupa paste...

Am inteles de la dr.ca din iulie va intra Infarixul in schema obligatorie, adica moca.Ce ghibion pe noi, bafta de altele...
intrebare:help, sunt im dubii...eu aproape c-o trecusem pe Ale pe lapte de vaca asta si la indicatia unei alte dr.Acum dr mea imi zice ca ea m-ar sfatui sa o mai tin pana pe la 1 an si jumate pe lapte praf, ca sunt mici si pot aparea dermatite sau rinofaringite cu astm, cam asa ceva.Voi ce sfat imi dati.Ce stiti despre asta????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Aaaaaaani David!!!

La Multi Aaaaaaani Andreea20!!! si mai treci pe la noi


Karla acu ma gandesc daca aia cu zorelele a fost mai tare sau asta; nu sunteti normali nici voi. Io zic sa decupati usa si sa va faceti intrare ca la pisici pt cand va lasa Luca pe-afara.

Mi-a placut la nebunie party-ul lui Raducu cu gasca de copiiiiiiiiiii, supeeer. Auzi si cica l-a tuns. Pai fac si io ca Iunia, l-ai tuns "lung". Nu se pune, altii cred ca pe la 3 ani o sa aiba asa cosite.

Ma Pisikuta da tu ce etate ai?! ca pari asa mai... pisicuta

dau un send si mai scriu mai incolo ca de juma de zi ma tot chinui....

Kissman, felicitari!!!

intreba cineva de piscina cu bilute, e de la chicco...

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Sar'mana ca v-ati uitat la poze
Biky creca nu te-ai uitat bine...ca sigur ma vedeai.
George este serios in general.....cred ca seamana cu taicasu la asta.La infatisare nu prea stiu ca parerile sunt impartite.Fiecare zice "cu mine seamana".
Am facut si noi ieri vaccinul si vad ca se comporta bine pana acum.Doar umpic de febra un 38 asa....la misto

Gata ca ma calareste Jiji si nu mai pot scrie.
Poop!



Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Pisikuta, dar chiar ca e cuminte.Ce linistita sta ea dupa ce a facut pozna



Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Pisikuta, dar chiar ca e cuminte.Ce linistita sta ea dupa ce a facut pozna



Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene spune:

Ma mai primiti si pe mine? Tot in vizita ...

Ma bucur foarte mult pentru noile mamici! Mult curaj! Anul asta sper sa va dau si eu vestea ca vom deveni 4, dar mai acolo prin vara, poate chiar toamna, depinde cat de repede se prinde Ca primul "cadou cu ochi" ne-a planificat pe noi, nici nu incepusem inca se ne gandim la copi, dar rezultatul e super!
Ce pot sa va spun, eu am inceput lucrul de 2 saptamani si pe d-ra am dus-o la parintii mei la 60 km de Timisoara si e ingrozitor fara ea. Parca saptamana trecuta a trecut mai usor, dar asta e oribila! Dar, cum spunea parca Martutza, in saptamana asta de cand e plecata a invatat mai multe decat am reusit eu sa o invat in ultima vreme. Asadar, spunem cuvinte noi (coco = gaina si 'gaca', adica 'gata', pe romaneste), stie sa arate ca are un an, ne gadila (abia asteapta sa prinda cate o talpa ), a invatat-o o vecina sa pupe icoane si ni le intinde si noua sa le pupam si face chiar si balet - promit un filmulet imediat ce reusesc sa o filmez, ca nu e asa ascultatoare ca si Iarina, si cand vreau sa o filmez nu mai vrea sa faca nimic. Ce sa va mai spun, ca profit din plin de weekend si de ea!

Am vazut si pozele cu sarbatoriti! Ce frumosi sunt toti!
DOINA, pupici lui Raducu, e un scump!

LA MULTI ANI tuturor ce se aniverseaza zilele astea!



Anca, de www.TickerFactory.com/][/url]" target="_blank">MARIA ALEXANDRA - 28 februarie 2007

Mergi la inceput