Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (117)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Maine incerc si eu mar copt, sa vad daca-i place. Inca n-am incercat sa-i dau decat crude. Pe alea le mananca bine.

Papanash, eu o sa ma duc cu copiii la mare la sfarsitul lui mai. De obicei e vreme buna, nu-i aglomerat, nu-i insolatia aia criminala si poti sa stai mai mult cu ei afara. Oricum, crema cu factor de protectie mare e obligatorie.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by carpatina

Uite si pozele promise

http://picasaweb.google.com/carpatina.be

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



ce frumusete ai tu acolo mai Carpatina !!!!!
Eu voiam sa-mi culc baiatul si el s-a bagat deja-n masina, sa plece spre belgianca ochioasa cu basmaluta si cercelusi....degeaba-i zice tac-su ca-i distanta prea mare....ca-i benzina scumpa....of, ce mi-ai facut tu mie !

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Papanash, te rog daca poti sa mai pui o data link-ul cu montajul...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Gata, rezolvat; am patut nou-nout... Nici usturoi n-am mancat, nici.... La notariat nu am mai ajuns ca era inchis peste tot. Si la nasica ma duc maine ca azi am luat cadourile... Hihihihi...
Am schimbat si perdelele la bebe, cu unele mai fistichii. Acum sunt multumita. Bebe doarme la el in camera si e tare multumit. I-am luat un glob din ala care se rasuceste si imprastie luminite pe pereti. E fascinat de el. A adormit urmarind beculetele.

Andreea11, a fost petrecere privata. Asta nu inseamna ca nu poti veni in vizita cu piscotelul tau. Stiu ca stai prin Titan parca sau in zona aia. Daca nu te lasa nervii pana in Militari, esti invitata mea!!!

Rodicamaries, eu am gresie in toata casa. Cea din dormitorul ala era puda demult. Acolo avea tati dressingul. Nu cred ca e rece. Mai ales ca am pus si un covor. Iar bebe cand se joaca sta pe o paturica si inca un covoras din ala special care piuie si canta si are tot felul de prostii cusute de el...

Si_bv, luni e ziua cu pricinica. Eu culorile alea le am cam peste tot. In afara de dormitorul meu si baia aferenta, care sunt kaki cu rosu. Dar restul, inclusiv bucataria si baia lui tati sunt pe combinatii de kiwi, mandarin, albastru si turcoaz. Am eu o tzaca soro sa fie totul foarte viu, foarte intens... Bine, acum daca as face o alta casa, probabil ca as opta pentru ceva de genul cum ai tu. O sa vedem la momentul Z...

Carpatina, e liber la vizionare... Puteai sa ma lauzi si tu, mai draga. Sau macar sa ma critici. Ignoranta asta a ta ma omoara, nu alta!!!

Erina, mi-am facut o idee cam ce ai dori. Nu am ajuns la pozele tale, ca am bananit toata ziulica... Orisicum, iti recomand magazinele Mistral si Mistake (Stefan cel Mare, Calea Mosilor, Mihai Bravu). Au super rochii si preturi ingurgitabile. Sunt confectionate manual in America. Primesc marfa lunar. Promit sa ma uit si cand o sa vad ceva misto te anunt. Daca o sa am aparatul la mine, bag si o pozica.

Se prea poate sa fi sarit pe cineva... Imi cer scuze. Dar sunt cu mintea in o mie de parti. Mai am una alta de rezolvat. Eventual o sa intru mai tarziu sa mai barfim. Daca nu mai apar, stati linistite ca sunt oriunde numai la spital nu... Pupici!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Carpatina, trandafirasul tau e tot mai frumos pe zi ce trece Stefan s-a emotionat rau cand a vazut-o si m-a rugat sa ii transmit ca o pupa . Auzi, da matale ce faceai in carapacea aia ?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Carpatina, e foaaarte dulce trandafirasul motzat

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Papanash, eu stiu ca isi pastreaza vitaminele. Problema ar fi la fiert pt ca se duc in apa, dar la copt nu au unde. Imi pare bine ca v-a placut la Craita. Sa imi arati si mie cateva poze dupa ce va duceti, macar sa imi clatesc si eu ochii daca nu pot sa ajung acolo.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by Celia

Papanash, te rog daca poti sa mai pui o data link-ul cu montajul...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi






http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5516ca281068c99e33f28b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email


ai recunoscut pe cineva ?

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian

Papanash, eu stiu ca isi pastreaza vitaminele. Problema ar fi la fiert pt ca se duc in apa, dar la copt nu au unde. Imi pare bine ca v-a placut la Craita. Sa imi arati si mie cateva poze dupa ce va duceti, macar sa imi clatesc si eu ochii daca nu pot sa ajung acolo.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list



bineinteles. in ultima perioada am mers destul de des in Cheia, si camd eram cu burtica mare si acum, fiindca nu e asa mare aglomeratie. Mai mergeam in Moeciu, dar e aglomerat drumul si parca s-au tot inghesuit pensiunile una in alta si nu mai e asa frumos.

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian
Auzi, da matale ce faceai in carapacea aia ?



Mahhh.. am pus ceva copii pe fuga ca sa pot intra si eu... Cu iesitul a fost mai greu.. da' am dovedit-o pana la urma

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput