Votati la concursul de poze Clipe 2007!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


O poza de a noastra are momentan 30 de voturi...emotia copilariei
multumesc si eu pentru voturi si mai ales unei prietene de breasla si nu numai...pentru votul corect aplicat in functie de convingerile ei...in care crede si ea cu tarie si bine face si sa vina si la
Gemenute caci are de ce... dar si pentru un comentariu foarte pe gustul meu dar nesavurat de altii de ce?
eu nu stiu insa tu da...altfel ne greseam meseria



Mie imi pare rau ca apare si numele membrului DC, la unele, bineinteles - nu cred ca ar trebui, nu e relevant. Sa apara numele ca sa stie prietenii pe cine sa voteze? Nu se voteaza poza, imaginea care spune cel mai mult? Nu se voteaza copilul cel mai frumos (toti copii sunt la fel de frumosi pentru parinti, nu?) sau membrul cel mai iubit de pe forum, se voteaza o clipa din viata cuiva prinsa intr-o imagine - sa nu uitam asta!!! Si nu e corect nici sa cerem noi voturi de la membrii forumului - se obisnuieste asa la unele subiecte si nu e tocmai frumos. Sper sa nu fi suparat pe nimeni cu interventia mea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


edit...revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

quote:
Originally posted by Luna75
in noaptea asta primesti si pm...si se va deschide si cutia pandorei




actiune amanata


dragalas dar nu ezit sa-i vizitez pe eschimosi cu o ofer Gheata la pachet dar nu la pret promotional
Un vot acum,schimbare in viitor !(si nu o zice cineva cu sufixul -escu)
emotia copilariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetele
Avem si noi 2 pozici la concurs ,la pag 7 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si la pag 26www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani .
Burtica si pe urma minunea Maria au fost cele maii frumoase clipe din viata mea nu numai din 2007.
Va multumim ptr voturi si ne punem si noi sa votam

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Iahim am votat

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by aka

multumim tuturor pentru voturi .
chiar daca nu suntem in primii 10/20/100, suntem mandre ca aparem in albumul DC.



poze concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in iarba si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">ganditoare

Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20061220_-8_Maria Cristina.png[/img" target="_blank">20.12.2006


+1 vot si de la noi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

quote:
Originally posted by aka
poze concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in iarba si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">ganditoare




"iniarba" e foarte frumoasa, ai o fetita minunata , pacat ca n-am fecior


Avem poze in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=24" target="_blank">Isabella si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=36" target="_blank">printesaIsabella
Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze


am votat si noi printesa

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by april

Ce de poze frumoase.....sunt insa cateva cu totul iesite din comun. Chiar exista talente la fotografie pe DC

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=44" target="_blank">visatoarea
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 8 ani



aveti un vot si de la noi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by sinzi_ana

Eu am votat cele care mi s-au parut expresive si toti bebe-ii!!!!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank"> la concurs - Pescar in Delta




“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, Disneyland 2008
Mami si tati





votat

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Mirrella

Nici noi nu am intrat pr primele locuri,dar le multumesc mult celor ce ne-au votat.

Clipe din viata www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=27" target="_blank">laspital si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=19" target="_blank">fetita mamei


Votat si sa stii ca printesa este adorabila

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput