***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (57)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Vali e scump foc Andrei "de-abia trezit din somn", pe olita. Imi place mult poza aceea!

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana


Maturitatea omului este de a reusi sa gaseasca seriozitatea cu care se juca cand era copil.

"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

repede repede, ma bag si eu pe la voi.
Maine plecam pana la Cluj sa vedem ce mai fac neamurile.
Numai bine o mai scoatem pe Eliza la plimbare. Sunt curioasa cum va fi pe masina in noul scaunel.
Am vazut ca voi sunteti bine,si noi la fel ( ne-au trecut mucutii)momentan Eliza e la sosetele si bikini mei, e tot pe afara. De vine cineva ma face de ras. Are ce are cu ele si cu CD-urile lui tati. Strang toata ziulica dupa ea. Nu mai spun pe oglinzi cate urme sunt.....dar e atat de frumoasa si de scumpa ca as lasa-o sa intoarca tot.

Nu mai stau ca ma apuc de facut liste cu ce sa iau cum mine in voiaj.
Apropo, noi deja ne pregatim pentru concediu la mare. Caut pe net de zor oferte.Stiti ceva in Eforie Nord ieftin si frumos?????????????.
Multi pupici la mamici si capsunici si va rog si eu nu va mai tot scuzati, fiecare isi zice parerea si fiecare cred ca avem ganduri bune cand o facem .



Sunt mamica
poze
13.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Magda Este vorba despre concursul DC - clipe de viata. Gasesti mai multe informatii www.desprecopii.com/info.asp?id=1292" target="_blank">aici, iar albumul de poze incepe de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">aici

Vali5 Poza "somndeingeras1luna" oricum o votasem, fara sa imi dau seama ca e capsunelul tau, imi plac la nebunie copii care domn cu picioarele sub ei.
Distractie placuta la Lepsa!




Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

quote:
Originally posted by moko

fetele, vin si eu cu o intrebare pentru voi...ne-am hotarat ca sambata sa dam o fuga pana la salina, la Slanic-prahova,dar..nu mai stim drumul!( nu am mai fost nici unul din noi din copilarie...)..imi amintesc ca in copilarie am avut ca punct de plecare campina, dar...nu mai stiu exact!Am cautat traseul pe net, dar nu am gasit nimic...asa ca daca aveti timp, va rog, lamuriti-ma si pe mine!

" despre 3 lucruri nu te grabi sa vorbesti: despre Dumnezeu, pana nu-ti intaresti credinta in El, despre pacatul altuia pana nu-l cunosti pe al tau si despre ziua de maine pana nu se lumineaza de ziua!"
www.totsites.com/tot/stefan-baby" target="_blank">pagina de Stefanut(26.06.07)
de ce iubim bucurestiul



Daca nu ma inseala route planner-ul, mergi prin Ploiesti, apoi ai 2 variante:
1. Campina, Doftana, Slanic
2. pe DN1 - Boldesti-Scaeni, Magurele, Varbilau, Slanic


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudorcatalin spune:

kid,merci mult pentru raspuns,am aflat si din textul lui vali5.dar n-am descoperit decat vali 5 si doxinu.pe andrada si pe androix nu le-am vazut sau n-am fost eu atenta.zi-mi unde le gasesc, si pe celelealte, mai erau vreo 2-3,ca sa pot sa le dau si eu un vot

magda,mama lui tudor catalin

http://community.webshots.com/user/tudorcatalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Raportam si noi primul dintisor!!!
a spart gingia duminica, de ziua lui tati si s-a vazut marti.

Alte noutati, piticului meu ii place sa stea in cap (se sprijina pe cap, picioarele raman pe sol si ridica fundul, ca un V intors). e foarte haios ca incearca sa faca treaba asta mai ales cand suge
Sta in patul mare, in picioare, si se intinde sa deschida usa de la camera, sau scoate cheia si incearca sa o bage la loc

Pup capsunelele si ma duc sa mai citesc din urma, ca am niste timp.

Mami de Calinut Gabriel (8 mai 2007)

Poze bebe

fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

quote:
Originally posted by tudorcatalin

kid,merci mult pentru raspuns,am aflat si din textul lui vali5.dar n-am descoperit decat vali 5 si doxinu.pe andrada si pe androix nu le-am vazut sau n-am fost eu atenta.zi-mi unde le gasesc, si pe celelealte, mai erau vreo 2-3,ca sa pot sa le dau si eu un vot

magda,mama lui tudor catalin

http://community.webshots.com/user/tudorcatalin



Pe noi poti sa ne votezi www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">aici-aviator si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">si aici cu mos craciun
Poate ne dau fetele link, ca nu mai am rabdare sa vad atatea poze azi si imi merge si greu netul. Mi se pare ca de la Androix n-am gasit decat o poza, dar poate nu am fost atenta. Ma mai uit si maine.

arcadia Felicitari pentru dintisor!


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Bravo, An@, pentru pipi si kk la olita!

Madi, multumesc! Si mie imi place tare mult mutrita lui cand se trezeste

vas, distractie placuta la Cluj si drum bun!

kid, multumesc! Te-am votat si eu

udorcatalin, multumim si tie pentru vot!

arcadia, felicitari pentru dintisor! Fa-i o poza cand se sprijina in cap sa il vedem si noi, cred ca e mortal

Noi plecam maine la Lepsa si ne intoarcem tocmai duminica seara. Pana atunci sa fiti cuminti si sa aveti grija de copilasi. Week-end placut! Si la multi ani sarbatoritilor din urmatoarele trei zile!

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motannel spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR ACESTOR ZILE!!!!

Asa creste Teodora-Iubita fotografii

Asa creste minunea noastra ticker

Motannel si Teodora Elena (07.05.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Multumim fetelor pentru voturi

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

FOTOLII SI SCAUNELE COPII

Mergi la inceput