***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (57)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tudorcatalin spune:

kid, nu inteleg intrebarea ta...ce trebuie sa votezi?


magda,mama lui tudor catalin

http://community.webshots.com/user/tudorcatalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Am pus trei poze noi cu Andrei pe olita. Cine vrea sa le vada sunt aici: 1, 2, 3

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

quote:
Originally posted by Vali5


doxinu, felicitari pentru cele 10 kg si cei 70 cm! Bravo! Pai, nimeni nu mai are baiat ca al tau, nu?


Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007




Imi cer scuze daca te-am jignit pe tine sau alte mamici de baietei.Spuneam doar ce simt io fara a ma gandi macar sa fiu rautacioasa!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

FOTOLII SI SCAUNELE COPII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Tot eu Am uitat sa urez La multi ani sarbatoritilor zilei.


Louisa Marie de Lauraa

Ioana Adriana de Cristalina

Lukas Daniel de Pistachio

Matei Alexandru de Tamaraspt

Giulia de Katiapam


Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

fetele, vin si eu cu o intrebare pentru voi...ne-am hotarat ca sambata sa dam o fuga pana la salina, la Slanic-prahova,dar..nu mai stim drumul!( nu am mai fost nici unul din noi din copilarie...)..imi amintesc ca in copilarie am avut ca punct de plecare campina, dar...nu mai stiu exact!Am cautat traseul pe net, dar nu am gasit nimic...asa ca daca aveti timp, va rog, lamuriti-ma si pe mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

quote:
Originally posted by doxinu
Imi cer scuze daca te-am jignit pe tine sau alte mamici de baietei.Spuneam doar ce simt io fara a ma gandi macar sa fiu rautacioasa!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007


Doamne, doxinu, departe de mine gandul ca m-ai jignit. Nu am vrut sa iasa asa. Am vrut sa spun ca fiecare copil e unic in felul lui si toti suntem mandrii de copiii nostri. Am inteles perfect ce ai vrut sa spui cu "nimeni nu mai are baiat ca al meu". Si eu simt la fel despre Andrei. Cred ca nu e parinte care sa nu gandeasca despre copilul sau ca e unic si nimeni nu mai are asa copil. Sper ca ai inteles acum sensul textului meu dinainte. Te pup si pup si capsunelul tau! Nu fii suparata pe mine!

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Vali5, super pozele felicitari!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

FOTOLII SI SCAUNELE COPII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Doxinu, sunt foarte k lumea scaunelele alea sau ce sunt. Cat costa?
Fetelor, v-a lovit astenia de primavara? Iar ati devenit sensibile? Ce naiba, doar am trecut prin multe pe-aici, ia nu va mai scuzati atat, ca nu se ofuscheaza nimeni daca va dati cu parerea sau spuneti ca aveti cel mai cel capsunel. Si Mara mea e cea mai cea capsunica, na! Am voie si imi permit sa fiu subiectiva.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

doxinu, multumim! Inca nu cere el la olita, de abia am inceput sa-l invat, mai avem drum lung...

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

Aaaaaaa, pai daca e pe laudatelea...a mea cere la olita : am inceput sa o pun de cateva zile si acum cand vede olita intinde mana si mormaie ceva. Daca o pun face fie pp, fie kk.Si sunt tare mandra de ea.
(acu fie vorba intre noi, sigur e coincidenta: pp face ca, de, oricum face des,deci e la nimereala, iar kk cred ca o stimuleaza pozitia.)

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput