LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (77)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

La multi ani printesei Maya!
Zambetul tau sa inveseleasca sufletul parintilor tai!!

Azi noapte - pana a dormit Giulia - m-am uitat la muuulte poze! Pe cand m-am pus in pat nu a mai dormit ea! Cred ca maselutele me dispera chiar in asa hal!
Am vazut poze cu frumusei: Delia asortata cu mama ei, Edy - fara mama lui - cred ca era ffff ocupata , Victoras (ce ochi are!!!), domnisoara frezata Teodora, Matei - un baietel relaxat si dupa cum se vede f rasfatat, mezinul Razvanel razand cu toata fatza, domnisoara eleganta Arianna, blondutul Raul si ghiocelul Iarina! si am spus si eu ca si Ela: ce copii frumosi!



Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:


Cu scuze pentru intrizierea provocata de intrenarea lui Tudor uram La Multi Ani! sarbatoritilor:

10 martie
Adrian
Daria Elena
Adelina

11 martie

David Gabriel
Maria
Delia
Rares

12 martie

Victor Mihai
Aida
Matei Stefan
Lucas Nicolas
Irina Giulia
Sara Antonia

13 martie

Ana Delia
Iulia Antonia
Rayan
Ana Maria Roberta

14 martie

Luca Andrei
Eduard Ionut
Andrei Bogdan

15 martie

Robert Andrei
Cosmin
Ilinca


16 martie

Timeea
Ian


17 martie
Raul Andrei

18 martie
Maya


Sa fiti sanatosi copii, sa va bucurati parintii!

Si La Multi Ani! mamicilor:

Cria_bv
Elyanne
Claudia@
Lauramar
Sa fiti sanatoase si sa aveti grija de minunile de linga voi!

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

Lume, lume... soro, luuuuumeee
Marele eveniment a sosit : AVEM PRIMUL DINTZISOOOR

Este incisivul inferior dreapta, descoperit ieri, 17.03.2008, la ora 5.30 pm......cu 5 zile inainte de sarbatorirea primului an de viata!



O mamicutza cu 2 fetizte cu fitze : Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

MAYA

Sa cresti mare si frumoasa, sanatoasa si norocoasa !!!

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Felicitari Caterina pentru primul dintisor!!!


LA MULTI ANI RAUL SI MAYA!!!

Mersi de raspunsuri, fetelor.Adrian nu mai e asa de pangacios si si-a revenit cu kk, in schimb e ragusit si ii curg mucisorii.Aseara i-a crescut un pic si temperatura, pe la 37.8 si azi la 37.6, i-am dat supozitor.A fost rau ca nu mai stiam sa-l calmez ca am renuntat si la suzeta, azi avem a 8 zi fara...si pot sa spun ca a uitat de ea
Karra80 cum mai e Winnie?


Elena M.&Adrian Atit de mare
PozeI
Filmulete Poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

Maya

Sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa.

Am vazut multe poze cu albinute si bondarei Delia, Edy, Victoras, Razvanel, Arianna, Raul si Iarina. Care mai de care mai frumosi si isteti pe toti.

Felicitari Caterina pentru primul dintisor.

Crina si Maya Georgia

Luna a 11-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

Poze de la sarbatorirea lui Ian - 1 an - La Multi Ani iubitul meu drag !!!!!

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

La multi ani, scumpa Maya!

Sa ai parte numai de bucurii in viata si sa fii sanatoasa!

Felicitari Caterina pentru primul dintisor!De-acuma sa te tii, Biky, ca o sa apara unul dupa altul. Stefaniei in 3 saptamani i-au iesit 4 dintifara plansete, doar niste maraieli in ziua cand isi scotea coltul.

Eu am fost foarte ocupata saptamana trecuta pentru ca duminica ne-am dezmotzat. Am avut 11 invitati si totul a fost pe capul meu, de la cumparaturi la curatentie, gatit, tort, stefi, etc. A fost foarte obositor dar am facut totul cu placere, pentru cuconitza mea cea scumpa. Ea a fost foarte cuminte, a stat ore cu mine in bucatarie si s-a jucat linistita in timp ce eu faceam diverse.

Ce-a ales de pe tava: perle (pe care nu le-a mai lasat din mana), papiota cu ata, chei de masina/casa...apoi a luat intr-o mana (ca cealalta era ocupata cu margelele) toate obiectele de pe tava...deci o sa aiba parte de toate in viata, asa am interpretat eu.

I-a taiat nasa parul din 4 parti, l-a lipit cu ceara pe doi banuti, care ar fi trebuit sa fie de argint dar au fost euro centi si a fost totul foarte frumos. Stefi a plans la tort pentru ca i-am pus 2 artificii pe el si bineinteles ca s-a speriat si uite asa, noi cantam la multi ani si ea urla ca din gura de sarpe.

fug dar revin

Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Superbe toate pozele cu sarbatoritii si nu numai, sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bine!!!
Torturile.... super

Elena M.&Adrian Atit de mare
PozeI
Filmulete Poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

La multi ani Maya!

Tzuna, Carmenefr, Ioanaradu - de ce tundeti asa scurt copii?
Martutza - Victoras, pupa-i-as ochisorii aia dulci, o sa ajunga un doctor renumit, credincios, cu multe obiecte de valoare si masina la poarta....Eu ma inscriu de pe acum la prima consultatie!

Am vazut si poze cu Arianna cu bentita si cu baticut... arata foarte sic si mai ales cum face ea balonase din gurita m-a lasat masca! Am vazut si pe Razvanel cel mititel (dar totusi mare) si frumusel si pe domnisoara Iarina super-simpatica cu caciulita aia sic si cu flori pentru Raul (proaspatul sarbatorit)intr-un decor superb de primavara.

Elena.2006 - sanatate lui Adrian, iar pentru raguseala e bun sadoul facut cu lapte caldut si galbenus si....felicitari pentru ca suzeta a ramas doar o amintire...noi nu reusim!
Crina_mio - multumim pentru felicitari si te astept la Vs....nu am uitat ce am promis!

Radcarmen - multumim pentru sprijinul si incurajarile de la distanta! Va iubim si toata familia! Ai sa intri in istoria familiei mele cu prezicerile tale, chiar daca ai spus ca primii 2 dinti ii vor aparea cu 4 zile inainte de implinirea anului....

Roxanici - m-am linistit...nu mai stresez pe nimeni cu cu intarzierea dintilor Caterinei....

Laura_oana - ai de gand sa-ti repari calculatorul ala ? Sambata faci bairam? Il facem impreuna?

O mamicutza cu 2 fetizte cu fitze : Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput