LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (77)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani plini de bucurii si sanatate Maya!

Kitty mama lui Edy se afla intotdeauna in spatele aparatului pt ca taticul lui face ce face si pozele ies nasoale sau caraghioase,asa ca pana la aparitia unui alt fotograf in familie ,ma sacrific

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns B_Zara spune:

Multumim tuturor pt urari. Ilinca a ales, in ordine: paharul.., mincarea si pixul, s-a comportat toata ziua exemplar, voioasa si cuminte, a ris cu toata lumea...seara a picat lata si chiar si a doua zi a dormit de a rupt.La multi ani tuturor sarbatoritilor din stup, fie ei mamici sau pitici...chiar daca ziua lor a trecut, este azi sau va fi curind!Mami de Ilinca 15.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Aaaaani, Maya!!!!

pe scurt asa:

super tare tortuletul Zanului

Biky, bine ca te-ai linistit, io zic sa fii pe faza ca ii mai ies cativa cat de curand ;)

sa mai zic si de noi?! rares a scapat cu chiu cu vai de muci dupa o sapt de chinuiala cu aspirator si picaturi si bla bla. A inceput sa faca fitze, adica sta ce sta singur in legea lui si apoi gata, tb sa fiu drepti, la dispozitia lui sa ii arat chestii sa il iau in brate, sa discutam, s.a.m.d...

io ma enervez ca nu am bani prea multi de cadou, nu ii gasesc geaca de primavara faina si la un pret normal, nu ii gasesc o caciulita de primavara frumoasa, nu hidoasa

nu mai am timp de forum nu pt ca nu mai am timp fizic...ci pt ca se agita rares cand ma vede ca stau cu ochii in "cacator" si se urca in capul meu sau incepe sa faca: "mmmmmmmmmmm,mmmmmmmmmm,mmmmmmmmmmmmm,mmmmmmmmm" adica sa ma scoata din pepeni urgent


Sanatate la copilasii bolnaviori, sper sa treaca sezonul asta cu viroze mai repede ca efectiv il urasc!!!

ah, si nu scap nicio poza sa stiti da nu mai am timp sa le laud pe fiecare in parte.

ah, si ElenaGiulia, mai traiesti?! ai ajuns pe plaiuri mioritice?


roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amma23 spune:

Buna ziua, buna ziua,
La multi ani, tuturor celor pe care i-am scapat cu uratul. Sa fiti sanatosi, iubiti, frumosi, voiosi, norocosi, putzosi...si mai multe cu "...osi".Sa va ajute dDumnezeu in toata viatza asta si voua si parintilor vostri sa va creasca in armonie si liniste.
Noi am racit dupa motz. A venit finu' care e racit de cand s-a nascut si ne-a dat i noua.Tinand cont ca de azi incepem acomodarea la gradinitza, nu mi-am facut probleme, oricum o sa ia de acolo.
Azi mergem , deci prima data.O sa stau cu el o ora , si tot asa toata saptamana.De saptamana viitoare ramane singur , prima ata 15 minute, apoi 30, 45, o ora, etc.
I-am gasit loc la gradinitza fiindca din 1 aprilie incep radioterapia si mama nu mai avea cum sa-si ia concediu.N-o sa-l las insa toata ziua, maxim 6 ore. Sper sa fie ok si sa se obisnuiasca repede.

V-am vazut si noi, de Victor sunt indragostita,Marta tot mai mult seamana cu tine, Raul la fel, puuupacim.
Ian tot tati, Ingrid, mami. Frumos tortul, Zadi...am avut aceeasi tema, desenul animat difera :-))
Delia, o scumpica, Teodora, la fel.
Caterinaaaaa, felicitari sa fie sanatosi , drepti si frumosi toti dintisorii tai!

Ama si Lucas 12 Martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:


Am aparut si noi.

winnicu e bine....am terminat cu febra.....dar inca mai ia antibiotic...probabil pana maine.
Maine mergem la dr za o vada.

A inceput sa manace fffff bine de cand a fost bolnavioara.ma uimeste cat baga in ea.....numai are diaree...azi nu a mai facut deloc.....am
scapat cu nan fara lactoza si milupa HN care i-l dadeam ca cerealele......
Face tot mai multe chestii noi...daca o intreb cine-i iubita lu mama arata cu degetul pre ea....imi vine sa o mananc.

Zilele urm tre za tundem cupilu dar pana atunci i-am tras un breton asa in scari....cum am vaz io ca ma tunde coafeza si uite ce a iesit

Am o probl cu calculatorul cand apaz simi apare ceva de genul
€32sa dfJ|K:L
deci unde am putut am bagat z in locul lui...

Am vaz poze cu cupii care mai de care mai mandrii ....revin cu detalii cand ma laza pitica...ca daca ma vede la calc
€32sare numai pe mine zi vrea za traga de taztaura

va tre za vad ce are compul....

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Martie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

LA MULTI ANI MAYA. SA CRESTI MARE SI SANATOASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Mayasa cresti mare si sanatoasa
eu sunt intr-o mare alegatura, pt ce nici eu nu stiu , doar ca nu mai apuc sa stau
am reusit si am facut o investitie inteligenta si ideala in caz de 2 copii, o masina de spalat de 8 kg, intru lejer si eu in ea, iar timpul acordat rufelor scade mult, una e sa bagi 2 masini si alta doar 1

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI MAYA!SA CRESTI MARE SI SANATOASA!!!

Stefanya ai ajuns cu bine?cum e carl?sa pui pozeee!pup
lumi_naq ce e cu tine?de ce nu mai scrii?da de veste suntem ingrijorate!val si tu la fel..c mai faceti?elenagiulia???gabi cum se simte tudor????karla,rebiana,gabdyd,andreea20???hai dati de veste!!

fetele mai strigati si voi catalogul k eu mai uitasi...memorie scurta!!!!

noi suntem bine,razvan e f bine,mai nazdrav,mai frumos,mai destept in fiecare zi!!!isi lauda si cioara puiul!
vazui pozele....f frumosi copii mai avem!!!!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:



La multi aniMaya!!!


Biky noi am tuns-o pe Teodora scurt pt ca sa-i i se indeseasca parul, plus ca avea niste plete pe la spate, tot timpul era transpirata.
De fapt eu am tuns-o, ma gandeam sa ii las parul putin mai lung...dar cand am bagat masina in plete...a iesit ceea ce ati vazut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Buna fetelor!
LA MULTI ANI! cu intarziere Raul
LA MULTI ANI! MAYA sa fiti sanatosi .

Fetelor v-a facut cumva medicul de familie vaccinul in ambele picioruse .Noua de fiecare data ne-a facut act hib(pe care l-am platit) in celalalt piciorus.Mai a facut cineva asa ?Noi de fiecare data am facut febra cate doua zile.


Raluca & Robert

Mergi la inceput