LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (77)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:



La multi ani Timeea si Ian


De asemenea, La muuuuuuuulti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaani si mamicilor
Claudi@
Lauraaaaaaamar si
Eliaaaaaaanaaaaaaaaa

Hi, hi, hi Iunia, si io cand am vb azi cu Eliana i-am bagat si io faza cu mama (h)eroina!!!

Pt Elianaaaaa :



Sa te gandesti din cand in cand la mine(noi),
Nu te vom uita,

Ne vom gandi si noi la tineeeeeeeee...

Dar mai ales la...tortul tau!!!

Tuturor sarbatorilor de astazi le dorim petrecere frumoasa!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Aseara am fost la petrecerea Deliei...asa ca avem poze in exclusivitate!! Alexa, sa nu ma bati!!

Deci, cam asa se distra Teodra la petrecerea Deliei...meniul cel mai grozav, pt Delia si Teo a fost turta cu ceapa verde...

Si asa se distra si Delia...


Mai multe poze va pune Alexa

A, si ceva poze cu modelul nostru...





poze cu Teodora

povestea nasterii Teodorei aici




Carmen si Teodora Ioana ,8 martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Aaani, Timeea, absoluta mica!!!!


La Multi Aaani, Ian, zanul mamii!!!!


La Multi Aaani, Eliana, mama ieroina !!!!
La Multi Aaani, Lauramar!!!!
La Multi Aaani, Claudi@!!!!


ptii, iar e petrecere in cartier; sanatosi sa fiti si voiosi!


roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:


La multi ani! si cei mai dulci pupici tuturor albinutelor si bondareilor care sarbatoresc un anisor!
si ca nu pot intra pe forum, dar imi lipsiti mult si ma gandesc mereu la perioada de glorie in care eram pe aici zi de zi si vedeam linstita de albinutele mele.
La multi ani! si pentru mamicile care se sarbatoresc in lunile astea!
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Timeeea
Ian
Eliana
Claudi@
Lauramar

Sa fiti sanatosi si numai bucuriiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Eu am ajuns la capatul rabdarilor. De o saptamana e cu laringita, tuse, muci, febra si cand ziceam ca incepe sa-i treaca a luat si raceala de la mine si a revenit febra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Am pus poze de la petrecere incepand de aici

Si dovada ca merge aici

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

TIMEEA de mami ABSOLUTA
IAN - iubitul meu drag

Sa aveti o viata lunga si frumoasa, sa fiti sanatosi si norocosi, fericiti si sa va bucurati de multe realizari si bucurii.

mami ELYANNE
mami CLAUDI@
mami LAURA

Sa fiti sanatoase si fericite. Va pupam si sa va distrati minunat azi.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:



La Multi Ani dragul meu!!!
Sunt foarte fericita ca esti puiul meu, ca mi-ai facut viata frumoasa, ca m-ai determinat sa constientizez in fiecare secunda cat de minunata este viata. Esti un copil superb, cuminte si tandru. Ochisorii tai emana multa caldura si blandete. Sunt convinsa ca vei fi un om iubit si respectat.
Ii multumesc lui Dumnezeu ca a vrut sa vii pe lume si mai ales ca a decis ca eu sa-ti fiu mama. Meriti toata dragostea si iubirea mea.
Te iubesc infinit, in fiecare zi mai mult.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

La multi ani!Uram si noi multa sanatate, fericire si o viata plina de impliniri sarbatoritilor de astazi Ian si Timeea dar si mamicilor Elyanne, Claudi@, Lauramar

Am vazut pozele cu Delia, Raul si Teodora. Foarte frumosi cu totii iar tortuletele asa apetisante... cred ca v-ati distrat f frumos.

Noi suntem bine. Mariuca e o scumpa, azi ne-am plimbat aproape 3 ore prin Ior. speram sa intalnim si alte albinute/bondarei din zona dar nu a fost sa fie. Am inconjurat lacul, Maria a mers pe jos tinuta de mami si tati...a tipat la catei, a urmarit pescarusii... acum dupa ce am ajuns acasa a facut putina febra 37.6 dar sper s anu fie nimic grav ci numai de la vreo maseluta. In rest e bine, putin cam agitata si mataita si din pacate pentru mine se trezeste la 6.30 s abea lapticul si nu se mai culca la loc pana la 7.30-8.00 cum facea pana acum. asa ca azi la ora 8 eram deja la biserica.

Va doresc tuturor o duminica placuta.

Mergi la inceput