Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (111)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ma retrag la nani cu Stefan. Azi nu ma mai duc la casa, asa ca e mai lejer programul.

Eu sunt dispusa la intalneala, chiar intrebasem acum ceva vreme, dar daca nimeni nu a mai spus nimic, am tacut si eu. So, Riviera sa fie locatia? Saptamana viitoare e bine?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Neatza, vreau si eu intalneala, imi convine Riviera, numai sa nu fie vineri, ca vin socrii si trebuie sa stau acasa.
Marti va convine ? Pt mine atunci ar fi ideal, ca am sofer la dispozitie

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

quote:
Originally posted by slippers76

Betty, scuze, nu vazusem ca ai scris pentru ce ti-a dat antibioticul. Sun cam obo.

Sabina, m-am invrednicit sa scot foaia intepenita. Voila de vezi:http://www.flickr.com/photos/16792873@N07/2331256927/

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts



Super!!!!
Felicitari Miruna!



mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Buna dimineata,

Aseara nu am mai apucat sa scriu.....hihi am adormit cu baiatul la tatzi.....ne-am trezit la 12, ii era foame......
Acum nu mai stiu ce minciuni voiam sa va zic....parca asa se spune, daca ai uitat ce voiai sa zici inseamna ca era o minciuna........glumeam.

Deci, daaaaaa vreau intalneala.......uauuu Riviera din parcul 23,despre acea Riviera e vorba?????? cand vreti voi, eu spun prezent.

Betty, ce spaima ai tras, , dar totusi eu nu sunt deacord cu explicatia pe care ti-au dat-o.....nu stiu, zic si eu.Bine ca Mario nu are nimic.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Votez si eu pt marti, miercuri dupaamiaza am o mica treaba dupa ora 15....

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

si mie imi convine marti, sper ca vor fi perfect copiii pana atunci (ca de bine sunt mai bine)
daca nu, in orice zi e ok.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Si pentru mine e bine marti.

Carpatina, uitasem sa iti raspund la intrebarea despre carne. Dr mi-a zis ca pana face 7 luni pot sa ii dau carne de pui/gaina, curcan sau vita. Eu am ales doar gaina pt ca de asta am de la tara.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Sabina si Ana, eu una m-am emotionat uitandu-ma la desenele facute de Sofia si Miruna, abia astept sa faca si Stefan desene cu familia. Cand eram mica, imi placea si mie sa desenez familia, numai ca nu m-a incurajat nimeni, nu am avut parte decat de niste ironii de la mama ca nu erau tocmai reusite desenele .

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata!

Venim si noi la intalnire marti!



Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Felicitari pentru Mirunica iepurica de Prisi!

Sabina si Ana, ce fete talentate aveti! Eu nu am avut niciodata talent la desen, imi facea sora lucrarile pentru scoala la desen.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput