*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (87)***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

camelia_daniela, si a mea face 3 ani in mai, si i-am cumparat numai 102, in ideea in care deja are 94 cm, si pana in vara mai erau 6 luni... Sintetizez ce am constatat:

- manecile tuturor bluzelor ii sunt foarte lungi;

- pantalonii aceia la 2 eur 2 perechi sunt ingrozitor de lungi, cred ca o sa ii poarte in primavara viitoare;

- rochiile ii sunt bune ca lungime, dar deocamdata ii sunt foarte largi (si cred ca o sa ii fie largi si la vara, ca a mea e manechinuita);

- am impresia ca 102-ul francez este un 104 nemtesc (parca asa am vazut pe o eticheta LR), si pentru unele bluze pe care deja i le-am luat 102 m-as risca acum si la un 94 ... Adica in mod clar o pandesc pe www.laredoute.fr/vente-blouse-a-l-heure-anglaise.aspx?productid=324122014&documentid=344707&categoryid=41254320&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">asta - care, pentru masura 94, e disponibila sub 12 saptamani. Aici patesc ceva ciudat, cand fac click pe drop-lista de marimi, imi apare de doua ori 74 si de doua ori 94: la un 94 imi zice ca e epuizat, iar la celalalt ca ar fi disponibil sub 12 saptamani . La voi face la fel ?

- la www.laredoute.fr/vente-2-t-shirts-okaou.aspx?productid=324125115&documentid=321408&categoryid=38152016&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">maieutele care au bretea pe dupa gat, breteaua ii ajunge la buric , deci ori o mai scurtez eu, ori le poarta peste 5 ani

Daca imi mai amintesc ceva o sa adaug...


Mi-ati facut pofta cu avizele voastre, ma duc si eu la Posta sa intreb de comanda din 8 martie ... poate gasesc macar catalogul...

Week-end placut !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

Betty, primul venit primul servit?

yo vreau! codul meu e 529611072



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:



nu putem trage la sorti??



Marc 1+ si Ianis 3+


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BettyBoop spune:

Clau, sorry, am mai incercat o data si merge....
Vedeti www.ma-reduc.com/bon-reduction-de-La-Redoute-code-173272083247b.php" target="_blank">aici conditiile pe ma-reduc.

Mami de bondar Andi Florian 16 aprilie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

sory..sory....da ai reusit sa finalizezi comanda? Ia fa pasii pana la capat! Vezi ca nu merge.....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

ca sa mearga...tre sa fii "nasul cuiva"...adica tre sa dai nr. persoanei pe care ai nasit-o....adica persoana careia i-ai recomandat tu siteul lor ....si a cumparat de la ei. Eu asa stiu.


Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by BettyBoop

Clau, sorry, am mai incercat o data si merge....
Vedeti www.ma-reduc.com/bon-reduction-de-La-Redoute-code-173272083247b.php" target="_blank">aici conditiile pe ma-reduc.

Mami de bondar Andi Florian 16 aprilie 2006


am incercat si eu...merge numa pana introduci codul finului....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BettyBoop spune:

Gabitaco, ai dreptate, nu am mers pana la capat cu comanda. Ce iti zice, de ce nu merge pana la urma? Si totusi, sorry ca v-am indus in eroare.

Mami de bondar Andi Florian 16 aprilie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu am simulat si merge. Dar cadourile nu ma intereseaza cine stie ce porcarii vieux rose or fi...si cum am garantia ca celalat primeste cecul de -25 euro? Si nici ideea de a primi cec si de a ma ruga de sabine sa mi-l accepte la plata nu ma incanta. Dar, verificati-l voi...daca aveti curaj!

45381 da FDP 0 si 20/55...parca pare mai rentabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BettyBoop spune:

quote:
Originally posted by gabitaco

ca sa mearga...tre sa fii "nasul cuiva"...adica tre sa dai nr. persoanei pe care ai nasit-o....adica persoana careia i-ai recomandat tu siteul lor ....si a cumparat de la ei. Eu asa stiu.



Mersi de lamurire! Ma duc sa-l recomand mamei .

Mami de bondar Andi Florian 16 aprilie 2006

Mergi la inceput