Miresele anului 2006 (93)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Alynutza , e cam greu sa tarashti dupa tine un barbat la cursuri de dans...eu iti spun din experientza. Daca nu reushesti sa il convingi mergi la un aerobic daca iti place. Asa il lasi si pe el in pace (stiu ca suna ca naiba ca noi femeile avem nevoie sa ne mai petrecem timpul si cu iubi ai noshtri , nu doar serviciu si casa)asta daca se poate , si faci si tu mishcare. Daca e musai cursul de dans (scuze , dar n-am avut timp sa citesc tot ce-ai scris tu pe forum), atunci doamne-ajuta sa reushesti sa-l convingi !

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Neatza Kitzy ! A dat domnul sa scap de un stres in plus ...cu dentistul asta(pt mine chiar a fost un stres!). Mai am o singura vizita care inca nu se stie cand va fi (cand imi sunt gata maselutzele)dupa care pot linishtita sa-i spun ADIOOOO !!!!

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

iuuhuuu......it's Frrrrrrrrridaaaaaay!
buna dimineata fetili!
ma duc sa testez cofi de la fluturash...ca n-am beut niciodata si vreau sa vad ce nota-i dau

Aly, da, e posibil sa stau chiar toata saptamana, ca sia sa mai am vreo 10 zile ramase din 2007...deci, as mai ramane cu 5...sa vedem...oricum, nu e de iesit in oras in zilele astea..eventual plecat ianinte si venit dupa...desi nu cred ca sotzul va trebui sa lucreze...

botic, l-au inecat mah, nu ai vazut? ...si apoi, in timp ce-l resuscitau, au pompat prea mult aer in el si s-a umflat ca porcusoru'

Gio, o las mah, da' n-o vedeam prezenta si ma gandeam ca....cine stie

fato, sa nu nasti acu'...ca ne strici ploile..si pariurile, hauzisi?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Neatza Kreliutz !!!! Ce nota imi dai pt cafelutz ?
Ti-am promis ca daca face fata rost de net , vorbim ....Acu' sa nu ma intrebi cum l-am produs , ca deh , am si io resursele mele...!!!

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by krelia

iuuhuuu......it's Frrrrrrrrridaaaaaay!
buna dimineata fetili!
ma duc sa testez cofi de la fluturash...ca n-am beut niciodata si vreau sa vad ce nota-i dau

Aly, da, e posibil sa stau chiar toata saptamana, ca sia sa mai am vreo 10 zile ramase din 2007...deci, as mai ramane cu 5...sa vedem...oricum, nu e de iesit in oras in zilele astea..eventual plecat ianinte si venit dupa...desi nu cred ca sotzul va trebui sa lucreze...

botic, l-au inecat mah, nu ai vazut? ...si apoi, in timp ce-l resuscitau, au pompat prea mult aer in el si s-a umflat ca porcusoru'

Gio, o las mah, da' n-o vedeam prezenta si ma gandeam ca....cine stie

fato, sa nu nasti acu'...ca ne strici ploile..si pariurile, hauzisi?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.




34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Kitzy , ce faci ? Cum stai cu pregatirile pt nashtere ? Ai emotzii ?
Stai linshtiat ca noi suntem langa tine !!!!

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ioana (te superi daca-ti spun asa?)nu-i musai sa mergem la cursul de dans, adica nu exista o constrangere obligatorie. A fost asa, un aranjament intre noi, ca daca eu imi iau permisul de conducere, el vine cu mine la un curs de dans. Eu permisul l-am luat in 2007... la curs n-am mai ajuns. Faza cu aerobicul e singura nu ma mobilizez nici de-a naibii sa merg nicaieri, si prietene amatoare n-am. Pe de alta parte si el are nevoie de miscare, amandoi avem joburi destul de statice si asta nu-i ok.

Kitzy lui ii place sa danseze in general. Tocmai de aia i-am sugerat eu ca ar fi frumos sa luam un curs, ca pe urma altfel te misti. Acuma de fortat n-am de gand sa-l fortez, desi evident ca as prefera dansul unei sali de fitness (e muuuult mai relaxant si mai placut), dar nici n-am de gand sa-mi scoata ochii dup-aia.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Nu ma supar Alinutzo ! Pai atunci , da doamne sa mergeti impreuna sa dansati ! Ce romantic !!!! Iubi meu habar nu are , i se impleticesc picioarele !

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by Butterfly1

Kitzy , ce faci ? Cum stai cu pregatirile pt nashtere ? Ai emotzii ?
Stai linshtiat ca noi suntem langa tine !!!!

Butterfly1


Emotii incep sa am de ceva vreme, daca nu ma gandesc la nastere, mai trec si cand imi amintesc, iar ma ia cu calduri
Pregatirile sunt aproape gata, bagajul e intreg, trebuie doar sa le aranjez in geanta, dar parca nu-mi vine...
Merci mult de incurajari, o sa am mare nevoie

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Kitzy , o sa trecem cu toate prin asta. Probabil o sa inteleg mai bine atunci cand ma voi pregati si eu sa nasc....apropo : nasti normal sau cezariana ? Abia astept sa va intoarceti sanatosi acasik sa ne povestesti experientza ta...sincera sa fiu pe mine ma intereseaza mult ....

Butterfly1

Mergi la inceput