Miresele anului 2006 (93)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Ma fetili , unde sunteti ? M-ati lasat de carutza ????
Da cu Gio ce se intampla, unde e ? Sa ne mai pov de Marcolin ....

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

ce fac fetele???

noi ieri am fost la cheful de 8 Martie...a fost frumos dar acum suntem cam rupti de oboseala!

Aly
vreau sa fac clatitele tale si nu gasesc reteta...help please

si eu m-am interesat de cursuri de dans...costa 55ron/8 sedinte a cate 1,5 ore...problema e programul. Cursurile incep la 6 si eu ca de obicei sunt inca la munca ...m-am gandit sa incercam, platim si vedem daca putem merge sau nu...si abandonam daca nu ne permite programul...desi pt mine e cam devreme...de la 8 ar fi fost perfect!
Aly poate reusesti sa mergeti impreuna la cursuri...io zic sa insisti si cu rabdare se pot realiza multe

Gio, Kreliuz, Fluturas, Botic
...pup la fete ...sper sa intru in WEE si sa va scriu mai multe...cu cititul sunt la zi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

je...p'aci....

fericita..ca mai am 5 ore si pleca casa ....si apoi, urmeaza 2 zile de..relash..sper

tocmai am descoperit ca alarma de la masina mea a luat-o razna...urla de nebuna.....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by Butterfly1

Kitzy , o sa trecem cu toate prin asta. Probabil o sa inteleg mai bine atunci cand ma voi pregati si eu sa nasc....apropo : nasti normal sau cezariana ? Abia astept sa va intoarceti sanatosi acasik sa ne povestesti experientza ta...sincera sa fiu pe mine ma intereseaza mult ....

Butterfly1


O sa nasc cu cezariana ca asta se impune deocamdata, pt ca Diana e cu capsorul sus inca si nu prea da semne ca vrea sa se intoarca. Dr mi-a zis ca nu prea mai are loc sa se intoarca acuma. Chestia-i ca ma lasa pana cand se declanseaza nasterea si abia apoi ma taie. Eu sper sa fie natural pana la urma, tot vb cu fata asta a mea, poate, poate...

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alina tu la servici n-ai messenger? Ca nu te vad niciodata online. Stiu doar ca m-ai acceptat.

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'neata si de la mine!
puteti face ceva pentru durerea mea de spate?

vad ca voi dimineata nu va dadeati trezite si Fluturas zbura solo pe aici...
Si dupa aceea, ati scris, frate, ceva...
Ma duc sa beau un ceiut si sa incerc sa ma duc spre munca...
Va doresc sa aveti azi o zi cat mai scurta si un week-end placut! De data asta, cred ca noi stam acasa, mai ales la cum ma simt eu... Am in vedere program administrativ: curatenie, spalat, facut mancare, sters praful... de toate adica. In functie de cat ma tin puterile...
V-am pupat! Sper sa mai apuc sa intru de la munca!

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Kitzy , daca e cezariana asta este ! Fetelor , mi-atzi facut pofta de clatite....cand sunt gata ?

Kreliutz , daca are omu mashina...acu na!

Pup si fetele care au intrat mai tarziu pe forum !

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Fluturas, si eu fac clatite diseara. De o saptamana stau cu pofta in gat si nu mai suportam senzatia . Asa ca aseara am luat lapte si diseara le fac...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

je am renuntat la facut clatite...ca nu-mi iews..si pace....stric si compozitie..stric si caltite...si ciuciu produs finit


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Aoleeeeeu ! eu ash manca clatite non-stop, si imi si ies , da' n-are cine sa le faca fiindca imi e o leneeee....bine mai am ceva dulce inca....dup'aia poate !

Butterfly1

Mergi la inceput