Miresele anului 2006 (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Flu-flu sa ne auzim cu bine pe mareti si bafta la dentist. sa termini cu el...aoleu ca iar mi-am amintit ce ma asteapta pe mine.
Krelia lasa fata in pace, cum doamne iarta-ma sa nasca acum? mai are putin, lasa sa stea Diana la caldurica, ca e bine acolo.
Mersi de info cu medicover-ul.
Aly ai ajuns la astenie?of...cand vad vremea asta de cacao afara ma apuca si pe mine. Ziua e ok, se mai usuca noroiul, dar noaptea ploua si dim. e dezastru frate!!!
Kitzy seara romantica...cand o veni vreun bunic in vizita, ca altfel nicio sansa. la gradi nu mi-l tine si noaptea.

azi e musai sa fac , dar nu ma atrage defel......

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kreliutz bine te-ai hotarat sa stai acasa cand e summitul. Am tot auzit si eu pe la stiri ca vor sa inchida o gramada de artere plus aeroport... ce mai, nebunie curata. Auzi, tot uitai sa te intreb, ai rezolvat atunci problemutza ceea?

Cu cheful... e grele. Situatiunea in sine e naspa, si-si pune la greu amprenta pe 'psihic'. Aseara iar am tras o ciondaneala cu huzbandu, ca luase 'Piata' si-mi ginise el acolo ceva joburi, eu m-am sucarit ca nu mai vreau 'asistent manager' ca toate is de rahat si secretariat camuflat, el m-a acuzat ca am idei preconcepute, ca nu vreau nici macar sa intreb (unul dintre anunturi apare deja din ianuarie-februarie, ca l-am tot vazut, si nu specifica atributiile, doar cerintele lor, studii, experienta, etc), eu iar m-am sucarit ca m-am saturat sa ma tot plimb pe la interviuri tampite si ca din moment ce la 'asistent personal' figura in fisa de post facutul cafelelor pentru toata firma si jucatul de-a 'centralista', mie mi-e clar ca astea figureaza din start la 'asistent manager' si eu nu mai vreau... si uite asa .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mai Aly ce noroc avem si noi...azi iar am trimis ceva CV-uri pe net. am vazut putine posturi si unele, vorba ta, sunt de cateva luni pe net. se cauta mult economisti si ingineri proiectanti. Imi vine sa-i bag CV-ul lui Clau, nu al meu...

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia

botic...pai, nu ti-am zis ca nu e viu leo..daor s-a-necat pe langa titanic, nu? ...si eu zic sa te reprofilezi..n-ai vazut cata-i porcusoru' s-a facut??




'neata!
Krelia, trebuie sa recunosc ca nu l-am mai vazut de ceva timp...
Da' stiu ca era pe cale sa devina porcusor...

Oricum, tot n-am inteles: ori s-a innecat, ori s-a facut porcusor?

Oricum, ti-am zis ca aseara am petrecut cu dr Shepard... Nu 5 episoade cum speram eu, ci numai 2, da' recuperez la noapte...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ralule nu stiu ce-ai inteles tu, dar n-a fost vorba sa mergem in concediu in iunie, in primul rand bb e prea mic inca si in al doilea rand al meu sotz numai in august isi poate lua anul asta, dar sa nu ne ratezi daca vii pe la Cluj!



e clar, am luat-o pe campii...
atunci de unde stiu eu despre cineva care pleaca in iunie, cu tot cu bebe, intr-o vacanta??? o fi de la subiectul fetelor din Iasi? Sau, pur si simplu, am visat?

Auzi, Kitzy, ca de ieri ca tin sa-ti zic... La semnatura ai mai crescut cu o saptamana, dar AMR-ul nu l-ai schimbat? Sau si cu asta ma insel?

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by kitzy

Ralule nu stiu ce-ai inteles tu, dar n-a fost vorba sa mergem in concediu in iunie, in primul rand bb e prea mic inca si in al doilea rand al meu sotz numai in august isi poate lua anul asta, dar sa nu ne ratezi daca vii pe la Cluj!



e clar, am luat-o pe campii...
atunci de unde stiu eu despre cineva care pleaca in iunie, cu tot cu bebe, intr-o vacanta??? o fi de la subiectul fetelor din Iasi? Sau, pur si simplu, am visat?

Auzi, Kitzy, ca de ieri ca tin sa-ti zic... La semnatura ai mai crescut cu o saptamana, dar AMR-ul nu l-ai schimbat? Sau si cu asta ma insel?

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu



Merci, chiar am uitat sa scad AMR-ul
Ioi, cand ma gandesc.....

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Neatza , fetelor !!! Surpriza !!! Am facut si io rost de net sa mai stau si eu cu voi de vb la o cafelutza , asa ca intre fete !!!!
Am fost ieri la dentist si am rezolvat tot....gata , am scapat de chinuri ....mai am de facut o singura vizita ca sa-mi puna maselutzele.....ce sa mai , din noiembrie pana acum mi se cam luase , sincer !!!! Va multumesc mult pt incurajari in leg cu cealalta problema !!! Tre' sa se rezolve ca altfel nu se poate !

Voi ce faceti ? Noutati , ceva ?
Haidetzi repede la cafelutza ca se raceste !
Am pt fiecare cate o canitza , haidetzi !!!!

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Fetili , ce faceti ? Nu v-ati trezit ? Iar sunt cea mai matinala ?!
Sau avetzi treaba ? Haidetzi la cafelutza ca se raceshte !!
DESHTEPTAREAAAAA !!!!
Suna ceasul : CUCU-CUCU-CUCU !!!!

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Fluturash merci de cafelutza. Bine ca ai rezolvat cu dentistul. Ce sa facem, e neplacut, dar musai.

E clar ca-s palita de ceva: mi-am lasat mancarea acasa cand am plecat la scarbiciu. Acuma trebe sa vorbesc cu maica-mea sa treaca sa mi-o aduca.
Ieri am reusit sa obtin intr-un final informatii si despre cursul de dans, il tin tot instructorii cu care am facut si eu mai demult, se tine lunea si miercurea de la 8.30-10pm, deci nu ne incurca prea tare nici programul, si e 240 de lei/persoana pe 3 luni. Singura problema ar fi ca a inceput deja de 2 saptamani. Acuma sa vedem daca se hotaraste sotzul sa mergem sau nu, ca se tot vaita ca-l tarasc la cursuri de dans si lui nu-i place... Oricum, undeva e musai sa merge, asa ca ii dau de ales: ori la curs ori la sala, dar undeva e musai sa mergem sa facem miscare.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Fluturas bine c-ai terminat cu dentistul asta. Stiu ca e tare neplacut.
Merci de cafelutza.
Aly nu mi se pare mult 240/3luni, dar daca lui nu-i place, nu stiu daca are sens sa dati atata. Poate tot la sala o sa va fie mai bine.
Restul fetelor?

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput