Fulguleti de nov-dec 2006 (160)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

KTRINEL,sA-ti traiasca sotiorul,sa va iubiti si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

ktrinel la multi ani sotului, sa fie sanatos, sa va iubiti, si sa va bucurati de Julie.



Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina www.TickerFactory.com/] br / [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2 53 104/st/20061220/n/Maria Cristina/k/8819/age.png[/img" target="_blank">20.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

quote:
Originally posted by Ktrinel

roxanica, da, e marius.



Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)




Mai, ce memorie am, incepe sa ma ingrijoreze

Mi-am adus aminte ca nu ne-a mai scris de multa, multa vreme deea, hei, sunteti bine??
Anateo, voi ati scapat de raceala?
Dia, fericire mare la voi la ora asta. s-a intors tati cu papusile de la Baby Einstein si cu tricicleta??
Donia, multa, multa sanatate ! "Mi-e dor sa mai merg la un ceai/Sa fiu liceanul balai" eu, eu sunt balaie!

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Ktrinel - LA MULTI ANI! sotului ... cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.


Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Salutare

LA MULTI ANI FERICITI!
DESIREE
MONICA
SOT DE KTRINEL


A_deju,
- esti incredibila!

Roxanica
Pai bine...cum sa te igrijorezi ca ai memorie prea buna..ptiu..mai da incoace la mandea ,ca tare duc lipsa!
Dandusa,
iar e innorat la tine? esti puternica..hai spune-ne cum merge intarcatul.
Donia,
te-as pupa da' mi-e frica..da daca as sta pe-acolo as veni cu un ceai fierbinte la tine (a se citi vin fiert) chiar si prin nameti.

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Desiree!!!! Sa ai parte de cele mai bune lucruri in viata alaturi de familia-ti minunata! Pupici muuuulti cu drag

Monicabb!!! Multa, multa sanatate si sa ai o sarcina usoara pana la capat si un bb sanatos si frumos!

Marius de Katrinela!!!! Sa ai grija de fetele tale ca-s o comoara la casa omului, amandoua!

Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

salutari mamici!

citit tot, n-am putere sa raspund nimic. ma mai iertati?
ce mai stiti de bambo? ca azi n-am vazut vesti....

dani, multumesc lui DD, e bine, i-a trecut in sfarsit raceala, a reinceput sa pape, in seara asta a CERUT sa doarma la el in patut (mare minune), azi e prima zi cand a avut un singur somn in timpul zilei. si a rezistat pana la ora obisnuita de culcare (22) si a fost chiar f bine.
am facut si eu lista (m-am inspirat de la dia) si dani stie sa spuna 67 de cuvinte, cuvinte carora clar le atribuie o semnificatie si le spune intr-un mod in care sa intelegm si noi. desi ieri mi-a cerut masina cu pompieri (pompi) si mi-a zis copilul de vreo 5 ori pana m-am prins eu......eram tare dusa).
am fost in vizita aseara, la celeste de avdanaarhire (o mai stiti?). celeste este minunata, cuminte cat cuprinde (dana zice ca a fost cuminte numai ca sa il impresioneze pe dani-dani), f darnica cu jucariile (pe care, oricum, fiu'miu i le fura.....mai, dar exact care o lua celeste o vroia si el.....tot atunci, celeste i le dadea, lua alta.....vroia si el pe acea alta). nasol momentul, ca nu stiu cum sa il invat sa nu mai fie egoist. de fapt nu egoist, pentru ca atunci cand vrea iti da orice (chiar si suzeta), dar numai cand vrea. hmmm, poate aveti sfaturi.
afara e jale, pentru ca trebuie sa mergem cu jucarii, sa avem ce sa dam la schimb, ca fiu'miu ia toate jucariile din parc.....noi dam la schimb ce avem, pana acum copiii nu s-au suparat pe noi. dar cand o sa dam peste unul ca el.....ei, vom vedea atunci.

POZE NOI
POZE DIN FEBRUARIE
cam atat de la noi, va pupam pe toate si toti, ma gandesc la voi, dar, nu stiu de ce, nu am putere sa scriu. decat asa....din cand in cand.
si f special.....
DESIREE
MONICA
SOT DE KTRINEL SI TATI DE JULIA

pupici

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Am pus si noi cateva poze noi de la 8 martie si cu Antonia fluturas.
Va si multa sanatate.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Laura - ii sta foarte bine lui Dani tunsulici ... acu 2 sapt am tuns-o si noi pe Antonia si imi e asa de draga ... este un scump - multi .

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by saryta

Am pus si noi cateva poze noi de la 8 martie si cu Antonia fluturas.
Va si multa sanatate.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)





esti faina de tot, tanti! si e super rochia aia neagra!







Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput